Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Piasta Park II aż 6 miesięcy wcześniej


Znany krakowski deweloper Wawel Service chwali się uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie budynków w II etapie inwestycji Piasta Park. Państwowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego (PIMB) formalnie stwierdził, że budynek przeszedł wszystkie kontrole i przyszli mieszkańcy mogą bezpiecznie wprowadzić się do lokali. Po pozwoleniu na użytkowanie deweloper może rozpocząć odbiory techniczne mieszkań.

Piasta Park II aż 6 miesięcy wcześniej

Kiedy odbiór kluczy?

Pierwsi klienci odbiorą swoje nowe mieszkania w drugiej połowie czerwca. Oznacza to duży sukces, ponieważ jest to znacznie wcześniej niż planowaliśmy – komentuje Adrian Potoczek, dyrektor sprzedaży i marketingu Wawel Service.

Inwestycja Piasta Park II to kontynuacja popularnego osiedla w krakowskich Mistrzejowicach. Lokalizacja w sąsiedztwie Fortu Mistrzejowice i Plant Mistrzejowickich zachęca do licznych aktywności i odpoczynku wśród zieleni. Bogata infrastruktura handlowo-usługowa, w tym liczne sklepy, przedszkola i placówki usługowe, zapewniają duże zainteresowanie wśród rodzin z dziećmi, młodych małżeństw, a także inwestorów. Nowoczesne osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum miasta i pozostałymi dzielnicami dzięki pobliskiej pętli tramwajowej i przystankom autobusowym.Osobom zainteresowanym zakupem gotowego mieszkania zalecamy lekki pośpiech, ponieważ w ofercie dewelopera zostało ostatnie kilka mieszkań w tym etapie inwestycji.

Więcej informacji o inwestycji: https://wawel-service.pl/mieszkania-piasta-ii.html

Kolejny artykuł

5 pytań do ROBYG. Opinie i najważniejsze informacje o rynku nieruchomości okiem dewelopera
Grupa ROBYG jest jednym z czołowych deweloperów działających na polskim rynku. Sprzedaje ona mieszkania na trzech głównych rynkach.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu