Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania – Wrocław. Zobacz najlepszą inwestycję w maju 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Miano najlepszej inwestycji z rynku pierwotnego we Wrocławiu w maju 2020 r. uzyskało osiedle ROBYG Jagodno dewelopera ROBYG. Inwestycja zlokalizowana jest na Jagodnie przy ul. Klasztornej. Termin odbioru: IV kw. 2020 – II kw. 2021 r.

Nowe mieszkania – Wrocław. Zobacz najlepszą inwestycję w maju 2020!

Nowe mieszkania – Wrocław. Najlepsza inwestycja

Inwestycja ROBYG Jagodno została uznana przez użytkowników obido za najlepszą inwestycję w maju 2020 roku. Na taki wybór wpłynęła bogata oferta mieszkaniowa, zarówno z mieszkaniami, jak i domami. Dodatkowo deweloper przewidział ekologiczne i nowoczesne rozwiązania.

Nowa inwestycja – Wrocław od dewelopera ROBYG

Inwestycja ROBYG Jagodno składa się z budynków wielorodzinnych, domów szeregowych oraz domów z atrium. Mieszkania będą wyposażone w rolety zewnętrzne, klimatyzację oraz system Smart House. Dodatkowo w cenę domu będzie wliczony garaż oraz komórka. Deweloper planuje zastosować także ekologiczne rozwiązania jak panele fotowoltaiczne oraz oświetlenie LED. Na terenie osiedla będzie znajdował się park, dziedzińce oraz klub fitness. Natomiast rodzice z dziećmi znajdą tutaj przedszkole.

Nowa inwestycja – Wrocław i okolica

Inwestycja znajduje się na Jagodnie. Mieszkańcy większe zakupy zrobią w mieszczącym się nieopodal centrum handlowym Ferio Gaj, do którego dojazd samochodem zajmie około 8 minut. W centrum znajdują się takie punkty handlowo-usługowe jak: sklepy odzieżowe, sklep meblowy, drogeria, apteka, bank, biuro rachunkowe, supermarket, restauracje, optyk, siłownia, plac zabaw, szkoła językowa. Wśród placówek oświatowych w pobliżu znajdują się m.in. Żłobek Rozwoju Twórczego, Szkoła Podstawowa nr 23 czy Szkoła Podstawowa nr 34.

Kolejny artykuł

Ranking dzielnic Gdańska. W której dzielnicy Gdańska warto zamieszkać?
Szóste pod względem liczby ludności miasto w Polsce. Centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze oraz węzeł komunikacyjny północnej Polski. Gdańsk – miasto, w którym zdecydowanie warto mieszkać. Bliskość plaż i morza, oprócz walorów rekreacyjnych, sprzyja również czystości powietrza. Sprawdziliśmy, jak prezentuje się ranking dzielnic Gdańska i podpowiadamy, w której dzielnicy Gdańska warto zamieszkać.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu