Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania – Warszawa. Zobacz najlepszą inwestycję w maju 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Najlepszą inwestycją w maju 2020 r. w Warszawie według użytkowników obido.pl., zostało Moduo Gardens dewelopera Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. Inwestycja znajduje się na Mokotowie, a termin jej odbioru przypada na II kwartał 2021 r.

Nowe mieszkania – Warszawa. Zobacz najlepszą inwestycję w maju 2020!

Nowe mieszkania w Warszawie – najlepsza inwestycja

Moduo Gardens to inwestycja, która zdobyła duże uznanie i zaufanie klientów obido. Wpływ na taki wynik miała między innymi dobra lokalizacja, rozwinięta komunikacja i infrastruktura miejska, a także bliskość lotniska Chopina. Dodatkowo mieszkańcy mają do wyboru zróżnicowane metraże, a konstrukcja budynku umożliwia łączenie lokali.

Nowe inwestycje – Warszawa od dewelopera Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.

Moduo Gardens składa się z 4 budynków i cechuje się funkcjonalnymi mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach od 28 do 132 m². W całościowej ofercie są zarówno kawalerki, jak i większe mieszkania 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe. Loggie oraz panoramiczne drewniane okna zagwarantują dobre doświetlenie mieszkań.

Inwestycję wyróżniają innowacyjne i proekologiczne rozwiązania pomagające dbać o środowisko i otoczenie.

Klatki schodowe są wyposażone w cichobieżne windy i łączą wszystkie kondygnacje z parkingiem podziemnym, który liczy 366 miejsc postojowych. W garażu będą znajdowały się także schowki na rowery.

W częściach wspólnych dla mieszkańców przewidziano ogród na dziedzińcu, przestrzeń rekreacyjną oraz siłownię na świeżym powietrzu, a dla najmłodszych – plac zabaw. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba całodobowa ochrona i monitoring.

Nowa inwestycja – okolica

Osiedle Moduo Gardens zlokalizowane jest w warszawskiej dzielnicy Mokotów. Okolica inwestycji jest bardzo dobrze skomunikowana. Tuż obok znajduje się przystanek autobusowy, a 8 minut pieszo jest do przystanku tramwajowego. Dodatkowo zaledwie 1 km dzieli inwestycję od stacji SKM Warszawa Służewiec oraz 2,3 km od dwóch stacji metra: Służew i Wilanowska. 5 minut samochodem zajmuje dojazd na lotnisko Chopina.

Okolica inwestycji jest bardzo dobrze rozwinięta. W niedużej odległości od osiedla znajduje się Park im. inż. P. Pawlukiewicza, Park Romana Kozłowskiego oraz Park Dolinka Służewiecka. Zakupy można zrobić w Galerii Mokotów, do której podróż zajmie zaledwie 3 minuty samochodem. W okolicy znajdują się także liczne placówki oświatowe, kawiarnie i restauracje, a także punkty medyczne – w tym Centralny Szpital Kliniczny.

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania – Kraków. Zobacz najlepszą inwestycję w maju 2020!
Najlepszą inwestycją w maju 2020 r. w Krakowie według użytkowników obido.pl., zostało Słoneczne Miasteczko od dewelopera DEVELIA. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, a termin jej odbioru przypada na IV kw. 2021 – I kw. 2022 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu