Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania – Wrocław. Zobacz najlepszą inwestycję w czerwcu 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Najlepszą inwestycją w czerwcu 2020 r. we Wrocławiu według użytkowników obido.pl., zostały Rodzinne Maślice 2 od dewelopera Arkop Deweloper. Inwestycja znajduje się na Maślicach, a termin jej odbioru przypada na III kw. 2020 r.

Nowe mieszkania – Wrocław. Zobacz najlepszą inwestycję w czerwcu 2020!

Nowe mieszkania – Wrocław. Najlepsza inwestycja

Zwycięską inwestycją w czerwcu 2020 roku zostały Rodzinne Maślice 2, które znajdują się w ofercie wrocławskiego rynku pierwotnego. Osiedle wyróżnia się niską, kameralną zabudową oraz przemyślanym układem budynków. W inwestycji na plus jest także bliski termin oddania – już w III kwartale 2020 roku!

Nowa inwestycja – Wrocław od dewelopera Arkop Deweloper

Inwestycja Rodzinne Maślice 2 znajduje się na wrocławskich Maślicach. W ofercie są mieszkania 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe, a dostępne powierzchnie wynoszą od 49 do 171 m². Wśród lokali znajdują się przestronne mieszkania z antresolami, które gwarantują duże możliwości aranżacyjne. Większość mieszkań na parterze będzie posiadała tarasy z zielonymi ogródkami. Osoby zmotoryzowane będą miały do dyspozycji zarówno wielostanowiskowy garaż podziemny, jak również miejsca naziemne. Dodatkowo na terenie inwestycji będą mieściły się komórki lokatorskie oraz pomieszczenia na jednoślady.

Nowa inwestycja – Wrocław i okolica

Inwestycja znajduje się na Maślicach przy ul. Maślickiej. Do stacji kolejowej Wrocław Pracze można dojechać w 15 minut komunikacją miejską. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości 250 metrów od inwestycji, 1 km jest do przystanku tramwajowego. Dodatkowo inwestycja mieści się blisko autostrady A8. W pobliżu inwestycji znajdują się punkty handlowo-usługowe takie jak: sklepy spożywcze, supermarket Lidl, drogeria Rossmann, kwiaciarnia, apteka, optyk, stomatolog, wypożyczalnia rowerów. 12 minut pieszo jest do Lasu Pilczyckiego.

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania – Warszawa. Zobacz najlepszą inwestycję w czerwcu 2020!
Najlepszą inwestycją w czerwcu 2020 r. w Warszawie według użytkowników obido.pl., zostało Esteio od dewelopera Mota-Engil Real Estate. Inwestycja znajduje się na granicy Bemowa i Woli, a termin jej odbioru przypada na III kw. 2021 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu