Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych na Górnym Śląsku – II kwartał 2022

Ula Olczak
Ula Olczak

Ranking inwestycji mieszkaniowych uwzględnia projekty najbardziej docenione przez użytkowników obido. Sprawdź, które inwestycje na Górnym Śląsku zostały wyróżnione w II kwartale 2022 roku.

Ranking inwestycji mieszkaniowych na Górnym Śląsku – II kwartał 2022

Nowe mieszkania na Górnym Śląsku. Najlepsze inwestycje w II kwartale 2022

Wybranie idealnego mieszkania to nie lada wyzwanie. Wymaga od poszukujących sprecyzowania swoich oczekiwań oraz wielu godzin spędzonych na porównywaniu dostępnych ofert.

Aby mieszkanie było interesujące powinno wyróżniać się funkcjonalnym układem oraz dodatkową, przynależną przestrzenią, np. przestronnym balkonem czy ogródkiem. Dla klientów ważne są także udogodnienia w częściach wspólnych – liczne miejsca postojowe, stojaki rowerowe czy komórki lokatorskie.

I MIEJSCE

Dobrynów, TDJ Estate

Dobrynów (Katowice – Południe) to nowoczesny zespół ośmiokondygnacyjnych budynków mieszczących się przy ulicy Rzepakowej. Najbliższa okolica oferuje dostęp do komfortowej infrastruktury handlowo-usługowej i transportowej oraz rekreacyjne przestrzenie takiej jak Dolina Ślepiotki czy Katowicki Park Leśny.

Mieszkania w inwestycji Dobrynów posiadają układy 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe i powierzchnie od 26 do 114 mkw. Dodatkowo wyposażone są w ogródki, balkony i loggie. Niektóre z nich zyskają także instalację pod klimatyzację oraz system smart home.

Deweloper TDJ Estate przewidział funkcjonalne udogodnienia – punkty usługowe, wiaty rowerowe, wózkownie, komórki lokatorskie, parking podziemny oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych. Osiedle wyposażone zostanie w wielofunkcyjny dziedziniec ze strefą rekreacyjną, kinem plenerowym, placem zabaw i klubem osiedlowym.

Inwestycja Dobrynów, TDJ Estate

Zobacz mieszkania w inwestycji Dobrynów.

II MIEJSCE

Rondo Ceglana, IMS Budownictwo

Rondo Ceglana (Katowice – Zachód) to osiedle powstające w dwóch etapach, pierwszy z nich wydziela 119 komfortowych mieszkań. Rondo Ceglana usytuowane jest w pobliżu pięknych terenów zielonych, nieopodal rozlega się Park Kościuszki i Katowicki Park Leśny. W okolicy są liczne sklepy, a infrastruktura transportowa zapewnia doskonałe połączenie z miastem.

Mieszkania w inwestycji Rondo Ceglana dostępne są w układach 1-, 2-, 3- i 3-pokojowych oraz powierzchniach od 25 do 109 mkw. Każde posiada dodatkową przestrzeń – balkon, ogródek lub duży taras.

Deweloper IMS Budownictwo pozostawia do dyspozycji mieszkańców miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz lokale usługowe.

Inwestycja Rondo Ceglana, IMS Budownictwo

Zobacz mieszkania w inwestycji Rondo Ceglana.

III MIEJSCE

Słoneczne Apartamenty, Tętnowski Development

Słoneczne Apartamenty (Katowice – Wschód) to jeden nowoczesny budynek, w którym znajduje się łącznie 77 mieszkań. Osiedle zlokalizowane jest w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Katowic, skąd blisko do licznych punktów handlowo-usługowych, gastronomicznych czy rozrywkowych. W pobliżu są też przystanki komunikacji miejskiej oraz tereny zielone.

Mieszkania w inwestycji Słoneczne Apartamenty posiadają układy 2-, 3- i 4-pokojowe oraz metraże od 33 do 96 mkw. Przypisano do nich balkony, loggie oraz tarasy (nawet do 74 mkw.), które proponują widok na park i panoramę Katowic.

Deweloper Tętnowski Development zadbał o dwupoziomowy garaż podziemny, naziemne miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz wózkownie.

Inwestycja Słoneczne Apartamenty, Tętnowski Development

Zobacz mieszkania w inwestycji Słoneczne Apartamenty.

Nowe mieszkania na Górnym Śląsku – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje – Dobrynów, Rondo Ceglana i Słoneczne Apartamenty – oferują mieszkania dopasowane zarówno do singla, rodziny z dzieckiem czy też pod cele inwestycyjne. Poza doskonałą ofertą mieszkaniową, inwestycje te dysponują licznymi udogodnieniami na terenie osiedla oraz świetnie rozwiniętą infrastrukturą miejską w najbliższej okolicy.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – II kwartał 2022
W rankingu inwestycji mieszkaniowych przedstawiamy 3 najlepsze inwestycje w danym kwartale. Do rankingu trafiają te nieruchomości, które zdobyły największe uznanie wśród osób poszukujących nowego mieszkania. Sprawdź, które krakowskie inwestycje znalazły się na podium w II kwartale 2022 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu