Nowe mieszkania ‒ Warszawa [Mokotów]. Zobacz najlepszą inwestycję w tym miesiącu ‒ [grudzień 2020]!

Nowe mieszkania ‒ Warszawa [Mokotów]. Zobacz najlepszą inwestycję w tym miesiącu ‒ [grudzień 2020]!

Już po raz ostatni w roku 2020 w rankingu mieszkaniowym zostały wybrane 4 najbardziej atrakcyjne inwestycje, na które głosowali klienci obido.pl. W rankingu znalazły się inwestycje z rynku pierwotnego w takich miastach jak Kraków, Wrocław, Warszawa i Trójmiasto. W tym artykule zostanie przedstawiona najlepsza inwestycja w Warszawie [grudzień 2020].


Nowe mieszkania w Warszawie. Najlepsza inwestycja w Warszawie [grudzień 2020]

Miano najlepszej inwestycji w Warszawie otrzymała inwestycja Domaniewska 26, której twórcą jest deweloper Novum Developer. Osiedle zlokalizowane jest na Mokotowie w dobrze rozwiniętej okolicy. Są tutaj przystanki komunikacji miejskiej, a także metro. Nie brakuje sklepów, w tym dużego centrum handlowego, oraz lokali usługowych. Rodzice z dziećmi znajdą tu żłobki, przedszkola i szkoły.

Deweloper Novum Developer ‒ co wyróżnia jego inwestycję?

Deweloper Novum Developer rozpoczął swoją działalność na rynku nieruchomości w 1985 roku i stawia przede wszystkim na nowoczesne technologie, bezpieczeństwo i solidność. Taka jest właśnie inwestycja Domaniewska 26, która wyróżnia się elewacją z materiałów najwyżej jakości oraz funkcjonalnymi mieszkaniami.

nowa-inwestycja-domaniewska-26-1

Jakie mieszkania znajdują się w Domaniewskiej 26?

Czym wyróżniają się mieszkania? Domaniewska 26 [Warszawa, Mokotów] ma w swojej ofercie funkcjonalne mieszkania o metrażach od 26 do 48 mkw, a budynek posiada nowoczesną elewację z wysokiej jakości materiałów budowlanych. Mieszkania są dobrze doświetlone, a wszystko dzięki dużym przeszkleniom. Lokale mają także możliwość indywidualnej aranżacji. Na terenie inwestycji zastosowano systemy antysmogowe. Dla osób, które lubią podróżowanie jednośladami, zostało przygotowane miejsce do serwisowania i pielęgnacji rowerów, natomiast posiadacze aut znajdą stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Na parterze powstanie się sklep spożywczy.

Domaniewska 26 [Warszawa, Mokotów] ‒ okolica

Domaniewska 26 [Warszawa, Mokotów] znajduje się przy ul. Domaniewskiej, a lokalizacja wyróżnia się pełną infrastrukturą miejską. Tuż obok osiedla jest przystanek autobusowy, skąd kursują linie N36 i N86. 10 minut spacerem jest do stacji metra Wilanowska oraz do przystanku tramwajowego. W okolicy nie brakuje lokali handlowo-usługowych ‒ jest tutaj m.in. Żabka, Carrefour, apteka, okulista czy przychodnia weterynaryjna.

nowa-inwestycja-domaniewska-26-2

Dodatkowo w 10 minut spacerem dojdzie się do Galerii Mokotów. Są tutaj także restauracje i kawiarnie oraz placówki edukacyjne: żłobki, przedszkola, szkoły. Szukasz mieszkania? Domaniewska 26, czyli najlepsza inwestycja w Warszawie [grudzień 2020], to bardzo dobra propozycja mieszkaniowa dla osób, które cenią sobie dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską i łatwy dostęp do najważniejszych punktów handlowo-usługowych, edukacyjnych i komunikacyjnych.

Zobacz mieszkania w inwestycji Domaniewska 26.