Nowe mieszkania – Wrocław. Zobacz najlepszą inwestycję w kwietniu 2020!

Nowe mieszkania – Wrocław. Zobacz najlepszą inwestycję w kwietniu 2020!

Miano najlepszej inwestycji z rynku pierwotnego we Wrocławiu w kwietniu 2020 r. uzyskało osiedle Nyska Residence dewelopera Lech Pol. Inwestycja znajduje się na Tarnogaju. Termin odbioru: I kw. 2021 – II kw. 2022 r.


Nowe mieszkania – Wrocław. Najlepsza inwestycja

Najwięcej głosów w kwietniu 2020 r. zdobyła inwestycja Nyska Residence, która znajduje się na wrocławskim Tarnogaju przy ul. Nyska. Na plus został odebrany wysoki standard wykończenia oraz przestronność i wysokość mieszkań (2,90 m).

Nowa inwestycja – Wrocław od dewelopera Lech Pol

Osiedle Nyska Residence składa się z kameralnej, niskiej zabudowy. W ofercie są mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o metrażach od 25 do 68 m². Wszystkie mieszkania będą posiadały instalacje Smart Home oraz klimatyzację. Dodatkowo na wybrane mieszkania 3-pokojowe oraz na miejsca postojowe istnieje możliwość uzyskania rabatu. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, na zamkniętym osiedlu będzie ochrona i monitoring (zarówno na klatach, jak i na zewnątrz). Na parterze znajdą się lokale handlowo-usługowe.

Nowa inwestycja – Wrocław i okolica

Lokalizacja inwestycji zapewnia dobry dostęp do punktów handlowo-usługowych oraz do przystanków komunikacji miejskiej. Mieszkańcy będą mogli zrobić zakupy w znajdujących się nieopodal: Kauflandzie, Auchanie i Rossmannie. Natomiast w odległości 550 metrów mieszczą się przystanki tramwajowe skąd podróż na wrocławski rynek zajmie około 18 minut.

Kolejny artykuł

Ranking dzielnic Krakowa. W której dzielnicy Krakowa warto zamieszkać?
Ranking dzielnic Krakowa. W której dzielnicy Krakowa warto zamieszkać?
Kraków jest uznawany za jedno z atrakcyjniejszych miast na mapie Polski. Interesują się nim liczni studenci, pracownicy dużych firm oraz turyści. Praktycznie w każdej części Krakowa można znaleźć atuty, które wpłyną na to, że będzie to atrakcyjne miejsce pod względem mieszkaniowym. Dawna stolica zachwyca licznymi parkami, bulwarami nad Wisłą oraz plantami wokół malowniczego Rynku Głównego, na którym znajdują się przeróżne bary, restauracje i kawiarnie. Tutaj też mieszczą się popularne uczelnie.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu