Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Nowe mieszkania we Wrocławiu [Grabiszyn] – zobacz najlepszą inwestycję w październiku 2020!

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

W rankingu inwestycji mieszkaniowych zostały wybrane nowe mieszkania we Wrocławiu [październik 2020], na które w ostatnim czasie klienci obido najchętniej oddawali swoje głosy. Miano zwycięskiej inwestycji otrzymało osiedle Nowy Grabiszyn dewelopera Spravia.

Nowe mieszkania we Wrocławiu [Grabiszyn] – zobacz najlepszą inwestycję w październiku 2020!

Nowe mieszkania we Wrocławiu. Najlepsza inwestycja [październik 2020]

Nowe mieszkania we Wrocławiu [październik 2020] z inwestycji Nowy Grabiszyn zostały uznane za funkcjonalne i przemyślane układy mieszkań, a także za dobrze rozwiniętą lokalizację, w której powstało osiedle.

Nowe mieszkania od dewelopera Spravia we Wrocławiu

Spravia to deweloper, który wchodzi w skład największego holdingu budowlanego, który działa na rynku od 1968 roku. Firma buduje w największych polskich miastach: Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu.

nowe-mieszkania-grabiszyn-1

Nowe mieszkania od dewelopera Spravia we Wrocławiu (Grabiszyn) wyróżniają się praktycznymi i ustawnymi powierzchniami dodatkowymi w postaci ogródków, tarasów i balkonów, a także ponadczasową architekturą i szlachetnymi materiałami użytymi na elewacji budynku.

Nowe mieszkania we Wrocławiu [Grabiszyn]

Nowa inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu (Grabiszyn) – Nowy Grabiszyn, składa się z 229 mieszkań. Na terenie inwestycji znajdą się miejsca parkingowe podziemne i naziemne, stojaki na rowery oraz komórki lokatorskie. Budynek będzie monitorowany i chroniony.

nowe-mieszkania-grabiszyn-2

Wszystkie mieszkania będą posiadały powierzchnię dodatkową w postaci balkonów, tarasów i ogródków. Na parterze budynku będzie zlokalizowany przeszklony ciąg handlowy, który zapewni mieszkańcom podstawowe sklepy i usługi.

W częściach wspólnych został zaprojektowany plac miejski, na którym znajdzie się strefa wypoczynku i rekreacji: ławki, plac zabaw i siłownia. Teren ten będzie zamknięty i odgrodzony od ruchu samochodowego.

Nowa inwestycja mieszkaniowa Nowy Grabiszyn we Wrocławiu – okolica

Nowe mieszkania od dewelopera Spravia we Wrocławiu (Grabiszyn) mieszczą się w dobrze rozwiniętej lokalizacji – do przystanków tramwajowych można dojść w 3 minuty, a do centrum dojedzie się w około 10 minut samochodem. W promieniu 10 minut spacerem znajduje się Stadion Oporowska, Centrum Kultury i Edukacji Bakara oraz Centrum Historii Zajezdnia.

W pobliżu inwestycji Nowy Grabiszyn znajduje się wiele placówek oświatowych, m.in.: Przedszkole nr 94 Plastusiowy Domek (2 minuty spacerem), przedszkole integracyjne nr 89 (7 minut spacerem), żłobek integracyjny Promyk Słońca (9 minut spacerem), Zespół Szkół nr 11 (9 minut spacerem), Szkoła Podstawowa Dialogu Kultur (13 minut spacerem). Dodatkowo do Uniwersytetu SWPS można dojechać w 7 minut rowerem, a do Uniwersytetu Ekonomicznego w 12 minut.

nowe-mieszkania-grabiszyn-3

Dobrze rozwinięte jest także zaplecze handlowo-usługowe. 3 minuty spacerem są do sklepu Żabka, 6 minut spacerem do Lewiatana, 10 minut spacerem do Biedronki, a 15 minut do Lidla i stoiska ze świeżymi owocami i warzywami. W pobliżu mieści się również centrum medyczne Elfmed, ortodonta, apteka, studio fryzjerskie, kwiaciarnia, sklep z materiałami artystycznymi, sklep ogrodniczy i z narzędziami, a także myjnia samochodowa.

Nowa inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu (Grabiszyn) – Nowy Grabiszyn została wyróżniona ze względu na dogodną i dobrze rozwiniętą lokalizację oraz za uniwersalną i estetyczną formę architektoniczną.

Zobacz mieszkanie w inwestycji Grabiszyn.

Kolejny artykuł

Nowe mieszkania w Gdańsku [Wrzeszcz] – zobacz najlepszą inwestycję w październiku 2020!
W rankingu inwestycji mieszkaniowych znajdują się te mieszkania i domy, które w danym miesiącu spodobały się największej liczbie użytkowników obido. Najchętniej wybierane są te inwestycje, które zlokalizowane są w atrakcyjnej okolicy, a na terenie osiedla zostały zaprojektowane liczne udogodnienia dla mieszkańców. Zobacz nowe mieszkania w Gdańsku [październik 2020], na które głosowało najwięcej osób.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu