Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Osiedle KRK, etap I i II – mieszkania od Echo Investment


Osiedle KRK znajduje się w Bronowicach, przy ul. Stańczyka. Etap I zostanie oddany do użytkowania w Q4 2021, natomiast etap II w Q4 2022.

Osiedle KRK, etap I i II – mieszkania od Echo Investment

Osiedle KRK znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Zaledwie 5 minut spacerem zajmie dojście do przystanków tramwajowych i autobusowych, natomiast 8 minut do stacji SKA Kraków Bronowice. W pobliżu nie brakuje także terenów zielonych – w 10 minut rowerem dotrze się do Parku Krakowskiego, Parku Jordana oraz na Błonia.

W odległości 2 minut spacerem mieści się sklep Biedronka, a trochę dalej Lewiatan i Lidl. W pobliżu zlokalizowane są również punkty biurowe oraz ośrodki uniwersyteckie: Uniwersytet Pedagogiczny, Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Uniwersytet Rolniczy.

Mieszkania będą wyróżniały się zróżnicowanymi metrażami oraz funkcjonalnymi układami. Dodatkowo zostaną zastosowane rozwiązania Echo Smart w standardzie każdego mieszkania. Na terenie inwestycji znajdzie się stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych, wieszaki na rowery oraz 9 inteligentnych skrzynek obsługiwanych za pomocą smartfona. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddany garaż podziemny i komórki lokatorskie.

Do tej pory Echo Investment zrealizowało w Krakowie 14 projektów mieszkaniowych, w tym m.in. osiedle Rydla 32, Cztery Pory Roku, Hortus Apartments i Dom Pod Wilgą.

Deweloper jest także zdobywcą nagrody „Deweloper Roku 2020”.

Kolejny artykuł

RONSON świętuje 20 lat
RONSON Development świętuje 20-lecie obecności na polskim rynku. „Jubileusz to czas na podsumowania i radość z tego, co dotychczas osiągnęliśmy, ale też moment na określenie jasnego planu na najbliższe lata”.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu