Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania w Warszawie [Wola] – zobacz najlepszą inwestycję w listopadzie 2020!


Inwestycja, która zostaje uznana za najciekawszą propozycję w danym miesiącu, musi przede wszystkim znajdować się w dobrej lokalizacji, blisko najważniejszych punktów. Na drugim miejscu są zazwyczaj kwestie związane z samym mieszkaniem ‒ rozkład, metraż, piętro czy rodzaj powierzchni dodatkowej. Najlepsza inwestycja w Warszawie (listopad 2020) to tytuł przyznany inwestycji Wola Skwer dewelopera Budimex Nieruchomości.

Nowe mieszkania w Warszawie [Wola] – zobacz najlepszą inwestycję w listopadzie 2020!

Nowe mieszkania w Warszawie. Najlepsza inwestycja [Listopad 2020]

W rankingu, w którym oceniane są nowe mieszkania w Warszawie, Wola Skwer została doceniona za dobrą lokalizację, w której mieści się inwestycja, atrakcyjną bryłę budynku, funkcjonalny rozkład pomieszczeń, udogodnienia na terenie inwestycji, a także dostępność placówek handlowo-usługowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. A co jeszcze okazało się na plus w inwestycji Wola Skwer (Warszawa, Wola)?

Deweloper Budimex Nieruchomości ‒ co wyróżnia jego inwestycję?

Deweloper Budimex Nieruchomości działa na rynku nieruchomości od 1968 roku i wyróżnia się dużym doświadczeniem, co widać w projektowanych przez niego inwestycjach mieszkaniowych. Wola Skwer stanowi ciekawą propozycję, która wyróżnia się atrakcyjną architekturą w tonacji bieli, beżu i szarości. Ciekawym elementem są loggie ze szklanymi panelami, a dużą atrakcję będzie stanowił zaprojektowany dla mieszkańców amfiteatr. Zakończenie budowy nastąpi w II kwartale 2021 roku.

Jakie mieszkania znajdują się w inwestycji Wola Skwer?

Wola Skwer (Warszawa, Wola) liczy dwa etapy, z czego w pierwszym etapie znajdują się 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe mieszkania o metrażach od 50 do 105 mkw., natomiast w drugim etapie mieszkania 2, 3, 4, 5 i 6-pokojowe o metrażach 40 do 150 mkw. Do wyboru będą lokale z ogródkiem, balkonem, tarasem lub loggią. Mieszkania w Woli Skwer w większości będą posiadały widne kuchnie, co jest bardzo istotne w przypadku mieszkań w bloku. Dodatkowo w drugim etapie mieszkania zostaną wyposażone w portfenetry, czyli okna sięgające od podłogi do sufity, co pozwoli na jeszcze lepsze doświetlenie wnętrza. Mieszkania w inwestycji posiadają opcję wykończenia pod klucz.

wola-skwer-nowa-inwestycja-w-warszawie

Dla mieszkańców będą dostępne miejsca garażowe, komórki lokatorskie oraz wózkownia. Teren osiedla będzie zamknięty i częściowo ogrodzony, znajdzie się na nim ochrona i monitoring. Wejście do budynku będzie miało formę reprezentacyjnego holu, gdzie zostaną umieszczone miejsca do siedzenia. Na parterze znajdą się lokale usługowe z oświetlonymi witrynami. Deweloper Budimex Nieruchomości przewidział także zielony skwer i dwa dziedzińce przeznaczone do użytku mieszkańców. Na dziedzińcu znajdzie się plac zabaw wyposażony w narzędzia małego budowniczego oraz siłownia plenerowa. Dla osób, które będą chciały spędzić spokojnie wolne chwile, zostaną przygotowane ławki i mała architektura, a wszystko to w otoczeniu zielonych traw, bylin i krzewów.

Wola Skwer Warszawa, Wola ‒ okolica

Najlepsza inwestycja w Warszawie (listopad 2020) ‒ Wola Skwer znajduje się w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do przystanków tramwajowych i autobusowych „Wawrzyszewska” można dojść w 4 minuty spacerem, a 5 minut jest do stacji kolejowej „Warszawa Koło”. W pobliżu mieszczą się liczne lokale handlowo-usługowe, m.in.: Żabka (2 minuty spacerem), Biedronka (3 minuty spacerem), Rossmann (4 minuty spacerem), Hebe (5 minut spacerem), Pepco (6 minut spacerem), kwiaciarnia (8 minut spacerem), poczta i urząd skarbowy (6 minut spacerem). W okolicy znajduje się Park Moczydło i Lasek na Kole, do których można dojechać w 4 minuty rowerem.

Najważniejsza przy wyborze mieszkania jest lokalizacja, ale także zróżnicowany metraż i funkcjonalny układ mieszkania. Wola Skwer znajduje się w dobrze rozwiniętej okolicy, blisko komunikacji miejskiej i sklepów, a dostępne lokale w inwestycji wyróżniają się różnorodnością, dzięki czemu każdy znajdzie idealne lokum dla siebie.

Zobacz mieszkanie w inwestycji Wola Skwer.

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania ‒ Kraków [Płaszów]. Zobacz najlepszą inwestycję w tym miesiącu ‒ [grudzień 2020]!
Czas na ostatni ranking mieszkaniowy w tym roku. Jak co miesiąc klienci obido zagłosowali na najlepsze inwestycje w 4 głównych miastach: Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Trójmieście. W tym artykule skupimy się na południu Polski. Sprawdź, jaka jest najlepsza inwestycja w Krakowie [grudzień 2020].
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu