Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Osiedle Enter – mieszkania od Echo Investment

Osiedle Enter to kilkuetapowa inwestycja realizowana przez dewelopera Echo Investment na poznańskich Naramowicach. Etap I i II zostaną ukończone w 4 kwartale 2021 roku, natomiast etap III i IV będą gotowe w 4 kwartale 2022 roku.

Osiedle Enter – mieszkania od Echo Investment

Inwestycja Osiedle Enter to 4-etapowa inwestycja, która znajduje się przy ul. Sielawy w Poznaniu. Lokalizacja zapewnia dostęp do wszystkich potrzebnych punktów – są tutaj sklepy, restauracje, przychodnie medyczne, gabinety specjalistyczne, gabinet weterynaryjny, żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea oraz kina, teatry, muzea i biblioteka publiczna. Dodatkowo w odległości 8 minut spacerem od osiedla mieści się przystanek autobusowy, a także nowy przystanek tramwajowy, który przyczyni się do poprawy komunikacji w Naramowicach. Wolny czas można spędzić także w pobliskim Rezerwacie Przyrody Żurawiniec lub udając się na tereny spacerowe „Łąki Nadwarciańskie”.

W ofercie są mieszkania o metrażach od 27 do 97 mkw. z przestronnymi balkonami lub tarasami. Przyszli mieszkańcy mają możliwość kupić mieszkanie z oddzielną kuchnią lub zdecydować się na wybór kuchni połączonej z salonem. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w rozwiązania Echo Smart, dodatkowo będzie można je wykończyć pod klucz.

Na terenie osiedla nie zabraknie miejsc postojowych w garażu wielostanowiskowym, stojaków i wiat rowerowych oraz ładowarki do samochodów elektrycznych. Dodatkowym udogodnieniem będzie osiedlowy paczkomat. Natomiast sąsiedzkiej integracji będą sprzyjały tereny rekreacyjne z roślinnością.

Osiedle Enter I:

Osiedle Enter II:

Osiedle Enter III:

Osiedle Enter IV:

Deweloper jest także zdobywcą nagrody „Deweloper Roku 2020”.

Kolejny artykuł

Osiedle KRK, etap I i II – mieszkania od Echo Investment
Osiedle KRK znajduje się w Bronowicach, przy ul. Stańczyka. Etap I zostanie oddany do użytkowania w Q4 2021, natomiast etap II w Q4 2022.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu