Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania – Warszawa. Zobacz najlepszą inwestycję w kwietniu 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Najlepszą inwestycją w kwietniu 2020 r. w Warszawie według użytkowników obido.pl., została Wilania dewelopera Polnord. Inwestycja znajduje się w Wilanowie przy ul. Branickiego, a termin jej odbioru przypada na III kw. 2020 – II kw. 2021 r.

Nowe mieszkania – Warszawa. Zobacz najlepszą inwestycję w kwietniu 2020!

Nowe mieszkania w Warszawie – najlepsza inwestycja

Wilania została uznana za jedną z ciekawszych warszawskich inwestycji. Na taki wybór wpłynęła między innymi kameralność osiedla, liczna zieleń, a także duże przestrzenie między budynkami. Dodatkowo inwestycja mieści się w dobrym punkcie lokalizacyjnym – blisko komunikacji miejskiej, punktów handlowo-usługowych i placówek edukacyjnych.

Nowe inwestycje – Warszawa od dewelopera Polnord

Inwestycja składa się z 4 budynków o niskiej zabudowie, a w każdym z nich znajduje się tylko 30 mieszkań. W ofercie są lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Mieszkania wyróżniają się widnymi kuchniami lub aneksami z oknem, a także dużymi łazienkami. W ofercie znajduje się dużo słonecznych lokali narożnych. Na powierzchnię dodatkową składają się balkony oraz ogródki. Balkony mają do 12,6 m², natomiast ogródki do 34 m².

Na terenie inwestycji znajduje się prywatny park liczący 1,5 ha, dzięki czemu prawie 70% terenu zajmuje roślinność. Dodatkowo budynki od strony ulicy będzie dzieliła zielona strefa, która zapewni mieszkańcom spokój i prywatność.

Na osiedlu znajdą się wideodomofony oraz całodobowy monitoring. Dla mieszkańców został przewidziany także garaż podziemny, komórki lokatorskie, wózkownie oraz boksy na rowery.

Nowa inwestycja – okolica

Inwestycja znajduje się w dobrej lokalizacji. W pobliżu jest przystanek autobusowy, skąd w 25 minut można dojechać do centrum Warszawy. W niedalekiej odległości jest także stacja metra Imielin, do której dojedzie się w 10 minut samochodem.

Mieszkańcy zakupy będą mogli zrobić w znajdującej się w pobliżu Biedronce lub Żabce. W okolicy mieszczą się także lokale gastronomiczne, m.in. restauracja Basico z kuchnią śródziemnomorską, Granat z kuchnią gruzińską, Ontano z kuchnią włoską czy Modern China z kuchnią chińską.

Aktywnych mieszkańców na pewno zainteresują znajdujące się w pobliżu siłownie Fitness Klub Zdrofit oraz Calypso Fitness, a także Orlik Wilanów i Centrum Sportu Wilanów z basenem.

Kolejny artykuł

Ranking kredytów hipotecznych 2020 – najlepsze oferty w maju
Sytuacja na runku wciąż może ulegać mniejszym lub większym zmianom. Dlatego warto śledzić i trzymać rękę na pulsie. Raz upatrzona oferta może być już nieaktualna lub mało atrakcyjna, gdy na rynku pojawią się nowe. Aby to wam ułatwić, przygotowaliśmy zestawienie, które zawiera najlepsze kredyty hipoteczne 2020 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu