Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

PCG, Futuria, etap 1


Prace budowlane w inwestycji Futuria (etap 1) dewelopera PCG we Wrocławiu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w lipcu 2020 r.

PCG, Futuria, etap 1

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Futuria (etap 1) dewelopera PCG:

Adres inwestycji:ul. Maślicka 162b i 162c, Wrocław

Planowana data oddania do użytkowania:Przekazanie kluczy nastąpi w lipcu 2020 r.

Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Wszystkie prace przebiegają według przyjętego na początku budowy harmonogramu. W żadnym obszarze nie ma żadnych opóźnień – wręcz przeciwnie. Łagodna zima pozwoliła na prowadzenie prac budowlanych w zasadzie bez przerwy. Pierwszy etap Futurii jest już na ukończeniu, prowadzone są rozmowy z klientami zainteresowanymi ostatnimi wolnymi mieszkaniami. Prace związane z budową etapu II również przebiegają bez żadnych zakłóceń.

Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?Ostatni etap budowy jest bardzo pracowity: w I etapie w ostatnim czasie zostały zamontowane drzwi wewnątrz, kończymy malować i zaczęliśmy montować zabudowy meblowe. Zaczynamy też montować elementy ozdobne i podziemną halę garażową. Montujemy tarasy, robimy chodniki, drogi, parkingi.II etap: na budynku A zaczynamy robić elewację, wstawiać okna, tynkować, wykonywane są prace na dachu, wykonujemy instalacje na piętrach, montujemy konstrukcję stalową. Na budynku B, który również stanowi II etap, robimy strop nad pierwszym piętrem i murujemy ściany na pierwszym piętrze.

Zdjęcia dokumentujące prace (wykonane 16.04.2020 r.):

Kolejny artykuł

Angel Poland Group, Angel City
Prace budowlane w inwestycji Angel City dewelopera Angel Poland Group we Wrocławiu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w IV kw. 2021 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu