Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie ‒ IV kwartał 2020

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Ranking inwestycji mieszkaniowych przedstawia te inwestycje, na które najchętniej głosowali klienci obido. Przy ostatecznym wyborze najlepszej inwestycji pod uwagę brane są różne kryteria wpływające na jej atrakcyjność, takie jak dogodna lokalizacja czy rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe. Zobacz nowe mieszkania w Warszawie, które cieszyły się największym zainteresowaniem w IV kwartale 2020 roku.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie ‒ IV kwartał 2020

Przejdź do akapitów:

Nowe mieszkania w Warszawie. Najlepsze inwestycje IV kw. 2020

Najlepiej oceniane są te mieszkania, które mieszczą się w pobliżu ważnych punktów, jak sklepy spożywcze, przystanki komunikacji miejskiej, parki czy placówki oświatowe. Oprócz tego duży wpływ na wybór mają aspekty dotyczące samych mieszkań: atrakcyjna cena, szeroki wybór metraży, funkcjonalne układy mieszkań czy ekologiczne i inteligentne rozwiązania. Zobacz, czym wyróżniają się poniższe inwestycje.

Miejsce I

Osiedle Premium, Dom Development

Inwestycja Osiedle Premium [Warszawa, Bemowo] cechuje się wysokim standardem wykończenia i wyjątkową architekturą przestrzeni części wspólnych. Projekt mieszkaniowy należy do dewelopera Dom Development. Mieszkania w Osiedlu Premium są komfortowe i funkcjonalne, tak aby w maksymalny sposób umożliwić wykorzystanie dostępnej przestrzeni i zaaranżować ją w indywidualnym stylu. Do lokali przynależą ogródki, przestronne tarasy, loggie lub balkony. Lokalizacja Osiedla Premium zapewnia bliskość szkół i przedszkoli, a także ośrodków zdrowia, sklepów i centrów handlowych. W okolicy są także liczne ścieżki rowerowe i sieć rowerowa Veturilo, a także parki, tereny sportowe i rekreacyjne.

Osiedle Premium dewelopera Dom Development
Osiedle Premium, Dom Development

Zobacz mieszkanie w inwestycji Osiedle Premium.

Miejsce II

Stacja Targówek, RSM Praga

Inwestycja Stacja Targówek [Warszawa, Targówek] to nowoczesny kompleks trzech budynków, liczący od 6 do 9 kondygnacji. Na całość składa się 156 mieszkań o metrażach od 26 do 71 m². Mieszkania Stacja Targówek są wyposażone w ogródki, balkony lub loggie. Twórcą inwestycji jest deweloper RSM Praga. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Są tutaj przystanki tramwajowe i autobusowe, a także stacja metra Targówek Mieszkaniowy. Mieszkańcy znajdą w pobliżu Park im. Stefana Wiecheckiego, Teatr Rampa oraz liczne ośrodki sportu i rekreacji. Rodzice z dziećmi będą mieli do dyspozycji żłobek oraz przedszkole zlokalizowane w promieniu 10 minut spacerem.

Stacja Praga od dewelopera RSM Praga
Stacja Targówek, RSM Praga

Zobacz mieszkanie w inwestycji Stacja Targówek.

Miejsce III

Mińska 69, Spravia

Inwestycja Mińska 69 [Warszawa, Praga-Południe] będzie składała się łącznie z pięciu etapów, które stworzą spójną i przyjazną przestrzeń. Nazwy etapów powstały na podstawie tradycji warszawskiego liternictwa i nawiązują do krojów pisma. W Mińskiej 69 powstanie: Praho, Olympic, Rewir, Havana i Cyrulik. Mieszkania w Mińskiej 69 wyróżniają się zróżnicowanymi metrażami i komfortowymi rozkładami. Do lokali przynależą balkony, tarasy, loggie lub ogródki. Deweloper Spravia wziął pod uwagę zaprojektowanie terenów rekreacyjnych, zieleni, ciągów pieszo-rowerowych, placów zabaw oraz elementów małej architektury: ławek, stojaków na rowery, koszy, latarni. Lokalizacja Mińskiej 69 zapewnia bliskość przystanków autobusowych i tramwajowych, ośrodku sportowo-rekreacyjnego, Parku Skaryszewskiego oraz podstawowych sklepów i lokali usługowych.

Mińska 69 od dewelopera Spravia
Mińska 69, Spravia

Zobacz mieszkanie w inwestycji Mińska 69.

Nowe mieszkania w Warszawie ‒ zwycięskie inwestycje

Osiedle Premium, Stacja Targówek, Mińska 69 to miejsca wyróżniające się funkcjonalnymi mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach oraz dobrze rozwiniętą lokalizacją, która gwarantuje bliskość przystanków komunikacji miejskiej, sklepów i lokali handlowych.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście ‒ IV kwartał 2020
Ranking inwestycji mieszkaniowych przedstawia najbardziej popularne inwestycje, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród osób poszukujących mieszkania. Trójmiasto posiada duże walory rekreacyjne i krajobrazowe, a co za tym idzie, deweloperzy chętnie stawiają tutaj nowe osiedla. Zobacz nowe mieszkania w Trójmieście, które były najchętniej wybierane w IV kwartale 2020 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu