Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania – Kraków. Zobacz najlepszą inwestycję w maju 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Najlepszą inwestycją w maju 2020 r. w Krakowie według użytkowników obido.pl., zostało Słoneczne Miasteczko od dewelopera DEVELIA. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, a termin jej odbioru przypada na IV kw. 2021 – I kw. 2022 r.

Nowe mieszkania – Kraków. Zobacz najlepszą inwestycję w maju 2020!

Nowe mieszkania w Krakowie – najlepsza inwestycja

Najlepszą inwestycją w maju 2020 r. zostało Słoneczne Miasteczko. Na taki wybór wpłynęła m.in. dobra cena za metr kwadratowy (od 4899 zł/m²), rozbudowana infrastruktura osiedla oraz funkcjonalne rozkłady mieszkań.

Nowe inwestycje – Kraków od dewelopera DEVELIA

Inwestycja składa się z kameralnych, 3-piętrowych budynków. Do wyboru są mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe o powierzchni od 26 do 92 m². W ofercie znajdują się mieszkania dwupoziomowe, które dają większą przestrzeń oraz duże możliwości aranżacyjne. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców zostały przewidziane wideodomofony, drzwi antywłamaniowe, a w mieszkaniach na parterze – rolety zewnętrzne. Osiedle będzie posiadało pełną infrastrukturę. Na jego terenie znajdą się zielone skwery, alejki, place zabaw dla najmłodszych oraz drogi wewnętrzne.

Nowa inwestycja – okolica

Słoneczne Miasteczko zlokalizowane jest w dzielnicy Prokocim-Bieżanów u zbiegu ul. Braci Czeczów i ul. Opalowej. Blisko inwestycji znajduje się wschodnia obwodnica autostrady S7. 2 km są do stacji Kokotów, a w budowie jest szybka kolej aglomeracyjna. 9 minut pieszo jest do przystanku autobusowego. Zakupy można zrobić w oddalonej o 1,5 km Biedronce, do której dojazd samochodem zajmie 5 minut.

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania – Trójmiasto. Zobacz najlepszą inwestycję w maju 2020!
Trójmiasto od lat nieprzerwanie cieszy się popularnością wśród osób, które śledzą rynek mieszkaniowy, aby znaleźć jak najlepsze nowe mieszkania. Gdańsk, spośród wszystkich trójmiejskich miast, wyróżnia się najbardziej bogatą ofertą mieszkań i domów z rynku pierwotnego. I to właśnie tutaj znajduje się inwestycja, która według użtkowników obido.pl okazała się najlepszą inwestycją tego miesiąca.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu