Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania ‒ Wrocław [Stare Miasto]. Zobacz najlepszą inwestycję w tym miesiącu [grudzień 2020]

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Klienci obido.pl zagłosowali po raz ostatni w tym roku na najbardziej atrakcyjne inwestycje z czterech miast, w których działa obido, tj. z Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Trójmiasta. W tym artykule zostanie przedstawiona najlepsza inwestycja we Wrocławiu [grudzień 2020]. Zobacz zwycięzcę.

Nowe mieszkania ‒ Wrocław [Stare Miasto]. Zobacz najlepszą inwestycję w tym miesiącu [grudzień 2020]

Nowe mieszkania we Wrocławiu. Najlepsza inwestycja we Wrocławiu [grudzień 2020]

Najlepszą inwestycją we Wrocławiu zostało osiedle Przy Arsenale, a jego projekt stworzył deweloper i2 Development. Na całą inwestycję składa się nowoczesny 7-kondygnacyjny budynek, który pełni funkcję mieszkalno-usługową. Osiedle Przy Arsenale zlokalizowane jest w sercu Bulwaru Staromiejskiego, zaraz przy wrocławskim rynku. Jest to idealna propozycja dla osób chcących mieszkać blisko centrum.

nowa-inwestycja-przy-arsenale-1

Deweloper i2 Development ‒ co wyróżnia jego inwestycję?

Deweloper i2 Development na swoje projekty wybiera takie lokalizacje jak centrum oraz prestiżowe dzielnice Wrocławia. Taka też jest zwycięska inwestycja. Przy Arsenale [Wrocław, Stare Miasto] to inwestycja gwarantująca bliskość uroków centrum miasta. W jej otoczeniu jest fosa miejska, rzeka Odra oraz kameralna ulica Wszystkich Świętych. Z okien mieszkań rozciąga się także widok na park.

nowa-inwestycja-przy-arsenale-2

Jakie mieszkania znajdują się w Przy Arsenale?

Co wyróżnia te mieszkania? Przy Arsenale w ramach całej inwestycji zostały zaplanowane 123 mieszkania wyróżniające się zróżnicowanymi metrażami. Do wyboru są zarówno małe kawalerki, jak i przestronne 4-pokojowe mieszkania. Wśród powierzchni dodatkowych, w zależności od wybranej kondygnacji, znajdą się balkony i duże tarasy. Dla osób zmotoryzowanych przygotowano parking podziemny liczący 147 miejsc postojowych na 123 mieszkania. Na terenie inwestycji znajduje się także 8 lokali usługowych.

Przy Arsenale [Wrocław, Stare Miasto] ‒ okolica

Przy Arsenale [Wrocław, Stare Miasto] znajduje się w świetnej lokalizacji. Do wrocławskiego rynku dojdzie się zaledwie w 10 minut spacerem. W pobliżu jest także przystanek tramwajowy, skąd można dojechać w inne części miasta. Adres inwestycji gwarantuje bliskość bogatego zaplecza kulturalnego (galeria sztuki, muzeum), rozrywkowego (kino Nowe Horyzonty), handlowego, usługowego i edukacyjnego (przedszkola, szkoły, wydziały uczelniane, Uniwersytet Wrocławski).

nowa-inwestycja-przy-arsenale-3

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się wiele ciekawych restauracji, kawiarni i pubów. Nie brakuje tutaj także terenów idealnych do rekreacji lub wypoczynku. Przy Arsenale, czyli najlepsza inwestycja we Wrocławiu [grudzień 2020], to miejsce, które pokochają zwolennicy mieszkania blisko uroków miasta. Stąd wszędzie jest blisko, a do tego okolica urzeka zielonym otoczeniem i bliskością Odry. Jeśli lubisz być blisko tego, co najważniejsze i szukasz nowego mieszkania, Przy Arsenale sprawdzi się idealnie.

Zobacz mieszkania w inwestycji Przy Arsenale.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie ‒ IV kwartał 2020
Ranking inwestycji mieszkaniowych ukazuje najlepsze mieszkania i domy w danym kwartale. W tym artykule przedstawiamy mieszkania, które w ostatnich trzech miesiącach zdobyły najwięcej pozytywnych głosów wśród osób, które interesują nowe mieszkania w Krakowie. Poznaj zwycięskie inwestycje w IV kwartale 2020 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu