Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania w Krakowie [Czyżyny] – zobacz najlepszą inwestycję w listopadzie 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Najlepsza inwestycja w Krakowie [listopad 2020], która zajęła topowe miejsce w rankingu inwestycji mieszkaniowych, mieści się w północnej części Krakowa, w dzielnicy Czyżyny. Wyróżnia się ona świetną lokalizacją i dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Zobacz, gdzie warto zamieszkać.

Nowe mieszkania w Krakowie [Czyżyny] – zobacz najlepszą inwestycję w listopadzie 2020!

Nowe mieszkania w Krakowie. Najlepsza inwestycja [Listopad 2020]

W listopadzie w rankingu inwestycji mieszkaniowych najlepszy okazał się deweloper Budrem i jego inwestycja Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9, gdzie mieszkania mają funkcjonalne rozkłady i ciekawe rozwiązania związane z kwestią bezpieczeństwa. Najlepsza inwestycja w Krakowie [listopad 2020] została doceniona również za świetnie skomunikowaną i rozwiniętą lokalizację. Obok mieści się duże centrum handlowe, park oraz kilka przystanków komunikacji miejskiej.

Deweloper Budrem – co wyróżnia jego inwestycję?

Deweloper Budrem działa na rynku nieruchomości od 1988 roku, a swoją przygodę z deweloperką rozpoczął od zagospodarowania – dziewiczych wówczas – terenów Nowej Huty. Zwycięska inwestycja również znajduje się w północnej części Krakowa, ale w na tyle dogodnej lokalizacji, że dotarcie do centrum i innych dzielnic Krakowa czy załatwienie codziennych potrzeb nie sprawi mieszkańcom najmniejszych problemów.

Jakie mieszkania znajdują się w inwestycji Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9?

Inwestycja Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach to mieszkania ulokowane w 6-kondygnacyjnym budynku. Na całość składają się lokale o metrażach od 32 do 75 mkw. Do wyboru są mieszkania na parterze z ogródkami lub mieszkania na wyższych piętrach z przestronnymi balkonami. Układy są na tyle funkcjonalne, że istnieje możliwość połączenia dwóch mieszkań w jedno.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców deweloper przewidział całodobowy monitoring, drzwi antywłamaniowe, system sygnalizacji pożaru, detektory spalin w garażu podziemnym, system zasilania awaryjnego oraz wentylację mechaniczną. Dodatkowo, oprócz garażu podziemnego, mieszkańcy będą mieli do dyspozycji miejsca postojowe zewnętrzne, a ci, którzy preferują jednoślady – stojaki na rowery.

Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9 (Kraków, Czyżyny) – okolica

Inwestycja Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9 (Kraków, Czyżyny) znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Blisko stąd na zakupy, do tramwaju, czy do parku. A jak dokładnie wygląda okolica inwestycji od dewelopera Budrem?

Okolica inwestycji jest bardzo dobrze skomunikowana – zaledwie 4 minuty spacerem są do przystanków autobusowych i tramwajowych Rondo 308. Dywizjonu, skąd kursują takie linie jak 1, 14, 22, 174, 178, 578, 662. Do centrum handlowego M1 jest 7 minut spacerem, gdzie znajduje się m.in. hipermarket Auchan i OBI. Trochę dalej, bo 5 minut samochodem lub 4 minuty tramwajem, są do Galerii Plaza, gdzie mieści się także Cinema City oraz Decathlon. Blisko stąd także do dwóch głównych punktów rozrywkowo-kulturalnych – mowa tutaj o centrum kongresowym EXPO oraz hali widowiskowej TAURON Arena, gdzie dojedzie się w około 4 minuty rowerem.

Sympatyków zieleni i aktywności na świeżym powietrzu ucieszy fakt, że w pobliżu znajduje się Park Lotników Polskich – mieszkańcy dotrą do niego w 8 minut spacerem. Park liczy 60 hektarów i mieści się tutaj Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, plac zabaw Smoczy Skwer, siłownia zewnętrzna, boisko do koszykówki oraz kompleks sportowy Pumptrack. Obok parku mieści się Akademia Wychowania Fizycznego ze stadionem, kortami tenisowymi i basenem. W 10 minut rowerem można dojechać także do Łąk Nowohuckich.

Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9 (Kraków, Czyżyny) to dobra propozycja dla tych osób, które chcą mieć blisko do sklepów, komunikacji miejskiej, terenów zielonych i największych miejsc rozrywki i kultury. Inwestycja wyróżnia się niską, kameralną zabudową i funkcjonalnymi układami mieszkań, pozwalającymi na indywidualne aranżacje.

Zobacz mieszkania w inwestycji Aleja Pokoju.

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania we Wrocławiu [Jagodno] – zobacz najlepszą inwestycję w listopadzie 2020!
Najlepsza inwestycja we Wrocławiu [listopad 2020], na którą w rankingu inwestycji mieszkaniowych głosowało najwięcej użytkowników Obido, mieści się przy ulicy Klasztornej na Jagodnie. Zobacz zwycięzcę!
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu