Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowość w Wawel Service – Lema 28


Adres Lema 28 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie doskonałą lokalizację w centrum miasta połączoną z bliskością natury. Zielone otoczenie Parku Lotników Polskich sprawi, że mieszkańcy poczują oddech od zgiełku miasta i będą mogli zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Nowość w Wawel Service – Lema 28

Budynek i jego otoczenie będzie oddawać nową ideę marki, chęć dawania mieszkańcom kontaktu z otaczającą natury i utworzenie oazy spokoju w centrum miasta.

Zależało nam bardzo aby mieszkańcy posiadali widoki na zielony dziedziniec, a także mieli poczucie kontaktu z naturą poprzez roślinność pnącą na elewacji budynku – powiedział Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Adrian Potoczek.

W trzecim już etapie Lema przygotowaliśmy 67 funkcjonalnych mieszkań ulokowanych na 7. piętrach. Mieszkania te to świetny wybór zarówno dla młodych par szukających swojego własnego eM, rodzin z dziećmi, a także inwestorów. Sukces sprzedażowy dwóch pierwszych etapów i zadowolenie jego dzisiejszych mieszkańców, to najlepsza rekomendacja dla poszukujących mieszkania w tej okolicy.

Lema 28 – Stwórz swój własny wszechświat

Utalentowany francuski grafik Pierre VOISIN stworzył specjalnie na potrzeby inwestycji geometryczne projekty w oparciu o różne inspiracje, takie jak matematyka czy science fiction. Na klatach schodowych pojawią się elementy graficzne zdobiące wnętrza, które będą oddawać wizję i chęć wyrażenia siebie przez młodego grafika – to interpretacja świata poprzez twórczość graficzną.

Atuty inwestycji:

  • bliskość Parku Lotników i zielonych terenów,
  • mieszkania z dużymi balkonami i tarasami,
  • łatwy dojazd do centrum,
  • szeroki przekrój mieszkań 31-84 mkw.

Kolejny artykuł

140. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań
Po kilkumiesięcznej przerwie wracają najbardziej tradycyjne targi mieszkaniowe w Krakowie! 12 i 13 czerwca br. w nowym, prestiżowym miejscu – Hali Cracovii przy Al. Focha 40 w Krakowie deweloperzy, finansiści i projektanci zaprezentują swoją ofertę na 140. Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu