Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – IV kwartał 2022

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Sprawdź, które krakowskie inwestycje okazały się najlepsze w IV kwartale 2022 roku.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – IV kwartał 2022

Nowe mieszkania w Krakowie. Najlepsze inwestycje w IV kwartale 2022

Wybór mieszkania stanowi zazwyczaj trudną decyzję i zależy od wielu czynników, takich jak: lokalizacja inwestycji, cena za mieszkanie, układ pokoi, metraż czy atrakcyjne i rozbudowane części wspólne.

Poznaj 3 najlepsze inwestycje: Mieszkaj w Mieście – etap Reżyserów, Emaus Yacht oraz Safrano, które wypadły najlepiej w oczach kupujących i zostały uznane jako komfortowe miejsca do życia.

I MIEJSCE

Mieszkaj w Mieście – etap Reżyserów (bud. J), Henniger Investment

Mieszkaj w Mieście – etap Reżyserów (Kraków, Bronowice) obejmuje jeden 8-kondygnacyjny budynek i dwupoziomowy parking. Co istotne, liczba miejsc postojowych jest większa niż liczba mieszkań, dzięki czemu mieszkańcy nie będą mieli problemu z zaparkowaniem samochodu. Niektóre stanowiska umożliwiają montaż gniazda do ładowania samochodów elektrycznych.

Deweloper Henniger Investment zadbał o przemyślane części wspólne, dodatkowo mieszkańcy etapu Reżyserów mogą korzystać z udogodnień, które powstały we wcześniejszych etapach osiedla. Do dyspozycji są m.in. sklepy, cukiernia, piekarnia, a także 2 żłobki (publiczny i prywatny), przedszkole i klub osiedlowy 2.0 o powierzchni blisko 320 mkw.

Mieszkania w Mieszkaj w Mieście – etap Reżyserów (bud. J) mają metraże od 27 do 106 mkw., a dodatkową powierzchnię stanowią ogródki, balkony, loggie i tarasy.

Mieszkaj w Mieście Henniger

Inwestycję wyróżnia też dogodna lokalizacja – w pobliżu osiedla znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa oraz stacja SKA „Bronowice”, natomiast zakupy można zrobić w pobliskiej Galerii Bronowice.

Zobacz mieszkania w inwestycji Mieszkaj w Mieście – etap Reżyserów (bud. J).

II MIEJSCE

Emaus Yacht, DZMT

Emaus Yacht (Kraków, Zwierzyniec) do 4-kondygnacyjny budynek o ciekawej formie architektonicznej, w którym zaprojektowano 19 apartamentów o powierzchni od 36 do 210 mkw. Do mieszkań przynależą ogrody lub tarasy na dachu.

Mieszkania w inwestycji Emaus Yacht będą oddawane w standardzie deweloperski, który obejmie m.in. ogrzewanie podłogowe i grzejniki, wykonanie instalacji chłodzenia opartej o system wody lodowej, okna aluminiowe trzyszybowe, kontaktrony w oknach oraz instalację videodomofonową.

Deweloper DZMT uwzględnił też miejsca postojowe naziemne i w garażu, w tym stanowiska z przygotowaną instalacją pod ładowarki elektryczne, rowerownię ze stacją serwisową, recepcję z concierge i wewnętrzną siłownię.

Emaus Yacht, DZMT

Inwestycja znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa, w sąsiedztwie terenów zielonych i ścieżki spacerowej nad rzeką Rudawą.

Zobacz mieszkania w inwestycji Emaus Yacht.

III MIEJSCE

Safrano, CORDIA

Safrano (Kraków, Ruczaj) obejmuje dwa 6-piętrowe budynki, w których powstanie łącznie 99 mieszkań oraz 2 lokale usługowe. Obiekty wyróżnia elegancka, minimalistyczna stylistyka, zielone dachy oraz elementy żywej architektury.

Mieszkania w inwestycji Safrano mają metraże od 28 do 95 mkw. i posiadają ogródki, balkony lub tarasy. Wśród udogodnień uwzględniono miejsca postojowe w garażu z możliwością ładowania samochodów elektrycznych, stojaki rowerowe ze stacją naprawy rowerów oraz wózkownie i rowerownie.

Dodatkowo deweloper CORDIA uwzględnił rozwiązania, które mają na celu walkę ze smogiem, takie jak np. energooszczędne nawiewniki higrosterowane wyposażone w najwyższej jakości filtry antysmogowe oraz osiedlowe rośliny posiadające właściwości oczyszczania powietrza.

Safrano, CORDIA

Inwestycja znajduje się w zielonej części Krakowa, w niedużej odległości od Parku Skałki Twardowskiego i Zalewu Zakrzówek. W kilka minut samochodem można dojechać też do Parku Handlowego Zakopianka.

Zobacz mieszkania w inwestycji Safrano.

Nowe mieszkania w Krakowie – zwycięskie inwestycje

Wszystkie zwycięskie inwestycje: Mieszkaj w Mieście – etap Reżyserów, Emaus Yacht oraz Safrano oferują komfortowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach i liczne udogodnienia dla mieszkańców w częściach wspólnych. Dodatkowo osiedla mieszczą się w dogodnych lokalizacjach, które zapewniają dostęp do zieleni, sklepów i przystanków komunikacji miejskiej.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu – IV kwartał 2022
Sprawdź, które wrocławskie inwestycje okazały się najlepsze w IV kwartale 2022 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu