Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie ‒ IV kwartał 2020

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Ranking inwestycji mieszkaniowych ukazuje najlepsze mieszkania i domy w danym kwartale. W tym artykule przedstawiamy mieszkania, które w ostatnich trzech miesiącach zdobyły najwięcej pozytywnych głosów wśród osób, które interesują nowe mieszkania w Krakowie. Poznaj zwycięskie inwestycje w IV kwartale 2020 roku.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie ‒ IV kwartał 2020

Przejdź do akapitów:

Nowe mieszkania w Krakowie. Najlepsze inwestycje IV kw. 2020

Ranking inwestycji mieszkaniowych powstał na podstawie preferencji klientów obido. Przy wyborze najlepszej inwestycji brana jest pod uwagę przede wszystkim jej cena, termin oddania oraz dostępność zróżnicowanych metraży i układów. Istotna jest także atrakcyjna lokalizacja i rozwinięta okolica, która zapewnia łatwy dostęp do zaplecza handlowo-usługowego, terenów zielonych czy przystanków komunikacji miejskiej.

Miejsce I

Pszczelna 32, Smart Apartments

Inwestycja Pszczelna 32 [Kraków, Ruczaj] składa się z dwóch wielorodzinnych czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Do wyboru są 54 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Nieruchomości w Pszczelnej 32 są zaprojektowane w sposób funkcjonalny i komfortowy tak, aby umożliwić aranżację wnętrza zgodną z indywidualnymi potrzebami. Do lokali przynależą ogródki i balkony. Deweloper Smart Apartments zadbał także o miejsca postojowe w garażu podziemnym, komórki lokatorskie i windę łączącą wszystkie kondygnacje. Lokalizacja Pszczelnej 32 zapewnia bliskość sklepów spożywczych, lokali handlowych i placówek edukacyjnych. W okolicy inwestycji mieści się także Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego, Krakowski Park Technologiczny i liczne biura. Jest to bardzo dobra propozycja m.in. dla inwestorów, którzy poszukują lokali pod wynajem dla studentów czy pracowników.

Inwestycja Pszczelna 32 od dewelopera Smart Apartments
Pszczelna 32, Smart Apartaments

Zobacz mieszkanie w inwestycji Pszczelna 32.

Miejsce II

Mate3ny, Buma

Inwestycja Mate3ny [Kraków, Podgórze] mieści się w świetnej lokalizacji, która zapewnia wszystko to, co jest potrzebne do komfortowego życia. Blisko stąd do jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Krakowie, jakim jest Rondo Matecznego, skąd kursują liczne tramwaje, autobusy, a także transporty prywatnych przewoźników. W okolicy inwestycji Mate3ny znajdują się najważniejsze sklepy, lokale usługowe, placówki medyczne, biurowce, szkoły i tereny zielone. Blisko stąd do centrum Krakowa i bogatej oferty kulturalnej, rozrywkowej i gastronomicznej. Twórcą inwestycji Mate3ny jest deweloper Buma, który zadbał o to, aby to kilkuetapowe osiedle było jak najbardziej komfortowe i użyteczne dla przyszłych mieszkańców. Mieszkania w Mate3nym posiadają zróżnicowane metraże, by każdy znalazł tutaj coś dla siebie. W ramach inwestycji zadbano o podziemne garaże wielostanowiskowe, komórki lokatorskie, wózkownie, rowerownie, plac zabaw i ogólnodostępny, specjalnie zaprojektowany dach.

Inwestycja Mate3ny od dewelopera Buma
Mate3ny, Buma

Zobacz mieszkanie w inwestycji Mate3ny.

Miejsce III

Browar Kleparz, Fracthon Development

Inwestycja Browar Kleparz [Kraków, Krowodrza] wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją blisko Starego Miasta. Takie usytuowanie gwarantuje bliskość wszystkich najważniejszych punktów. Mieszkańcy będą mieli blisko do Galerii Krakowskiej, dworca kolejowego i autobusowego, a także na krakowski rynek, gdzie znajdą liczne lokale gastronomiczne i kulturalne. Na projekt składa się odrestaurowany budynek Browaru Arcyksiążęcego uzupełniony o dwa nowe budynki. W ofercie znajduje się 97 mieszkań i 18 lokali usługowych. Mieszkania w inwestycji Browar Kleparz cechują się zróżnicowanymi metrażami, dzięki czemu odnajdą się tutaj zarówno rodziny z dziećmi, jak i pary, single czy inwestorzy, którzy szukają kompaktowych mieszkań pod wynajem. Deweloper Fracthon Development uwzględnił w inwestycji miejsca postojowe w garażu podziemnym, komórki lokatorskie oraz wyjątkową strefę relaksu, zlokalizowaną w historycznej części Browaru Kleparz. Mieszkańcy znajdą tutaj bawialnię dla dzieci, siłownię i salę kinową.

Inwestycja Browar Kleparz od dewelopera Fracthon Development
Browar Kleparz, Fracthon Development

Zobacz mieszkanie w inwestycji Browar Kleparz.

Nowe mieszkania w Krakowie – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje wyróżniają się komfortowymi mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach, a także atrakcyjną lokalizacją. Osiedla Mate3ny i Browar Kleparz zlokalizowane są blisko centrum i najważniejszych punktów komunikacyjnych, natomiast na popularność Pszczelnej 32 wpływa sąsiedztwo Kampusu UJ, Parku Technologicznego i licznych biurowców. Wszystkie trzy inwestycje zapewniają bliskość najważniejszych punktów handlowo-usługowych, przystanków komunikacji miejskiej i placówek oświatowych.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu ‒ IV kwartał 2020
Ranking inwestycji mieszkaniowych ukazuje nowe mieszkania we Wrocławiu, które w ciągu ostatnich 3 miesięcy były najlepiej oceniane przez klientów obido. Sprawdź, które inwestycje okazały się najbardziej atrakcyjne w IV kwartale 2020 roku i jakie kryteria wpłynęły na taki wynik.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu