Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania – Warszawa. Zobacz najlepszą inwestycję w czerwcu 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Najlepszą inwestycją w czerwcu 2020 r. w Warszawie według użytkowników obido.pl., zostało Esteio od dewelopera Mota-Engil Real Estate. Inwestycja znajduje się na granicy Bemowa i Woli, a termin jej odbioru przypada na III kw. 2021 r.

Nowe mieszkania – Warszawa. Zobacz najlepszą inwestycję w czerwcu 2020!

Nowe mieszkania – Warszawa. Najlepsza inwestycja

Najlepszą inwestycją na rynku pierwotnym w Warszawie zostało Esteio od dewelopera Mota-Engil Real Estate. Osiedle składa się z dwóch budynków, gdzie budynek A będzie wyróżniał się kaskadową zabudową i posiadał od 6 do 9 kondygnacji, a budynek B – 7 kondygnacji.

Nowa inwestycja – Warszawa od dewelopera Mota-Engil Real Estate

Inwestycja Esteio składa się w sumie ze 124 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych, a dostępne powierzchnie wynoszą od 36 do 88 m². W ofercie są lokale z aneksem lub osobną kuchnią. Co ciekawe, kondygnację 6 i 9 w budynku A będą pokrywały „zielone dachy”. Na terenie inwestycji znajdą się miejsca postojowe w garażu podziemnym, komórki lokatorskie, a także stojaki na rowery.

Nowa inwestycja – Warszawa i okolica

Esteio znajduje się na granicy Bemowa i Woli przy ulicy Grodkowskiej. 5 minut pieszo jest do przystanku autobusowego, a 10 do tramwajowego. W odległości ok. 1,5 kilometra od inwestycji znajduje się stacja kolejowa Warszawa Jelonki. Obok osiedla mieści się centrum handlowe Wola Park, w którym są m.in. takie punkty handlowo-usługowe jak Auchan, Castorama, RTV EURO AGD, Multikino, Rossmann, Pepco czy Flying Tiger.

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania – Trójmiasto. Zobacz najlepszą inwestycję w czerwcu 2020!
Najlepszą inwestycją w czerwcu 2020 r. w Trójmieście według użytkowników obido.pl., zostało Osiedle Janowo Park od dewelopera WillBud. Inwestycja znajduje się w Janowie, a termin jej odbioru przypada na I kw. 2021 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu