Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania – Kraków. Zobacz najlepszą inwestycję w kwietniu 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Szukasz mieszkania od dewelopera? Kraków może pochwalić się nową inwestycją, która z pewnością Cię zainteresuje. Klienci obido.pl wytypowali kolejną najlepszą inwestycję w Krakowie. W kwietniu 2020 r. najwięcej głosów zdobyło osiedle Nowa Myśliwska dewelopera Spravia. Jest to nowa inwestycja w Krakowie, która znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Jej zakończenie nastąpi w II kwartale 2022 roku.

Nowe mieszkania – Kraków. Zobacz najlepszą inwestycję w kwietniu 2020!

Czego dowiesz się z tego artykułu?

Interesują Cię nowe mieszkania od dewelopera? Kraków oraz deweloper Spravia oferują ciekawą inwestycję, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród nabywców. Nowa Myśliwska to nowe mieszkania od dewelopera w Krakowie, które znajdują się na Płaszowie, przy ulicy Myśliwskiej. Jest to bardzo dogodna lokalizacja, dlatego inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem osób, które poszukują lokum z rynku pierwotnego. Zobacz, czym wyróżnia się ta inwestycja i dlaczego to właśnie tam warto zamieszkać. W naszym artykule znajdziesz także informacje, czym charakteryzują się te nowe mieszkania w Krakowie i lokalizacja, w której się znajdują.

Nowe mieszkania w Krakowie – najlepsza inwestycja

Podczas wyboru Nowej Myśliwskiej jako inwestycji miesiąca, przez klientów obido zostały wzięte pod uwagę takie kwestie jak lokalizacja inwestycji, atrakcyjna okolica, a także duży wybór mieszkań pod względem ilości pokoi oraz metraży. Dla osób, które chcą znaleźć nowe mieszkania w Krakowie, ważne jest także duże doświadczenie dewelopera. Spravia cieszy się sporym zaufaniem na rynku pierwotnym. Deweloper buduje na terenie Krakowa, Wrocławia, Warszawy, Trójmiasta i Poznania. W swoich osiedlach stawia na wysoką jakość wykonania, szeroki wybór mieszkań i dużą funkcjonalność.

Nowa inwestycja – Kraków od dewelopera Spravia

Inwestycję Nowa Myśliwska wyróżnia atrakcyjna lokalizacja. Płaszów jest bardzo fajnym obszarem na mapie Krakowa – trochę na uboczu, a jednak wciąż blisko centrum. Jeśli szukasz nowego mieszkania w Krakowie – tutaj powinno Ci się spodobać.

Budynek będzie wyróżniał się estetyczną elewacją w kolorze antracytu, szarości i bieli. Znajdą się na nim również dekoracyjne drewniane płyty oraz elementy ceglane. Inwestycja oferuje także duży wybór zróżnicowanych metraży, a pomieszczenia są przemyślane i funkcjonalne.

Nowe mieszkania – Kraków

Nowa inwestycja w Krakowie – Nowa Myśliwska, to 7-piętrowy budynek w kształcie litery „L”. Powstanie w nim w sumie 129 mieszkań, a wśród nich znajdą się lokale 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe o powierzchni od 25 do 120 m².

Dla zmotoryzowanych dostępne będą miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne. W hali garażowej znajdą się również komórki lokatorskie.

Na terenie inwestycji znajdzie się wypoczynkowo-rekreacyjny dziedziniec, na którym przewidziany został plac zabaw, siłownia plenerowa, a także ławki i leżaki wśród starannie zagospodarowanej zieleni.

Nowa inwestycja. Kraków– okolica

Osoby, które szukają nowych mieszkań w Krakowie, wybierają takie inwestycje, które mają ciekawą i spełniającą wszystkie najważniejsze potrzeby okolicę. W pobliżu Nowej Myśliwskiej – zaledwie 20 minut pieszo lub 5 minut rowerem – znajduje się Zalew Bagry z plażą, kąpieliskiem i wyciągiem wakeboardowym. Obok Zalewu mieści się tor gokartowy Elikart M – Karting. Mniejsze zakupy można zrobić w znajdującej się w pobliżu Żabce, trochę dalej są większe markety jak Delikatesy Premium, Lidl i Biedronka.

10 minut pieszo jest do pętli tramwajowo-autobusowej „Mały Płaszów” skąd kursują linie 11, 20, 123, 221 oraz 264. Można nimi dojechać do Dworca Głównego i Rynku. Przy pętli znajduje się również parking „Parkuj i jedź”. Pętlę dzielą zaledwie dwa przystanki od miejsca, skąd kursuje szybki tramwaj linii 50.

W pobliżu inwestycji znajduje się także gabinet stomatologiczny, apteka i dwa zakłady fryzjerskie. Zjeść można w jadłodajni Mała Chata albo w Barbakan Pizzeria&Multipub.

Rodzice z dziećmi znajdą w okolicy potrzebne placówki oświatowe: Żłobek Kubuś i Przyjaciele (3 minuty), Żłobek „Pod Magnolią” (8 minut), Tuptusiowa Kraina. Niepubliczne Przedszkole Językowe (4 minuty), Przedszkole Puchatkowo (8 minut), Prywatne Przedszkole Językowe i Żłobek Mały Einsteinek (15 minut), Szkoła Podstawowa nr 47 im. S. Czarnieckiego (5 minut).

W okolicy inwestycji znajdują się pełne zieleni ogródki działkowe oraz zalesione tereny Wisły. Blisko stąd na orlik, skate park i plac zabaw. Właścicieli czworonogów ucieszy, znajdujący się w pobliżu, wybieg dla psów, a także Przychodnia Weterynaryjna Vetika.

Niedaleko od inwestycji (zaledwie 4 minuty tramwajem) znajduje się Krakowskie Centrum Handlowo-Targowe, Fitness Academy King Square, paczkomat, Fitness Platinium w budynku Brown Brothers Harriman.

Nowa Myśliwska to nowe mieszkania od dewelopera w Krakowie, które ze względu na swój zróżnicowany metraż świetnie sprawdzą się dla każdej grupy docelowej: singla, pary, rodziny czy inwestora. Do zamieszkania właśnie tam zachęca urokliwa okolica, bliskość Zalewu Bagry, sklepów i przystanków tramwajowych oraz autobusowych.

Zainteresowany? Zobacz mieszkanie!

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania – Trójmiasto. Zobacz najlepszą inwestycję w kwietniu 2020!
Interesują Cię nowe mieszkania? Sopot oferuje wiele ciekawych propozycji mieszkaniowych, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Atrakcyjność lokalizacji jest bardzo ważnym czynnikiem decydującym, dla tych, którzy przeglądają oferty rynku pierwotnego i interesują ich nowe inwestycje. Sopot jest miastem zlokalizowanym w świetnym miejscu, dlatego też chętnych na mieszkania w tym rejonie nie brakuje. Sprawdź, jaka sopocka inwestycja okazała się najlepsza w tym miesiącu.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu