Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania w Warszawie [Bemowo] – zobacz najlepszą inwestycję w październiku 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Ranking inwestycji mieszkaniowych zawiera najlepsze inwestycje z danego miesiąca. Klienci obido najchętniej głosują na te mieszkania i domy, które znajdują się w dobrej lokalizacji, wyróżniają się atrakcyjną zabudową i zróżnicowanymi metrażami. Zobacz najlepiej oceniane nowe mieszkania w Warszawie [październik 2020].

Nowe mieszkania w Warszawie [Bemowo] – zobacz najlepszą inwestycję w październiku 2020!

Nowe mieszkania w Warszawie. Najlepsza inwestycja [październik 2020]

Zielone Bemowo to nowe mieszkania od dewelopera CORDIA w Warszawie (Bemowo). Osiedle znajduje się przy ul. Lazurowej, nieopodal parku Górczewska. Inwestycja składa się z dwóch etapów – pierwszy (3 budynki) został już zakończony, natomiast drugi (4 budynki) powinien zostać ukończony w IV kwartale 2020 roku.

Nowe mieszkania od dewelopera CORDIA w Warszawie

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Warszawie – Zielone Bemowo, wyróżnia się niską, kameralną zabudową, a także dobrze doświetlonymi mieszkaniami i przestronnymi balkonami. Wielkim atutem inwestycji jest 24 000 m² zielonej powierzchni, która została przeobrażona w klimatyczny, miejski ogród przeznaczony dla mieszkańców.

Nowe mieszkania w Warszawie [Bemowo]

Inwestycja składa się w sumie z 7 budynków, w których łącznie jest 306 mieszkań. W pierwszym etapie zostało wybudowane 112 lokali, natomiast w drugim etapie – 194. Metraże są zróżnicowane i wynoszą od 32 do 136 m², dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Mieszkania wyróżniają się dobrze doświetlonymi wnętrzami i dużymi balkonami. Dla komfortu mieszkańców został zaprojektowany podziemny parking, wiaty rowerowe, cichobieżne windy, 2 duże place zabaw dla najmłodszych, siłownia plenerowa oraz ogród miejski. Wnętrze osiedla, w trosce o bezpieczeństwo, zostało wyłączone z ruchu samochodowego.

nowe mieszkania w warszawie-1

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Warszawie – okolica

Nowe mieszkania od dewelopera CORDIA w Warszawie (Bemowo) zlokalizowane są w bardzo dogodnej lokalizacji. Zaledwie 2 minuty spacerem od inwestycji została zaplanowana stacja II linii metra, a do przystanku autobusowego jest tylko 1 minuta. Kursują stąd autobusy linii 105, 189, 190, 220, 249 i N45. Trochę dalej, bo 8 minut spacerem, zlokalizowany jest przystanek tramwajowy.

Blisko inwestycji mieści się park Górczewska – mieszkańcy dotrą do niego w 4 minuty spacerem – a trochę dalej, około 10 minut rowerem, znajduje się Fort Blizne i Park Leśny Bemowo. W okolicy nie brakuje także sklepów – w promieniu 12 minut spacerem znajduje się Biedronka, Kaufland i Tesco Extra – czy większego centrum handlowego Wola Park.

nowe-mieszkania-w-warszawie-2

Dla rodzin z dziećmi istotna będzie informacja, że w pobliżu inwestycji mieszczą się placówki oświatowe: zespół szkolno-przedszkolny nr 6 (7 minut spacerem), przedszkole nr 215 (6 minut spacerem), przedszkole nr 381 (7 minut spacerem), szkoła podstawowa Gaudeaumus (9 minut spacerem), przedszkole nr 222 (10 minut spacerem), szkoła podstawowa nr 350 (15 minut spacerem), przedszkole nr 205 (15 minut spacerem).

Zielone Bemowo – nowa inwestycja mieszkaniowa w Warszawie (dzielnica Bemowo) – to świetna propozycja dla osób, które szukają mieszkania niedaleko centrum, a jednocześnie w otoczeniu licznej zieleni, pozwalającej na chwilę odpocząć od miejskiego zgiełku i zapomnieć, że mieszka się w mieście.

Zobacz mieszkanie w inwestycji Zielone Bemowo.

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania w Krakowie [Czyżyny] – zobacz najlepszą inwestycję w listopadzie 2020!
Najlepsza inwestycja w Krakowie [listopad 2020], która zajęła topowe miejsce w rankingu inwestycji mieszkaniowych, mieści się w północnej części Krakowa, w dzielnicy Czyżyny. Wyróżnia się ona świetną lokalizacją i dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Zobacz, gdzie warto zamieszkać.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu