Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania – Trójmiasto. Zobacz najlepszą inwestycję w czerwcu 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Najlepszą inwestycją w czerwcu 2020 r. w Trójmieście według użytkowników obido.pl., zostało Osiedle Janowo Park od dewelopera WillBud. Inwestycja znajduje się w Janowie, a termin jej odbioru przypada na I kw. 2021 r.

Nowe mieszkania – Trójmiasto. Zobacz najlepszą inwestycję w czerwcu 2020!

Nowe mieszkania – Trójmiasto. Najlepsza inwestycja

Zwycięska inwestycja znajduje się w Janowie pod Trójmiastem. Na atrakcyjność osiedla wpływa niska, kameralna zabudowa oraz bliskość planowanego parku Błonia Janowskie, który będzie miał prawie 28 hektarów.

Nowa inwestycja – Trójmiasto od dewelopera WillBud

Inwestycja Osiedle Janowo Park to niski, 4-kondygnacyjny budynek. W ofercie znajdują się mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 43 do 72 m². Okna w mieszkaniach będą wychodziły na powstający w sąsiedztwie park Błonia Janowskie.

Do mieszkań będą przynależały miejsca postojowe w halach garażowych oraz komórki lokatorskie. Na terenie osiedla znajdą się aż 3 place zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Budynek zostanie wyposażony w windy i podjazdy dla wózków.

Nowa inwestycja – Trójmiasto i okolica

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Dębogórskiej. 400 metrów jest do przystanku autobusowego, a ok. 2 km są do stacji SKM Rumia Janowo. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Galeria Rumia, w której mieszczą się takie punkty handlowo-usługowe jak: sklepy odzieżowe (House, Mohito, Martes Sport), sklep meblowy, sklep AGD, sklep zoologiczny, apteka, drogeria Rossmann i sklep z kosmetykami Ziaja. Tutaj też znajduje się kino i siłownia.

Kolejny artykuł

Dom czy mieszkanie – na co częściej decydują się Polacy?
Wiele osób, poszukując nowego miejsca do zamieszkania, ma zdefiniowane, gdzie dokładnie chce mieszkać. Jednak są i tacy, którzy zastanawiają się, co będzie dla nich lepsze: dom czy mieszkanie. Przy wyborze biorą pod uwagę zarówno komfort mieszkania, jak i wiążące się z tym koszty. W naszym artykule pokazujemy wady i zalety mieszkań oraz domów i podpowiadamy, co będzie rozsądniejszym wyborem.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu