Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Osiedle Bonarka Living – mieszkania od Echo Investment


Osiedle Bonarka Living to nowe mieszkania od dewelopera Echo Investment. Inwestycja znajduje się przy ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, tuż obok centrum handlowego Bonarka. Termin odbioru: Q4 2021/Q1 2022.

Osiedle Bonarka Living – mieszkania od Echo Investment

Osiedle Bonarka Living mieści się w dobrze rozwiniętej lokalizacji. Tylko 2 minuty spacerem są do CH Bonarka oraz do przystanku autobusowego. W odległości 1 minuty od inwestycji znajdzie się przystanek SKA (obecnie w budowie), natomiast nad torami zostanie wybudowana kładka. Zaledwie 7 minut spacerem jest do kompleksu biurowców Bonarka for Business.

Na terenie inwestycji zastosowane będą duże odległości między budynkami – minimum 28 metrów. Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w system Echo Smart, który pozwala na zdalne sterowanie mieszkaniem. Dodatkowo deweloper pomyślał również o lifeservices na terenie inwestycji, dzięki czemu do użytku mieszkańców zostaną oddane stojaki i boksy na rowery, a także punkt odbioru przesyłek. Została przewidziana również stacja do ładowania samochodów elektrycznych oraz carsharing. Do dyspozycji będą parkingi podziemne, naziemne, rodzinne.

Wszystkie mieszkania będą posiadały balkon lub lub ogródek. W oknach znajdą się rolety zewnętrzne, a w części mieszkań zostanie dodatkowo zastosowana podwyższona izolacja akustyczna okien. Inwestycja będzie liczyła 143 mieszkania, a do wyboru będą lokale o zróżnicowanych metrażach – od 40 do 105 mkw.

Sprzedaż inwestycji uruchomiona została na przełomie lipca i sierpnia, z czego w tym momencie sprzedane jest ponad 35% mieszkań.

Do tej pory Echo Investment zrealizowało w Krakowie 14 projektów mieszkaniowych, w tym m.in. osiedle Rydla 32, Cztery Pory Roku, Hortus Apartments i Dom Pod Wilgą.

Deweloper jest także zdobywcą nagrody „Deweloper Roku 2020”.

Kolejny artykuł

Bytkowska 2.0 – kontynuacja nowoczesnej inwestycji od Wawel Service
Firma deweloperska Wawel Service uruchomiła sprzedaż nowej inwestycji w Katowicach – Bytkowska 2.0. Kameralny kompleks mieszkaniowy powstaje przy ul. Bytkowskiej w dzielnicy Wełnowiec, a jego lokalizacja w sąsiedztwie Parku Śląskiego i Lasku Bytkowskiego sprawia, że jest doskonałym miejscem do zamieszkania dla osób ceniących miejski styl życia w otoczeniu natury. Ceny mieszkań zaczynają się od 6 500 zł/m2. Planowany termin realizacji inwestycji to II połowa 2022 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu