Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – II kw. 2021

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Ranking inwestycji mieszkaniowych przedstawia najlepsze inwestycje w danym kwartale. Na wynik wpływają kryteria, takie jak cena mieszkania, układ pomieszczeń, metraż, piętro czy lokalizacja nieruchomości. Zobacz ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie w II kwartale 2021 roku i sprawdź, które inwestycje zostały najwyżej ocenione.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – II kw. 2021

Nowe mieszkania w Krakowie. Najlepsze inwestycje w II kw. 2021

Każdy posiada indywidualne preferencje i zgodnie z nimi szuka idealnego mieszkania. Jedni chcą mieć jednorodzinny dom na obrzeżach miasta, inni wolą piętrowe mieszkanie zlokalizowane w centrum. Jednak dla większości tych osób istotne są pewne wspólne kryteria poszukiwań.

Przede wszystkim ważna jest okolica inwestycji i to, żeby posiadała ona dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską i bogate zaplecze handlowo-usługowe. Doceniana jest także bliskość do punktów komunikacji miejskiej: tramwajów, autobusów, stacji metra i stacji SKM. Na wybór odpowiedniego lokum wpływa również cena, dostępność rabatów i możliwość negocjacji.

I MIEJSCE

Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9, Budrem

Inwestycja Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9 (Kraków, Czyżyny) to budynek wielorodzinny, który składa się z 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnacji podziemnej. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe w garażu, miejsca postojowe naziemne oraz stojaki na rowery. Budynek jest wyposażony w całodobowy monitoring, system sygnalizacji pożaru, detektory spalin w garażu, system zasilania awaryjnego, wentylację mechaniczną oraz drzwi antywłamaniowe.

Mieszkania w inwestycji Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9 posiadają metraż od 32 do 75 mkw. oraz przynależące balkony i ogródki. Dodatkowo deweloper Budrem oferuje możliwość łączenia mieszkań. W budynku rozlokowano 72 lokale mieszkalne.

Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9 znajduje się w dzielnicy Czyżyny, przy ul. Na Łąkach. W pobliżu zlokalizowane są przystanki tramwajowe i autobusowe, centrum handlowe M1, Park Lotników Polskich oraz Tauron Arena Kraków oraz EXPO Kraków.

Inwestycja Aleja Pokoju - ul. Na Łąkach 9 od dewelopera Budrem
Aleja Pokoju - ul. Na Łąkach 9, Budrem

Zobacz mieszkania w inwestycji Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9.

II MIEJSCE

Mate3ny, Buma

Inwestycja Mate3ny (Kraków, Podgórze) została podzielona na kilka etapów. Pierwszy etap został już ukończony, a do użytku oddano 4 budynki, w których znalazły się łącznie 133 mieszkania. Zakończenie budowy drugiego etapu planowane jest na III kwartał 2021 roku i powstaną w nim dwa budynki oraz 74 mieszkania. Z kolei trzeci i ostatni etap będzie składał się z kameralnego budynku, w którym zaplanowano tylko 27 mieszkań z tarasami i balkonami oraz lokale usługowe na parterze.

Deweloper Buma zadbał o to, aby w inwestycji znalazły się miejsca postojowe zewnętrzne, podziemne garaże wielostanowiskowe, komórki lokatorskie, rowerownie i wózkownie. Mieszkania w inwestycji Mate3ny można wykończyć pod klucz w jednym z trzech pakietów lub skorzystać z oferty indywidualnej.

Mate3ny znajduje się w dzielnicy Podgórze, przy ul. Rydlówka. Lokalizacja inwestycji gwarantuje bliskość najważniejszego punktu komunikacyjnego – Ronda Matecznego. Dodatkowo w pobliżu znajduje się Park Zdrojowy Mateczny, Park Bednarskiego, Centrum Sportu Parkowa, a także przystanek tramwajowy, kompleksy biurowe, ośrodki akademickie i placówki szkolne.

Inwestycja Mate3ny od dewelopera Buma
Mate3ny, Buma​​​

Zobacz mieszkania w inwestycji Mate3ny.

III MIEJSCE

Świtezianki, Matexi Polska

Inwestycja Świtezianki (Kraków, Grzegórzki) to 5-piętrowy budynek z garażem podziemnym, miejscami postojowymi zewnętrznymi, stanowiskami do ładowania samochodów elektrycznych i miejscami postojowymi dla osób niepełnosprawnych.

Mieszkania w inwestycji Świtezianki posiadają rozkłady jedno-, dwu- i trzypokojowe oraz metraż od 31 do 81 mkw. Dodatkowo deweloper Matexi Polska oferuje możliwość skorzystania z wykończenia pod klucz, dzięki czemu będzie można wprowadzić się od razu do gotowego mieszkania. W budynku zaplanowano łącznie 70 mieszkań.

Świtezianki znajduje się w dzielnicy Grzegórzki, przy ul. Świtezianki. W pobliżu mieści się Park przy Śluzie, Bulwary na Dąbiu, przystanki tramwajowe i autobusowe oraz centrum handlowe M1 i Auchan.

Inwestycja Świtezianki od dewelopera Matexi Polska
Świtezianki, Matexi Polska

Zobacz mieszkania w inwestycji Świtezianki.

Nowe mieszkania w Krakowie – zwycięskie inwestycje

Najlepsze inwestycje – Aleja Pokoju – ul. Na Łąkach 9, Mate3ny i Świtezianki – mieszczą się w dogodnych lokalizacjach, które gwarantują najważniejsze punkty w zasięgu ręki. Mieszkańcy znajdą tutaj tereny zielone, przystanki komunikacji miejskiej, sklepy i placówki szkolne. Natomiast mieszkania wyróżniają się wysokim standardem wykończenia i funkcjonalnymi rozkładami.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu – II kw. 2021
Szukasz nowego mieszkania, ale wciąż nie wiesz, którą inwestycję wybrać? Zobacz nasz ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu w II kwartale 2021 roku i sprawdź, które inwestycje okazały się najlepsze.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu