Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu ‒ IV kwartał 2020

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Ranking inwestycji mieszkaniowych ukazuje nowe mieszkania we Wrocławiu, które w ciągu ostatnich 3 miesięcy były najlepiej oceniane przez klientów obido. Sprawdź, które inwestycje okazały się najbardziej atrakcyjne w IV kwartale 2020 roku i jakie kryteria wpłynęły na taki wynik.

Ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu ‒ IV kwartał 2020

Przejdź do akapitów:

Nowe mieszkania we Wrocławiu. Najlepsze inwestycje IV kw. 2020

Najlepsze inwestycje w danym miesiącu wybierane są na podstawie kilku istotnych kryteriów. Osoby, które poszukują nowego mieszkania, najbardziej cenią sobie dogodną lokalizację osiedla, która zagwarantuje bliskość najważniejszych punktów: sklepów spożywczych, lokali usługowych, placówek medycznych, żłobków, szkół, przedszkoli, uczelni, parków i przystanków komunikacji miejskiej. Dodatkowo pod uwagę brane są konkretne parametry dotyczące mieszkań w danej inwestycji, m.in. atrakcyjna cena, zróżnicowane metraże, dobre doświetlenie wnętrz czy możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni.

Miejsce I

Księcia Witolda 46, i2 Development

Inwestycja Księcia Witolda 46 [Wrocław, Śródmieście] znajduje się przy wrocławskim rynku. Jest to bardzo dogodna lokalizacja, która zapewnia bliskość najważniejszych punktów, sprawiając, że mieszkania tutaj są atrakcyjną propozycją dla wszystkich. Mieszkania w inwestycji Księcia Witolda 46 wyróżniają się zróżnicowanymi metrażami (od 22 do 202 m²), komfortowymi układami, dużymi przeszkleniami – zapewniającymi dobre doświetlenie wnętrz – oraz zielonymi tarasami. Deweloper i2 Development zadbał także o kwestie bezpieczeństwa: na parterze znajdzie się ochrona, a każda kondygnacja budynku będzie zabezpieczona kontrolą dostępu. Na parterze będą rozmieszczone także sklepy i klimatyczne kawiarnie będące miejscem spotkań oraz wytchnienia po ciężkim dniu.

Inwestycja Księcia Witolda od i2 Development
Księcia Witolda 46, i2 Development

Zobacz mieszkanie w inwestycji Księcia Witolda 46.

Miejsce II

Piękna 21, Dom Development

Inwestycja Piękna 21 [Wrocław, Krzyki] wyróżnia się nowoczesną i estetyczną architekturą, a budynek liczy od 4. do 10. pięter. Mieszkania w inwestycji Piękna 21 cechują się funkcjonalnymi układami – w ofercie są lokale z wydzieloną kuchnią lub aneksem. Dodatkowo deweloper Dom Development oferuje przyszłym mieszkańcom opcję wykończenia mieszkania pod klucz, dzięki czemu mieszkańcy będą mieli możliwość wprowadzić się od razu do w pełni gotowego mieszkania, a co za tym idzie – zaoszczędzić czas i nerwy. Do mieszkań przynależą ogródki lub balkony, wszystko w zależności od wybranej kondygnacji. Lokalizacja Pięknej 21 zapewnia bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli szybko dotrzeć w pozostałe części miasta. Nie brakuje tutaj także sklepów, miejsc rekreacyjno-sportowych i lokali gastronomicznych.

Inwestycja Piękna 21 od dewelopera Dom Development
Piękna 21, Dom Development

Zobacz mieszkanie w inwestycji Piękna 21.

Miejsce III

Kominiarska 15, GC Deweloper

Inwestycja Kominiarska 15 [Wrocław, Psie Pole] składa się z 22 kameralnych budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy wyróżniają się jasną elewacją i estetycznymi dodatkami imitującymi drewno. Projekt obejmuje 42 mieszkania: trzypokojowe i czteropokojowe o metrażach od 65 do 75 m². Mieszkania Kominiarska 15 posiadają ogródki, balkony lub balkony i tarasy na dachu. Deweloper GC Deweloper zastosował eleganckie, drewniane pergole ze specjalnie zaprojektowaną zielenią. Pergole będą stanowiły osłonę dla samochodów i podporę dla pnących się bluszczy. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji także miejsca do przechowywania wózków i rowerów. Lokalizacja Kominiarskiej 15 zapewnia dobre skomunikowanie z pozostałymi dzielnicami Wrocławia, a to wszystko dzięki bliskości AOW, przystanków autobusowych i stacji PKP Wrocław Osobowice.

Inwestycja Kominiarska 15 od dewelopera GC Deweloper
Kominiarska 15, GC Deweloper

Zobacz mieszkanie w inwestycji Kominiarska 15.

Nowe mieszkania we Wrocławiu ‒ zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje stanowią ciekawą propozycję dla wszystkich tych, którzy szukają zróżnicowanych mieszkań o przemyślanym układzie. Osiedle Księcia Witolda 46, Piękna 21 i Kominiarska 15 to dobre miejsca do zamieszkania zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie ‒ IV kwartał 2020
Ranking inwestycji mieszkaniowych przedstawia te inwestycje, na które najchętniej głosowali klienci obido. Przy ostatecznym wyborze najlepszej inwestycji pod uwagę brane są różne kryteria wpływające na jej atrakcyjność, takie jak dogodna lokalizacja czy rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe. Zobacz nowe mieszkania w Warszawie, które cieszyły się największym zainteresowaniem w IV kwartale 2020 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu