Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe Mieszkania – Kraków. Zobacz najlepszą inwestycję w marcu 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Najlepszą inwestycją w marcu 2020 r. w Krakowie według użytkowników obido.pl., zostały Apartamenty Podhalańska 2 dewelopera Fit Home. Inwestycja znajduje się na granicy Ruczaju i Borku Fałęckiego, a termin jej odbioru przypada na I kwartał 2021 r.

Nowe Mieszkania – Kraków. Zobacz najlepszą inwestycję w marcu 2020!

Nowe mieszkania w Krakowie – najlepsza inwestycja

Miano najlepszej inwestycji w marcu 2020 r. zyskała inwestycja Apartamenty Podhalańska od dewelopera Fit Home. Osiedle zlokalizowane jest w południowej części Krakowa, na granicy dwóch obszarów – Borku Fałęckiego (dzielnica Łagiewniki-Borek Fałęcki) i Ruczaju (dzielnica Dębniki).

Nowe inwestycje – Kraków od dewelopera Fit Home

Inwestycja Apartamenty Podhalańska wyróżnia się wysokim standardem wykończenia. W aktualnej ofercie znajdują się 3-pokojowe mieszkania o powierzchni 113,3 m². Lokale dają możliwość wydzielenia osobnej kuchni lub pozostanie przy aneksie kuchennym.

Nowa inwestycja – okolica

W pobliżu inwestycji znajduje się Las Borkowski oraz Park Miejski Solvay. Aktywnie spędzić czas można także w Centrum Sportu i Rekreacji Cascada.Zakupy mieszkańcy zrobią w oddalonych o 800 m od inwestycji Lidlu i Biedronce. Trochę dalej znajduje się CH Solvay oraz Park Handlowy Zakopianka z kinem Cinema City.Jeśli chodzi o kwestie komunikacji – 7 minut pieszo jest do przystanku autobusowego, 18 minut do pętli tramwajowej „Borek Fałęcki”. Koło PH Zakopianka znajduje się stacja Kraków Sanktuarium.

Mieszkania w inwestycji Apartamenty Podhalańska 2 od dewelopera Fit Home, ze względu na bliskość ośrodków uniwersyteckich, będą dobrym wyborem dla osób studiujących lub inwestorów, którzy planują wynajmować pokoje studentom. 20 minut pieszo od inwestycji znajduje się Kampus 600-lecia UJ. Na jego terenie mieszczą się takie wydziały jak: Wydział Chemii, Wydział Matematyki, Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki, Wydział Biologii, Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii oraz Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Oprócz tego jest tutaj także Instytut Nauk Geologicznych, Instytut Botaniki, Instytut Nauk o Środowisku, Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej, Instytut Zoologii i Badań Biomedycznych, Małopolskie Centrum Biotechnologii, Centrum Edukacji Przyrodniczej oraz ogródek meteorologiczny.

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania – Trójmiasto. Zobacz najlepszą inwestycję w marcu 2020!
Najlepszą inwestycją w marcu 2020 r. została inwestycja Modern Tower dewelopera ATAL. Są to nowe mieszkania w Gdyni, które znajdują się przy ulicy Kazimierza Górskiego. Termin odbioru przypada na III kwartał 2021 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu