Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania w Gdańsku [Łostowice] – zobacz najlepszą inwestycję w listopadzie 2020!


Trójmiasto ze względu na swoją atrakcyjność cieszy się dużym zainteresowaniem deweloperów, a co za tym idzie, powstaje tu dużo nowych inwestycji. Jest to dobre miasto zarówno pod zakup mieszkania prywatnego, jak i pod zakup lokalu na wynajem. Zobacz najlepszą inwestycję w Gdańsku [listopad 2020].

Nowe mieszkania w Gdańsku [Łostowice] – zobacz najlepszą inwestycję w listopadzie 2020!

Nowe mieszkania w Gdańsku. Najlepsza inwestycja [Listopad 2020]

Inwestycje, które zajmują topowe miejsca w rankingu inwestycji mieszkaniowych, wyróżniają się kilkoma ważnymi aspektami. Zazwyczaj chodzi o atrakcyjną lokalizację, przystępne ceny, zróżnicowane metraże i funkcjonalne układy mieszkań, nowoczesne i ekologiczne rozwiązania czy bliskość terenów zielonych. A czym wyróżnia się deweloper DEVELIA i za co została doceniona jego zwycięska inwestycja?

Deweloper DEVELIA – co wyróżnia jego inwestycję?

Deweloper DEVELIA bardzo starannie wybiera lokalizację, w której znajdzie się jego inwestycja, a budowane nieruchomości wyróżniają się solidnym i nowoczesnym budownictwem. Tak też jest ze Świętokrzyską Park, która – choć oddalona kawałek od centrum Gdańska – zlokalizowana jest w dobrze rozwiniętej okolicy, a budynek wyróżnia się stonowaną elegancką, stonowaną kolorystyką. Termin oddania inwestycji to III kwartał 2021.

lostowice-1-nowa-inwestycja

Jakie mieszkania znajdują się w inwestycji Świętokrzyska Park?

Mieszkania w Świętokrzyskiej Park posiadają metraże od 30 do 67 mkw, a do wyboru są kawalerki albo lokale 2, 3 i 4-pokojowe rozlokowane w 4-piętrowym budynku. Część mieszkań posiada antresolę, która daje dodatkowe możliwości aranżacyjne. Wśród powierzchni dodatkowej są ogródki i balkony. Na terenie osiedla znajdą się tereny zielone, miejsca do odpoczynku oraz strefa zabaw dla dzieci. Deweloper DEVELIA do użytku mieszkańców oddaje naziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Świętokrzyska Park Gdańsk (Łostowice) – okolica

Świętokrzyska Park (Gdańsk, Łostowice) mieści się przy ulicy Niepołomickiej. Do przystanku autobusowego są 3 minuty spacerem, natomiast podróżujące samochodem dojadą w 7 minut do wyjazdu na Obwodnicę Trójmiasta. W 6 minut rowerem można dojechać do terenów spacerowych przy zbiorniku Świętokrzyska.

lostowice-2-nowa-inwestycja

Świętokrzyska Park (Gdańsk, Łostowice) zlokalizowana jest w pobliżu najważniejszych punktów. W okolicy mieści się Żabka (3 minuty spacerem) i Stokrotka (4 minuty spacerem), w 2 minuty samochodem można dojechać do Lidla, a w 3 minuty do Biedronki. Naprzeciwko inwestycji znajduje się żłobek i przedszkole, a trochę dalej szkoła podstawowa.

Świętokrzyska Park – najlepsza inwestycja w Trójmieście (listopad 2020) – została doceniona głównie za funkcjonalne układy mieszkań, w tym antresole, i zróżnicowane metraże. Mieszkania w Świętokrzyskiej Park przypadną do gustu na pewno tym osobom, które chcą mieszkać w pewnym oddaleniu od centrum, aby uniknąć miejskiego zgiełku. A okolica inwestycji jest na tyle rozwinięta, że pozwoli na załatwienie codziennych spraw.

Zobacz mieszkanie w inwestycji Łostowice.

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania w Warszawie [Wola] – zobacz najlepszą inwestycję w listopadzie 2020!
Inwestycja, która zostaje uznana za najciekawszą propozycję w danym miesiącu, musi przede wszystkim znajdować się w dobrej lokalizacji, blisko najważniejszych punktów. Na drugim miejscu są zazwyczaj kwestie związane z samym mieszkaniem ‒ rozkład, metraż, piętro czy rodzaj powierzchni dodatkowej. Najlepsza inwestycja w Warszawie (listopad 2020) to tytuł przyznany inwestycji Wola Skwer dewelopera Budimex Nieruchomości.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu