Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – I kwartał 2022

Ula Olczak
Ula Olczak

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie wyróżnia trzy najpopularniejsze inwestycje w danym kwartale. Zobacz, które krakowskie inwestycje mieszkaniowe zdobyły największe zainteresowanie w I kwartale 2022 roku.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – I kwartał 2022

Nowe mieszkania w Krakowie. Najlepsze inwestycje w I kwartale 2022

Na popularność inwestycji mieszkaniowych kluczowy wpływ ma lokalizacja. Ceniony jest komfortowy dostęp do punktów handlowo-usługowych i placówek oświaty. Nie bez znaczenia są też przystanki komunikacji miejskiej, które zapewniają wygodny transport w inne części miasta oraz tereny zielone w spacerowej odległości od osiedla. Duży wpływ na wybór mieszkania ma również atrakcyjna cena, funkcjonalne układy i metraże oraz przynależne przestrzenie takie jak balkony czy ogródki. Poniżej znajdziesz inwestycje, które zdobyły zaskakujące zainteresowanie użytkowników obido.

I MIEJSCE

Grzegórzecka 77, Develia

Grzegórzecka 77 (Kraków, Grzegórzki) to nowoczesne osiedle usytuowane w jednej z najbardziej komfortowych dzielnic Krakowa. W spacerowych odległościach od inwestycji znaleźć można kultowe miejsca Krakowa takie jak Stare Miasto czy Kazimierz. Mieszczą się tu liczne tereny zielone, w tym Bulwar Kurlandzki – przestrzeń idealna do spacerów i rekreacji. Nie brakuje tu także rozbudowanej infrastruktury miejskiej.

Mieszkania w inwestycji Grzegórzecka 77 posiadają układy 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe oraz powierzchnie od 25 do 94 mkw. Dodatkowo wyposażone są w balkon, taras lub ogródek. Zróżnicowane układy oraz wspaniała lokalizacja to elementy, które czynią inwestycję idealną pod wynajem krótkoterminowy i długoterminowy.

Deweloper Develia zadbał o parking podziemny, w którym znajdą się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Części wspólne obejmują także zadbaną zieleń oraz małą architekturę.

Inwestycja Grzegórzecka 77

Zobacz mieszkania w inwestycji Grzegórzecka 77.

II MIEJSCE

Mieszkaj w Mieście – etap Wizjonerów (bud. E), Henniger Investment

Mieszkaj w Mieście – etap Wizjonerów (bud. E) (Kraków, Bronowice) składa się z niskich budynków, pomiędzy którymi zostały zachowane duże odległości. W pobliżu osiedla znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa oraz stacja SKA. W dogodnej odległości znaleźć można również Galerię Bronowice.

Mieszkania w inwestycji Mieszkaj w Mieście – etap Wizjonerów (bud. E) mają zróżnicowane układy i metraże, a to co je wyróżnia to ponadstandardowa wysokość oraz świetna izolacja akustyczna i termiczna.

Deweloper Henniger Investment zadbał o samowystarczalność osiedla organizując na terenie osiedla dwa żłobki, przedszkole, bezpieczne place zabaw, liczne tereny zielone, sklepy, piekarnie, kawiarnie, punkty usługowe czy myjnie samochodową. W inwestycji zapewniono również liczne miejsca postojowe.

Mieszkaj w Mieście – etap Wizjonerów

Zobacz mieszkania w inwestycji Mieszkaj w Mieście – etap Wizjonerów (bud. E).

III MIEJSCE

Ostoya Wieliczka, Spółdzielnia Mieszkaniowa "Czyżyny"

Ostoya (Wieliczka) to kameralne osiedle zlokalizowane na granicy Krakowa i Wieliczki. Miejsce to zapewnia świetny kontakt z naturą, a także komfortowy dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej oraz placówek oświaty. Nieopodal osiedla jest też przystanek autobusowy.

Mieszkania w inwestycji Ostoya liczą od 49 do 111 mkw. Dodatkowo przynależą do nich balkony. Większość lokali posiada funkcjonalny układ dwukondygnacyjny – idealny zarówno dla singli, par, jak i rodzin.

Deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa "Czyżyny" zadbał o zieleń, małą architekturę oraz miejsca postojowe w garażu i na terenie inwestycji.

Inwestycja Ostoya

Zobacz mieszkania w inwestycji Ostoya.

Nowe mieszkania w Krakowie – zwycięskie inwestycje

Grzegórzecka 77, Mieszkaj w Mieście – etap Wizjonerów (bud. E) oraz Ostoya to inwestycje cechujące się funkcjonalnymi mieszkaniami o pożądanych metrażach. Autem są tu również liczne miejsca postojowe, które wykluczają problemy z parkowaniem. Dominującą zaletą każdej inwestycji jest z pewnością lokalizacja – zielona i praktyczna. To doskonałe propozycje dla singli, rodzin, a nawet inwestorów.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Łodzi – I kwartał 2022
Ranking inwestycji mieszkaniowych przedstawia te inwestycje, które w danym kwartale zdobyły najwięcej pozytywnych głosów użytkowników obido i zostały ocenione jako najlepsze miejsca do zamieszkania.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu