Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania – Trójmiasto. Zobacz najlepszą inwestycję w kwietniu 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Interesują Cię nowe mieszkania? Sopot oferuje wiele ciekawych propozycji mieszkaniowych, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Atrakcyjność lokalizacji jest bardzo ważnym czynnikiem decydującym, dla tych, którzy przeglądają oferty rynku pierwotnego i interesują ich nowe inwestycje. Sopot jest miastem zlokalizowanym w świetnym miejscu, dlatego też chętnych na mieszkania w tym rejonie nie brakuje. Sprawdź, jaka sopocka inwestycja okazała się najlepsza w tym miesiącu.

Nowe mieszkania – Trójmiasto. Zobacz najlepszą inwestycję w kwietniu 2020!

Czego dowiesz się z tego artykułu?

Interesują Cię nowe mieszkania. Sopot oferuje doskonałą inwestycję. W tym artykule podpowiemy, czym się ona charakteryzuje i jakich udogodnień możesz się spodziewać.

Przejdź do akapitów:

  1. Nowe mieszkania w Sopocie – najlepsza inwestycja
  2. Nowe inwestycje – Sopot od dewelopera Tree Development Group
  3. Nowe mieszkania – Sopot
  4. Nowa inwestycja – okolica

Nowe mieszkania w Sopocie – najlepsza inwestycja

Wśród klientów obido.pl zostało przeprowadzone kolejne głosowanie, aby wyłonić najlepszą inwestycję tego miesiąca. W głosowaniu wzięły udział nowe inwestycje, a docelowym rejonem w tym przypadku był Sopot. Rynek pierwotny oferuje ciekawą ofertę mieszkań w tym mieście, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie.

Podczas głosowania uwzględniane są takie kwestie jak lokalizacja, cena, metraż mieszkania, ilość pokoi, możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni lub wybrania aneksu, a także to, ile trzeba czekać na zakończenie budowy. Wszystko to wpływa na atrakcyjność mieszkań z danej inwestycji.

Bezdyskusyjnie najważniejszymi czynnikami, które wpływają na wybór mieszkania z tej, a nie innej inwestycji są cena, termin ukończenia budowy oraz lokalizacja. Jeśli tutaj wszystko nas satysfakcjonuje, to wtedy nawet początkowo poszukiwany metraż może mieć mniejsze znaczenie i może ulec przedefiniowaniu. Często też korzystne ceny w inwestycji mogą wpłynąć na wybór większego mieszkania, niż początkowo mieliśmy w planach.

Nowe inwestycje – Sopot od dewelopera Tree Development Group

Apartamenty Dolny Sopot to nowe mieszkania od dewelopera Tree Development Group, które w tym miesiącu okazały się najlepszą inwestycją według głosów klientów obido.pl.

Na taki wybór w dużej mierze wpłynęło to, że budowa inwestycji została już zakończona i mieszkania są już gotowe do zamieszkania. Jest to bardzo istotna zaleta, ponieważ bardzo wiele osób przy wyborze nowego mieszkania z rynku pierwotnego kieruje się tym, jaki jest termin odbioru. Jeśli na wprowadzenie się nie trzeba dużo czekać – inwestycja od razu zyskuje na atrakcyjności. Niektórzy bowiem wciąż mają wątpliwości co do zakupu mieszkania, które znajduje się na etapie tak zwanej „dziury w ziemi”. Większość woli kupić coś, co jest już choć trochę namacalne.

Na wybór użytkowników wpłynęła również lokalizacja inwestycji Apartamenty Dolny Sopot. Atrakcyjna dzielnica blisko ważnych czy interesujących punktów jest często najchętniej wybierana, a mieszkań na takich obszarach na pewno nie brakuje, jeśli chodzi o rynek pierwotny. Sopot przyciąga dużo turystów, dlatego też inwestycja może być strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o zakup pod wynajem. Lokale inwestycyjne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i są atrakcyjnym źródłem pozyskiwania dochodów. Dlatego też mieszkania w inwestycji Apartamenty Dolny Sopot sprawdzą się idealnie jako lokale inwestycyjne, które zagwarantują pewne zyski.

Nowe mieszkania – Sopot

Apartamenty Dolny Sopot – nowe mieszkania z rynku pierwotnego – to osiedle, na które składają się dwa niewysokie budynki. Całość inwestycji liczy sobie 90 apartamentów (wszystkie mieszkania, które znajdują się obecnie w sprzedaży, są już gotowe do zamieszkania), a metraże wynoszą od 22 do 128,21 m². Zróżnicowane metraże bardzo wpływają na atrakcyjność lokalizacji, bowiem ile osób, tyle upodobań. Na powierzchnię użytkową składają się ogródki przy mieszkaniach parterowych oraz balkony i tarasy przy mieszkaniach na piętrze.

Dla mieszkańców zostały przygotowane tereny wspólne, na których znajdują się alejki spacerowe i oświetlenie, a wszystko to w otoczeniu zieleni i kwiatów magnolii. Całość tworzy parkowy klimat, który gwarantuje wytchnienie po dniu pełnym wrażeń. Dla najmłodszych mieszkańców inwestycji Apartamenty Dolny Sopot został przewidziany plac zabaw, a bezpieczeństwo zagwarantuje osiedlowy monitoring.

Dla zmotoryzowanych zostaną przeznaczone miejsca postojowe, które będą usytuowane w podziemnych halach garażowych.

Nowa inwestycja – okolica

Mieszkania od dewelopera Tree Development Group znajdują się w Sopocie przy alei Niepodległości. Jest to bardzo dogodna lokalizacja, z której blisko jest do centrum miasta. Nieopodal inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, a ok. 1 kilometr (13 minut pieszo) od osiedla jest stacja SKM „Sopot Kamienny Potok”.

W 8-10 minut rowerem mieszkańcy dotrą do Parku Północnego oraz na plażę i molo. Sopockie molo składa się z części drewnianej oraz lądowej. Część spacerowa liczy aż ponad 500 metrów długości, natomiast część lądowa to plac, którego powierzchnia wynosi 20 tysięcy metrów kwadratowych. Znajduje się na nim fontanna, latarnia morska, muszla koncertowa oraz liczne lokale gastronomiczne.

W pobliżu znajdują się kompleksy sportowe z boiskami oraz kortami tenisowymi. Jest tutaj także kryta pływalnia.

Wśród pobliskich placówek edukacyjnych znajdują się Przedszkole nr 5, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. T. Kościuszki oraz prywatne szkoły Sopockiej Akademii Tenisowej.

Studenci znajdą w okolicy Uniwersytet Gdański – Wydział Ekonomiczny, Wydział Zarządzania i Katedrę Informatyki Ekonomicznej oraz Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk. Blisko stąd także do Biblioteki Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego.

Tutaj też znajduje się szkoła językowa Sopot School of Polish for Foreigners.

Zainteresowany? Zobacz mieszkanie!

Apartamenty Dolny Sopot – nowe mieszkania od dewelopera Tree Development Group to osiedle zlokalizowane w pobliżu plaży oraz morza. Wyróżnia je parkowy klimat i chociaż inwestycja znajduje się blisko centrum, dobrze zagospodarowane tereny zieleni gwarantują wytchnienie i wyciszenie. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że mieszkania są chętnie kupowane przez osoby prywatne, jak również przez inwestorów, którzy przeznaczają lokale chociażby dla turystów, licznie przybywających do Sopotu i pozostałych trójmiejskich miast.

Kolejny artykuł

Mieszkanie dla pary czy kawalerka – na co decydują się mieszkańcy największych polskich miast?
Osoby, które zainteresowane są kupnem mieszkania, muszą rozważyć wiele kwestii, takich jak metraż, rozkład czy lokalizacja. Nic dziwnego, bowiem jest to inwestycja na wiele lat, więc każda podjęta decyzja powinna być odpowiednio przemyślana. Jakie mieszkanie dla pary będzie najlepsze? Sprawdziliśmy, na co najczęściej decydują się mieszkańcy największych polskich miast i co jest lepszym wyborem – kawalerka czy małe mieszkanie.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu