Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania – Trójmiasto. Zobacz najlepszą inwestycję w maju 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Trójmiasto od lat nieprzerwanie cieszy się popularnością wśród osób, które śledzą rynek mieszkaniowy, aby znaleźć jak najlepsze nowe mieszkania. Gdańsk, spośród wszystkich trójmiejskich miast, wyróżnia się najbardziej bogatą ofertą mieszkań i domów z rynku pierwotnego. I to właśnie tutaj znajduje się inwestycja, która według użtkowników obido.pl okazała się najlepszą inwestycją tego miesiąca.

Nowe mieszkania – Trójmiasto. Zobacz najlepszą inwestycję w maju 2020!

Czego dowiesz się z tego artykułu?

Zastanawiasz się nad zakupem nowego lokum w Gdańsku? W tym artykule podpowiemy, jakie nowe mieszkania w Gdańsku zasługują na szczególną uwagę i czym wyróżniają się na tle konkurencji.

Przejdź do akapitów:

  1. Nowe mieszkania – Gdańsk. Najlepsza inwestycja [maj 2020]
  2. Nowa inwestycja mieszkaniowa – Gdańsk od dewelopera Mill Yon
  3. Nowe mieszkania – Gdańsk
  4. Nowa inwestycja – okolica

Nowe mieszkania – Gdańsk. Najlepsza inwestycja [maj 2020]

Chcesz znaleźć ciekawe nowe mieszkania od dewelopera? Gdańsk to jedno z miast, zaraz obok Warszawy czy Krakowa, w którym deweloperzy najchętniej stawiają nowe inwestycje. Miasto to sprawdza się zarówno dla tych, którzy szukają swojego własnego M, jak i dla inwestorów, którzy, dzięki licznym turystom, mogą liczyć na powodzenie wynajmu krótkoterminowego. To wszystko sprawia, że wcale nie tak trudno znaleźć odpowiednie nowe mieszkania w Gdańsku.

Aura 40 to nowe mieszkania od dewelopera Mill Yon, które znajdują się w świetnej lokalizacji. To właśnie m.in. niedaleka odległość do centrum miasta, jak również oferta z apartamentami inwestycyjnymi, wpłynęła na wybór użytkowników.

Nowa inwestycja mieszkaniowa – Gdańsk od dewelopera Mill Yon

Interesują Cię nowe mieszkania? Gdańsk ma do zaoferowania wiele ciekawych inwestycji na rynku pierwotnym. Jedną z nich jest inwestycja Aura 40 od dewelopera Mill Yon. Deweloper od prawie 100 lat działa na wszystkich kontynentach. W Polsce może pochwalić się takimi inwestycjami jak wspomniana Aura 40, ale także Aura Sky, Aura Garden, Aura Park, Aura Mokotów oraz Aura Gdańsk. Mill Yon stawia na budownictwo w atrakcyjnych lokalizacjach. To właśnie lokalizacja miała istotny wpływ na wybór Aura 40 jako najlepszej inwestycji tego miesiąca. Osiedle znajduje się u zbiegu ulic Wałowej i Rybaki Górne, zaledwie około 1 kilometr od centrum Gdańska. Inwestycję wyróżnia także niska pięciopiętrowa zabudowa. Termin odbioru przypada na III kwartał 2021 roku.

Nowe mieszkania – Gdańsk

Inwestycję Aura 40 wyróżniają jasne pomieszczenia i funkcjonalne rozkłady. W ofercie znajdują się mieszkania oraz apartamenty inwestycyjne. W budynku znajdzie się dokładnie 212 lokali mieszkalnych oraz 39 apartamentów.

Wśród mieszkań dostępne są lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe, dostępne metraże wynoszą od 33 do 74 m². Jeśli interesuje Cię zakup mieszkania pod wynajem, do wyboru masz 1- i 2-pokojowe apartamenty inwestycyjne o powierzchni od 21 do 58 m².

Na inwestycję składa się pięć kondygnacji naziemnych oraz jedna kondygnacja podziemna, gdzie znajdują się miejsca postojowe.

Nowa inwestycja – okolica

Okolica inwestycji to bardzo istotna kwestia dla tych, których celem jest znaleźć nowe mieszkania od dewelopera. Gdańsk jest bardzo atrakcyjnym miastem, dlatego dość łatwo znaleźć inwestycję, która zachwyci urokliwą okolicą, a jednocześnie taką, która ułatwi także załatwienie codziennych spraw. Bliskość sklepów, szkół, lokali gastronomicznych czy punktów rozrywkowych i kulturalnych – to wszystko jest bardzo ważne przy wyborze mieszkania. Oczywiście warto brać pod uwagę, że co innego będzie priorytetem dla singla czy pary, a co innego dla rodziny z dziećmi czy inwestora. A jak sprawa wygląda w przypadku opisywanej inwestycji Aura 40?

Inwestycja znajduje się w dobrej lokalizacji, blisko centrum. W odległości 2 minut pieszo (130 metrów) znajduje się przystanek autobusowy „Rybaki Górne 01”, 7 minut pieszo (550 metrów) jest do przystanku tramwajowego „Plac Solidarności 02”, natomiast w 10 minut pieszo (850 metrów) dotrze się do stacji kolejowej „Gdańsk Główny”.

Mieszkańcy zakupy zrobią w Galerii Handlowej Madison, która znajduje się zaledwie 5 minut pieszo (450 metrów) od inwestycji Aura 40. W centrum handlowym mieszczą się takie sklepy jak MOHITO, Stradivarius, Venezia czy ECCO. Jest tutaj także drogeria Rossmann i perfumeria Douglas. Zjeść i napić się można w takich miejscach jak Subway, Masala, kawiarnia Pellowski czy cukiernia Sowa. Tutaj też mieści się siłownia Calypso. A także dwa banki: PKO oraz Santander. Przy samej inwestycji znajduje się sklep spożywczy Luciola, a trochę dalej Biedronka.

Wśród pobliskich placówek edukacyjnych znajduje się Przedszkole nr 35 (2 minuty pieszo), Szkoła Podstawowa nr 57 (1 minuta pieszo), Autonomiczna Szkoła Podstawowa (5 minut pieszo), I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika (6 minut pieszo), Akademickie Liceum Ogólnokształcące Lingwista (10 minut pieszo). Blisko stąd do Muzeum Europejskie Centrum Solidarności oraz Muzeum II Wojny Światowej, a także do galerii sztuki WL4. Osoby aktywne fizycznie zainteresuje znajdujące się w pobliżu centrum fitness CrossFit Stocznia, a także Kayak Tours&Adventures – biuro organizujące spływy kajakowe.

Aura 40 to nowa inwestycja mieszkaniowa. Gdańsk, ze względu na swoją atrakcyjność, cieszy się dużym zainteresowaniem osób poszukujących nowych mieszkań czy domów. Aura 40 mieści się dodatkowo bardzo blisko centrum, co wpływa na jej popularność. I to właśnie lokalizacja wpłynęła w dużej mierze na wybór naszych użytkowników. Na plus jest tutaj również połączenie funkcji mieszkaniowej i inwestycyjnej, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni lokal dla siebie.

Zainteresowany? Zobacz mieszkanie!

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania – Wrocław. Zobacz najlepszą inwestycję w maju 2020!
Miano najlepszej inwestycji z rynku pierwotnego we Wrocławiu w maju 2020 r. uzyskało osiedle ROBYG Jagodno dewelopera ROBYG. Inwestycja zlokalizowana jest na Jagodnie przy ul. Klasztornej. Termin odbioru: IV kw. 2020 – II kw. 2021 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu