Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania we Wrocławiu [Jagodno] – zobacz najlepszą inwestycję w listopadzie 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Najlepsza inwestycja we Wrocławiu [listopad 2020], na którą w rankingu inwestycji mieszkaniowych głosowało najwięcej użytkowników Obido, mieści się przy ulicy Klasztornej na Jagodnie. Zobacz zwycięzcę!

Nowe mieszkania we Wrocławiu [Jagodno] – zobacz najlepszą inwestycję w listopadzie 2020!

Nowe mieszkania we Wrocławiu. Najlepsza inwestycja [Listopad 2020]

Najlepsza inwestycja we Wrocławiu [listopad 2020] to tytuł, który w tym miesiącu otrzymało osiedle od dewelopera ROBYG – ROBYG Jagodno. Inwestycja wyróżnia się zróżnicowaną zabudową, a znajdują się w niej zarówno domy, jak i mieszkania. Osiedle jest rozbudowane i zapewnia mieszkańcom najpotrzebniejsze udogodnienia. Mieszkania ROBYG Jagodno zostały docenione także za funkcjonalne układy i zróżnicowane metraże.

Deweloper ROBYG – co wyróżnia jego inwestycję?

Deweloper ROBYG działa na rynku nieruchomości od 18 lat, a w swoim dorobku ma około 22 tysiące sprzedanych mieszkań. W projektach bierze pod uwagę wygodę mieszkańców, dlatego mieszkania wyposażone są w system smart home, który ułatwia m.in. zarządzanie energią w pomieszczeniu z poziomu smartfona.

Jakie mieszkania znajdują się w ROBYG Jagodno?

Osiedle ROBYG Jagodno składa się z 15 budynków wielorodzinnych, w których łącznie mieści się 618 mieszkań, 11 budynków w zabudowie szeregowej oraz 93 budynków atrialnych jedno- i dwupoziomowych.

Dużym plusem dla rodzin z dziećmi będzie informacja, że deweloper buduje przedszkole na terenie osiedla. Dodatkowo deweloper przewidział nowy park, patia, dziedzińce i klub fitness. Mieszkania ROBYG Jagodno mają metraże od 25 do 105 mkw. W trosce o ekologię, na osiedlu znajdą się panele fotowoltaiczne i oświetlenie LED.

W przypadku domów, w cenie jest komórka oraz miejsce w garażu.

ROBYG Jagodno, Wrocław [Jagodno] – okolica

ROBYG Jagodno – najlepsza inwestycja we Wrocławiu [listopad 2020] – znajduje się na Jagodnie. W pobliżu zlokalizowany jest sklep Żabka (2 minuty spacerem), a trochę dalej Biedronka (12 minut spacerem). Większe zakupy można zrobić w centrum handlowym Ferio Gaj, do którego dojedzie się w około 7 minut samochodem.

Mieszkańcy osiedla ROBYG Jagodno [Wrocław, Jagodno], którzy maj dzieci, oprócz przedszkola na osiedlu, w pobliżu znajdą także żłobek rozwoju twórczego Tyci Tyci (2 minuty spacerem) i szkołę nr 23 (8 minut spacerem). Niedaleko inwestycji (15 minut spacerem) znajdują się także: sklep zoologiczny, apteka, poczta, kwiaciarnia, pizzeria i kilka mniejszych sklepów spożywczych.

ROBYG Jagodno [Wrocław, Jagodno] to inwestycja, która wyróżnia się dużym wyborem mieszkań i domów, dzięki czemu mieszkańcy łatwiej znajdą idealne lokum zgodne ze swoimi preferencjami. Dodatkowo deweloper ROBYG cieszy się uznaniem wielu osób i uznawany jest za dewelopera godnego zaufania.

Zobacz mieszkania w inwestycji ROBYG Jagodno.

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania w Gdańsku [Łostowice] – zobacz najlepszą inwestycję w listopadzie 2020!
Trójmiasto ze względu na swoją atrakcyjność cieszy się dużym zainteresowaniem deweloperów, a co za tym idzie, powstaje tu dużo nowych inwestycji. Jest to dobre miasto zarówno pod zakup mieszkania prywatnego, jak i pod zakup lokalu na wynajem. Zobacz najlepszą inwestycję w Gdańsku [listopad 2020].
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu