Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania w Krakowie [Krowodrza] – zobacz najlepszą inwestycję w październiku 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Ranking inwestycji mieszkaniowych ma na celu przedstawić nowe nieruchomości w Krakowie, które zostały najlepiej oceniane przez klientów obido w danym miesiącu. Najlepsze nowe mieszkania w Krakowie [październik 2020] według oceniających znalazły się w inwestycji Piastowska Residence. Sprawdź szczegóły.

Nowe mieszkania w Krakowie [Krowodrza] – zobacz najlepszą inwestycję w październiku 2020!

Nowe mieszkania w Krakowie. Najlepsza inwestycja [październik 2020]

Piastowska Residence to nowe mieszkania w Krakowie, które zlokalizowane są przy ul. Piastowskiej 34 w dzielnicy Krowodrza. Przy ocenie inwestycji wzięto pod uwagę atrakcyjną lokalizację, jak również solidną, nowoczesną i elegancką elewację budynku. Piastowska Residence mieści się w pobliżu najważniejszych punktów, które wpływają na komfort codziennego życia.

Deweloper Terra Casa – co wyróżnia jego inwestycję?

Nowe mieszkania od dewelopera Terra Casa w Krakowie (Krowodrza) wyróżniają się wysokim standardem wykończenia i estetyczną zabudową. Terra Casa posiada duże doświadczenie na rynku nieruchomości – deweloper realizuje inwestycje mieszkaniowe od 20 lat. Obecnie działa w dwóch dużych miastach: Krakowie i Warszawie.

piastowska-residence-1

Piastowska Residence wyróżnia się prestiżowym wykończeniem części wspólnych. W budynku zostały zaprojektowane reprezentacyjne klatki schodowe, windy i korytarze. Na terenie inwestycji znajdzie się także lobby z obsługą concierge – zostanie wykończone kamieniem i drewnem.

Jakie mieszkania znajdują się w Piastowska Residence?

Piastowska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Krakowie (Krowodrza), na którą składa się 58 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 30 do 120 mkw. Mieszkania są zaprojektowane funkcjonalnie i praktycznie, tak aby podczas zakupu była możliwość łączenia kilku mieszkań w jedno, co pozwoli na uzyskanie większej powierzchni.

piastowska-residence-2

W apartamentach znajdują się duże okna, które zapewniają dobre doświetlenie wnętrz. Dodatkowo mieszkania posiadają przestronne, przeszklone balkony. Deweloper zadbał również o najnowsze technologie – ultraszybki, światłowodowy internet, biometryczną kontrolę dostępu do budynku, system hands-free, stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz skrzynki umożliwiające zdalne odbieranie przesyłek.

Dla osób zmotoryzowanych został przygotowany dwupoziomowy parking podziemny, gdzie mieści się także rowerownia oraz pomieszczenia gospodarcze. Na parterze znajdą się lokale handlowo-usługowe.

Piastowska Residence (Kraków, Krowodrza) – okolica

Nowe mieszkania od dewelopera Terra Casa w Krakowie (Krowodrza) znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji. Jest to świetne miejsce do życia dla studentów, dlatego inwestycja Piastowska Residence zainteresuje na pewno właśnie tę grupę klientów, jak również grupę inwestorów, którzy poszukują mieszkań na wynajem.

W pobliżu inwestycji znajdują się trzy uczelnie: Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej (5 minut spacerem), Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica (15 minut spacerem) oraz Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja (25 minut spacerem.). W okolicy mieści się także kilka wydziałów uczelnianych, jak Wydział Inżynierii Materiałowej i Fizyki Politechniki Krakowskiej (10 minut spacerem), Studium Wychowania Fizycznego i Sportu AGH (12 minut spacerem) czy Wydział Odlewnictwa AGH (15 minut spacerem). Zaledwie 6 minut spacerem jest na Miasteczko Studenckie AGH, gdzie mieści się Klub Zaścianek i Klub Studio. W 8 minut spacerem można dojechać do Biblioteki Uniwersytetu Jagiellońskiego, Muzeum Narodowego i Klubu Studenckiego Żaczek.

piastowska-residence-3

Lokalizacja może spodobać się również rodzinom z dziećmi – 4 minuty spacerem są do VII Liceum Ogólnokształcącego im. Zofii Nałkowskiej, a w promieniu 10 minut spacerem znajduje się 6 przedszkoli oraz Szkoła Podstawowa nr 93 im. L. Rydla. Zaledwie 4 minuty rowerem są do basenu AGH, a 6 minut do Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza”.

Na Krowodrzy znajduje się kilka istotnych terenów zielonych – w odległości 6 minut rowerem od inwestycji mieści się Park Krakowski, Park im. H. Jordana oraz Błonia. 2 minuty rowerem są do Parku im. św. Wincentego á Paulo.

Okolica wyróżnia się również dobrze rozwiniętym zapleczem handlowo-usługowym: naprzeciwko inwestycji znajduje się Biedronka, 6 minut spacerem jest do Lewiatana, a 9 minut do Carrefour Market. W pobliżu znajduje się centrum medyczne Scanmed, szpital, całodobowa apteka, a także lecznica weterynaryjna.

Dla osób, które podróżują komunikacją miejską, istotna będzie informacja, że przystanek autobusowy mieści się w odległości 2 minut spacerem, natomiast tramwajowy w odległości 7 minut.

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Krakowie – Piastowska Residence, jest pozytywnie oceniana ze względu na świetną lokalizację, w jakiej się znajduje. W najbliższej okolicy mieszkańcy znajdą sklepy, uczelnie, szkoły oraz placówki medyczne.

Zobacz mieszkania w inwestycji Piastowska Residence.

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania we Wrocławiu [Grabiszyn] – zobacz najlepszą inwestycję w październiku 2020!
W rankingu inwestycji mieszkaniowych zostały wybrane nowe mieszkania we Wrocławiu [październik 2020], na które w ostatnim czasie klienci obido najchętniej oddawali swoje głosy. Miano zwycięskiej inwestycji otrzymało osiedle Nowy Grabiszyn dewelopera Spravia.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu