Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania w Gdańsku [Wrzeszcz] – zobacz najlepszą inwestycję w październiku 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

W rankingu inwestycji mieszkaniowych znajdują się te mieszkania i domy, które w danym miesiącu spodobały się największej liczbie użytkowników obido. Najchętniej wybierane są te inwestycje, które zlokalizowane są w atrakcyjnej okolicy, a na terenie osiedla zostały zaprojektowane liczne udogodnienia dla mieszkańców. Zobacz nowe mieszkania w Gdańsku [październik 2020], na które głosowało najwięcej osób.

Nowe mieszkania w Gdańsku [Wrzeszcz] – zobacz najlepszą inwestycję w październiku 2020!

Nowe mieszkania w Gdańsku. Najlepsza inwestycja [październik 2020]

Słowackiego 77 to nowa inwestycja mieszkaniowa w Gdańsku (Wrzeszcz), na którą w październiku głosowało najwięcej osób. Znajduje się ona przy ul. Słowackiego, w pobliżu parku Jaśkowa Dolina i stacji SKM. Budynki wyróżniają się nowoczesną i ponadczasową architekturą w stonowanej kolorystyce. Termin odbioru to II kwartał 2021 roku.

Nowe mieszkania od dewelopera Spravia w Gdańsku (Wrzeszcz)

Spravia cieszy się dużym doświadczeniem, a na rynku nieruchomości istnieje już od 50 lat. Nowe mieszkania od dewelopera wyróżniają się solidnymi materiałami, a architektura budynków jest nowoczesna, elegancka i ponadczasowa. Projektowane lokale posiadają zróżnicowane metraże i układy.

nowe-mieszkania-w-gdansku-1

Nowe mieszkania w Gdańsku [Wrzeszcz]

Słowackiego 77, nowa inwestycja mieszkaniowa w Gdańsku (Wrzeszcz), składa się z 2 budynków, liczących łącznie 73 mieszkania. Do wyboru będą mieszkania z ogródkami lub tarasami. Na parterze zostanie zlokalizowany lokal usługowy, a na terenie osiedla – plac wewnętrzny przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców i ich gości. Znajdzie się tutaj także plac zabaw z ekologicznymi, drewnianymi zabawkami, a wokół niego siedziska. Wszystko to iluminowane oświetleniem parkowym.

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Gdańsku – okolica

Słowackiego 77 mieści się w dobrze skomunikowanej lokalizacji - 5 minut spacerem jest do przystanku autobusowego i do stacji SKM Gdańsk Niedźwiednik. Do centrum miasta można dojechać w około 15 minut samochodem. Zaletą dla zmotoryzowanych będzie bliskość obwodnicy Trójmiasta, a osoby ceniące aktywny tryb życia, znajdą nieopodal inwestycji stacje Pomorskiego Roweru Metropolitalnego Mevo.

W okolicy mieści się kilka placówek oświatowych: szkoła podstawowa nr 27 (11 minut spacerem), żłobek i przedszkole Megamocni (12 minut spacerem) i przedszkole Smykowo (12 minut spacerem). W pobliżu jest także park Jaśkowa Dolina. Samochodem można dojechać do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w 12 minut, a przy wjeździe na ul. Słowackiego mieści się zrewitalizowany zbiornik retencyjny Srebrniki.

nowe-mieszkania-w-gdansku-2

W około 8 minut samochodem można dojechać do dwóch dużych centrów handlowych: Galeria Metropolia i Manhattan Gdańskie Centrum Handlowe, w których mieszkańcy będą mogli zrobić wszystkie niezbędne zakupy.

Słowackiego 77, czyli nowe mieszkania od dewelopera Spravia w Gdańsku (Wrzeszcz), mieszczą się w dogodnej lokalizacji – blisko stacji SKM, przystanków autobusowych, terenów zielonych, placówek oświatowych. Niedaleko jest także do dwóch centrów handlowych.

Zobacz mieszkanie w inwestycji Słowackiego 77.

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania w Warszawie [Bemowo] – zobacz najlepszą inwestycję w październiku 2020!
Ranking inwestycji mieszkaniowych zawiera najlepsze inwestycje z danego miesiąca. Klienci obido najchętniej głosują na te mieszkania i domy, które znajdują się w dobrej lokalizacji, wyróżniają się atrakcyjną zabudową i zróżnicowanymi metrażami. Zobacz najlepiej oceniane nowe mieszkania w Warszawie [październik 2020].
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu