Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – I kwartał 2021

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Ranking inwestycji mieszkaniowych przedstawia najlepsze inwestycje w danym kwartale. Na wynik mają wpływ preferencje użytkowników, którzy oceniają m.in. lokalizację inwestycji i jej okolicę. Zobacz trzy najlepsze inwestycje w Krakowie, które zdobyły najwięcej pozytywnych głosów w I kwartale 2021 roku.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – I kwartał 2021

Nowe mieszkania w Krakowie. Najlepsze inwestycje w I kw. 2021

Każdy użytkownik platformy obido ma indywidualne preferencje według których poszukuje idealnego mieszkania – jednak można tutaj znaleźć pewne wspólne punkty. Dla większości klientów bardzo ważna jest dobra lokalizacja inwestycji, atrakcyjna cena oraz komfortowy metraż mieszkania. Są to zazwyczaj główne kryteria przy wyborze nieruchomości. Poniżej prezentujemy inwestycje, które zajęły I, II i III miejsce w rankingu inwestycji mieszkaniowych w Krakowie.

I MIEJSCE

Fredry 6, Spravia

Inwestycja Fredry 6 [Kraków, Łagiewniki] składa się z niedużych budynków utrzymanych w odcieniach bieli, beżu i szarości. Od frontu zaplanowano eleganckie, ceglane elewacje, szklane balustrady, a także stolarkę okienną w kolorze naturalnego drewna lub antracytu, w holach i korytarzach zaprojektowano ozdobne gresy, natomiast przy wejściach – okładziny w kolorze drewna.

Mieszkania w inwestycji Fredy 6 wyróżniają się zróżnicowanymi metrażami i komfortowymi układami. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji siedziska, podesty, strefę piknikową ze stołami oraz stojaki rowerowe. Najmłodsi mieszkańcy Fredry 6 na terenie osiedla znajdą plac zabaw. Oryginalnym rozwiązaniem w inwestycji, proponowanym przez dewelopera Spravia, będzie tzw. ścieżka Fredry, czyli ciąg spacerowy urozmaicony charakterystycznymi akcentami dla epoki, w której tworzył Aleksander Fredro.

Fredry 6 znajduje się w krakowskich Łagiewnikach przy ulicy Fredry. Termin odbioru to I kwartał 2022 r.

Inwestycja Fredry 6 od dewelopera Spravia
Fredry 6, Spravia

Zobacz mieszkania w inwestycji Fredry 6.

II MIEJSCE

Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9, Budrem

Inwestycja Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9 [Kraków, Czyżyny] składa się z 6-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego z garażem podziemnym. Do dyspozycji mieszkańców będą także miejsca postojowe, stojaki na rowery i wózkownia.

Mieszkania w inwestycji Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9 posiadają przemyślane rozkłady i przestronne balkony. Deweloper Budrem daje możliwość łączenia mieszkań, aby zyskać większą przestrzeń. Budynek będzie wyposażony w całodobowy monitoring, system sygnalizacji pożaru, detektory spalin w garażu, system zasilania awaryjnego, wentylację mechaniczną oraz drzwi włamaniowe.

Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9 znajduje się w krakowskich Czyżynach przy ulicy Na Łąkach. Termin odbioru to III kwartał 2021 r.

Inwestycja Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9 od dewelopera Budrem
Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9, Budrem

Zobacz mieszkania w inwestycji Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9.

III MIEJSCE

Bagry – Lipska/Siemienowicza, HSD Inwestycje

Inwestycja Bagry – Lipska/Siemienowicza [Kraków, Płaszów] składa się z nowoczesnej i kameralnej bryły budynku. Deweloper HSD Inwestycje daje mieszkańcom możliwość nabycia miejsc postojowych w hali garażowej, miejsc postojowych zewnętrznych oraz komórek lokatorskich.

Mieszkania w inwestycji Bagry – Lipska/Siemienowicza wyróżniają się zróżnicowanymi powierzchniami. W budynku zaprojektowano 70 mieszkań z ogródkami i balkonami. Mieszkańcy mają możliwość skorzystania z opcji wykończenia mieszkania pod klucz.

Bagry – Lipska/Siemienowicza znajduje się na krakowskim Płaszowie przy ulicy Kazimierza Siemienowicza. Termin odbioru to IV kwartał 2023 r.

Inwestycja Bagry – Lipska/Siemienowicza od dewelopera HSD Inwestycje
Bagry – Lipska/Siemienowicza, HSD Inwestycje

Zobacz mieszkania w inwestycji Bagry – Lipska/Siemienowicza.

Nowe mieszkania w Krakowie – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje (Fredry 6, Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9, Bagry – Lipska/Siemienowicza) mieszczą są w dobrze skomunikowanych lokalizacjach – przy osiedlach znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Nie brakuje także punktów handlowych, takich jak mniejsze sklepy czy większe centra handlowe (m.in. Bonarka, CH M1, Galeria Plaza). Rodzicie z dziećmi mają do wyboru liczne placówki oświatowe.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu – I kwartał 2021
Ranking inwestycji mieszkaniowych powstaje na podstawie preferencji użytkowników platformy obido. Analizowane są ich zachowania, oceny i poziom zainteresowania nieruchomościami. Zobacz trzy najlepsze inwestycje we Wrocławiu, które zdobyły najwięcej pozytywnych głosów w I kwartale 2021 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu

Zobacz takie oferty

Kraków, Płaszów
Bagry – Lipska/Siemienowicza, m. 12
734 448 zł3 pokoje41 m² + balkon 6,48 m²
  • Pętla tramwajowa i autobusowa (7 minut spacerem)
  • Wały Wiślane (16 minut spacerem)
  • Dwa żłobki i trzy przedszkola w promieniu 9 minut spacerem
  • Pętla tramwajowa i autobusowa (7 minut spacerem)
  • Park Miejski i Plaża Bagry (10 minut spacerem)
3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA TRAMWAJ ANEKS DWUSTRONNE PRAWIE GOTOWE SŁONECZNE