Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Łodzi – IV kw. 2021

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Szukasz mieszkania w Łodzi? W rankingu inwestycji mieszkaniowych opisujemy 3 inwestycje, które zdobyły największe uznanie w IV kwartale 2021 roku. Sprawdź, czy któraś z tych nieruchomości spełnia Twoje oczekiwania.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Łodzi –  IV kw. 2021

Nowe mieszkania w Łodzi. Najlepsze inwestycje w IV kw. 2021

Wybór mieszkania to trudna decyzja, dlatego co kwartał prezentujemy 3 najlepsze inwestycje, które zdobyły najwięcej pozytywnych ocen ze strony osób poszukujących mieszkań. Co wpływa na ostateczny wybór? Duże znaczenie ma lokalizacja i to, jakie punkty handlowe, edukacyjne czy komunikacyjne mieszczą się w okolicy. Istotne są również parametry dotyczące mieszkań, znajdujących się w danej inwestycji, takie jak cena, metraż, układ, dostępne powierzchnie dodatkowe.

I MIEJSCE

Domy na Pszennej, Polskie Domy Drewniane

Domy na Pszennej (Łódź, Polesie) to osiedle 11 energooszczędnych i ekologicznych domów w zabudowie szeregowej. Każdy dom posiada ogród, zbiornik na wodę opadową, piec gazowy i rekuperator. Dodatkowo budynki przystosowano do montażu paneli fotowoltaicznych. Na terenie inwestycji znajduje się również 14 miejsc parkingowych i zamykana wiata na rowery.

Deweloper Polskie Domy Drewniane zadbał także o ponad 2000 m² zielonej oazy, która stanowi idealne miejsce do odpoczynku i rekreacji mieszkańców.

Inwestycja Domy na Pszennej, deweloper Polskie Domy Drewniane
Domy na Pszennej, Polskie Domy Drewniane

Zobacz mieszkania w inwestycji Domy na Pszennej.

II MIEJSCE

Nad Jasieniem, Mermaid Capital

Osiedle Nad Jasieniem (Łódź, Widzew) składa się z 2 budynków, które są połączone garażem podziemnym. W obiektach rozplanowano 158 mieszkań o metrażu od 25 do 110 m² i układach 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych. Do lokali przypisano ogródki, balkony, a także tarasy (ostatnie piętra).

Deweloper Mermaid Capital zapewni również przestronny parking zewnętrzny i bezpośredni dostęp do parku, który znajduje się zaraz za budynkami.

Inwestycja Nad Jasieniem, deweloper Mermaid Capital
Nad Jasieniem, Mermaid Capital

Zobacz mieszkania w inwestycji Nad Jasieniem.

III MIEJSCE

Savella Łódź, IQ Quest

Inwestycja Savella Łódź (Łódź, Bałuty) to 3-piętrowy obiekt o podwyższonym standardzie deweloperskim, w którym znajduje się tylko 11 mieszkań – 8 trzypokojowych i 3 jednopokojowe. W ofercie są lokale o powierzchni od 19,04 do 60,76 m², do których przynależą balkony i tarasy.

Deweloper IQ Quest uwzględnił garaż podziemny, miejsca postojowe naziemne i windę, która zapewni komfortową komunikację pomiędzy kondygnacjami.

Inwestycja Savella Łódź, deweloper IQ Quest
Savella Łódź, IQ Quest

Nowe mieszkania w Łodzi – zwycięskie inwestycje

Domy na Pszennej, Nad Jasieniem i Savella Łódź to trzy zwycięskie inwestycje, które zdobyły najwięcej pozytywnych ocen. Inwestycje Domy na Pszennej i Nad Jasieniem to komfortowe osiedla wypełnione atrakcyjnymi terenami zielonymi, które stanowią idealne miejsce do rekreacji, wypoczynku i integracji z pozostałymi mieszkańcami. Natomiast inwestycja Savella Łódź posiada kameralny charakter, podwyższony standard deweloperski i niezbędne udogodnienia.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych na Górnym Śląsku – IV kw. 2021
Ranking inwestycji mieszkaniowych przedstawia te inwestycje, które w danym kwartale zdobyły największe uznanie wśród osób poszukujących mieszkań. Które nieruchomości na Górnym Śląsku zostały najlepiej ocenione w IV kwartale 2021 roku?
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu