Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Łodzi – III kwartał 2022

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Wybór właściwego mieszkania może stanowić nie lada zagwozdkę, dlatego – aby pomóc w podjęciu decyzji – tworzymy rankingi inwestycji, w których raz na kwartał przedstawiamy 3 najlepsze inwestycje z danego miasta. Zobacz, które łódzkie nieruchomości zdobyły największe zainteresowanie w III kwartale 2022.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Łodzi – III kwartał 2022

Nowe mieszkania w Łodzi. Najlepsze inwestycje w III kwartale 2022

Inwestycje, które znalazły się w tym rankingu oferują komfortowe warunki do życia i przez wiele osób zostały uznane jako idealne miejsca do zamieszkania. Dlatego jeśli wciąż jesteś na etapie poszukiwania tej jedynej nieruchomości, koniecznie sprawdź, które łódzkie inwestycje zyskały miano najlepszych w III kwartale 2022 roku. Być może znajdziesz wśród nich swoje przyszłe mieszkanie.

I MIEJSCE

Segmenty Familijna, Cetech

Inwestycja Segmenty Familijna (Górna, Łódź) składa się z sześciu 2-kondygnacyjnych segmentów w zabudowie szeregowej, które oferują łącznie 12 lokali mieszkalnych. W każdym segmencie znajduje się jedno mieszkanie na parterze i jedno mieszkanie na piętrze – połączone wspólnym wejściem i klatką schodową.

Mieszkania w inwestycji Segmenty Familijna mają powierzchnię od 82 do 101 m², którą można zagospodarować według własnych potrzeb. Dodatkową przestrzeń stanowią tarasy.

Inwestycja Segmenty Familijna w Łodzi

Deweloper Cetech zapewnił też miejsca postojowe – do każdego lokalu przynależy jedno miejsce postojowe przed wejściem do budynku.

Istotne punkty w okolicy: Park Rudzka Góra, Park Sielanka, przystanki tramwajowe i autobusowe, Lidl.

Zobacz mieszkania w inwestycji Segmenty Familijna.

II MIEJSCE

Sokołówka Residence, Samson Dom

Sokołówka Residence (Bałuty, Łódź) to kameralne osiedle dwóch kaskadowo położonych względem siebie budynków. W obiektach rozplanowano tylko 32 mieszkania o układach 2-, 3- i 4-pokojowych oraz metrażach od 43 do 91 m².

Mieszkania w inwestycji Sokołówka Residence posiadają ogródki, balkony lub przestronne tarasy zapewniające unikalne widoki na okolicę.

Inwestycja Sokołówka Residence w Łodzi

Deweloper Samson Dom uwzględnił w inwestycji 44 miejsca parkingowe, stanowiska naziemne, liczne komórki lokatorskie oraz tereny zielone.

Istotne punkty w okolicy: Park nad Sokołówką, Park im. Adama Mickiewicza, przystanki tramwajowe, Lidl.

Zobacz mieszkania w inwestycji Sokołówka Residence.

III MIEJSCE

Fuzja III, Echo Investment

Fuzja III (Widzew, Łódź) to wyjątkowa inwestycja na terenie dawnych zakładów włókienniczych Karola Scheiblera, zapewniająca otwartą przestrzeń dla wszystkich mieszkańców miasta.

Mieszkania w inwestycji Fuzja III wyróżniają się nowoczesnością, funkcjonalnością, zróżnicowanymi metrażami od 32 do 94 m² oraz komfortowymi układami: 1-, 2-, 3- i 4-pokojowymi. Do lokali przynależą loggie i balkony.

Inwestycja Fuzja III w Łodzi

Deweloper Echo Investment zadbał o to, aby stworzyć samowystarczalne osiedle, oferujące dostęp m.in. do kawiarni, restauracji, piekarni, wystaw i festiwali, siłowni i centrum fitness oraz zajęć ruchowych i warsztatów dla najmłodszych.

Istotne punkty w okolicy: Park Reymonta, ul. Piotrkowska, przystanki tramwajowe.

Zobacz mieszkania w inwestycji Fuzja III.

Nowe mieszkania w Łodzi – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje – Segmenty Familijna, Sokołówka Residence, Fuzja III – to osiedla dostosowane do zróżnicowanych potrzeb mieszkańców i zapewniające im komfortowe warunki do codziennego życia.

Nieruchomości są położone w dobrych lokalizacjach, które gwarantują wygodny dostęp do sklepów, terenów zielonych czy przystanków komunikacji miejskiej.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście – III kwartał 2022
Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście przedstawia trzy inwestycje, które w III kwartale 2022 roku zyskały największą sympatię klientów obido. Sprawdź, w której inwestycji warto zamieszkać.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu