Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu – IV kw. 2021

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Ranking inwestycji mieszkaniowych przedstawia najlepsze inwestycje w danym kwartale. Na wynik mają wpływ różne kryteria, takie jak np. cena za m² mieszkania oraz lokalizacja osiedla. Zobacz 3 poznańskie inwestycje, które w IV kwartale 2021 r. były najlepiej oceniane.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu –  IV kw. 2021

Nowe mieszkania w Poznaniu. Najlepsze inwestycje w IV kw. 2021

Każdy posiada indywidualne preferencje, według których szuka wymarzonego mieszkania. Jedni chcą mieszkać na parterze, a inni na ostatnim piętrze, istnieją zwolennicy życia w centrum miasta, jak i wielbiciele spokojnych obrzeży... Jednak można zauważyć pewne wspólne kryteria, które praktycznie zawsze mają ogromny wpływ na ostateczny wybór mieszkania.

Najchętniej wybierane są te inwestycje, które mieszczą się w dobrze rozwiniętej lokalizacji i posiadają w ofercie komfortowe mieszkania z atrakcyjnymi powierzchniami dodatkowymi. Istotne są także niezbędne udogodnienia na terenie osiedla.

Które inwestycje trafiły na podium w IV kwartale 2021 roku?

I MIEJSCE

Elite Garbary Residence, Verbicom Development

Elite Garbary Residence (Poznań, Stare Miasto) to wyjątkowa inwestycja w centrum miasta. W ofercie są mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe rozlokowane na pięciu piętrach. Do wyboru są lokale o metrażu od 45 do ok. 65 m². Dodatkowo istnieje opcja połączenia niektórych mieszkań.

Deweloper Verbicom Development na terenie osiedla uwzględnił elegancki hol, estetyczne klatki schodowe, podziemną halę garażową oraz windę, która zjeżdża do poziomu -2.

Inwestycja Elite Garbary Residence, deweloper Verbicom Development
Elite Garbary Residence, Verbicom Development

Zobacz mieszkania w Elite Garbary Residence.

II MIEJSCE

Zacisze Strzeszyn, ARTBUD

Inwestycja Zacisze Strzeszyn (Poznań, Strzeszyn) składa się z 4 budynków – trzy z nich posiadają cztery kondygnacje, natomiast jeden budynek jest pięciokondygnacyjny. W ofercie znajduje się łącznie 117 mieszkań o metrażu od 26 do 111 m² i rozkładach 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych. Powierzchnie dodatkowe stanowią ogródki i balkony.

Deweloper ARTBUD zadbał również o osiedlowy dziedziniec, plac zabaw i garaż podziemny.

Inwestycja Zacisze Strzeszyn, deweloper ARTBUD
Zacisze Strzeszyn, ARTBUD

Zobacz mieszkania w Zacisze Strzeszyn.

III MIEJSCE

Osiedle Asymetria, Śniadecki Development

Osiedle Asymetria (Swarzędz) to osiedle 4-pokojowych domów w zabudowie bliźniaczej, do których przynależą przestronne ogrody z tarasami. Dużym atutem inwestycji jest to, że lokale połączone są ze sobą tylko pomieszczeniem technicznym i jedną ścianą w łazience, co zapewnia lepszą izolację akustyczną najważniejszych pomieszczeń – sypialni i części dziennej.

Deweloper Śniadecki Development zadbał także o ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach. Do domów przynależą miejsca postojowe wliczone w cenę.

Inwestycja Osiedle Asymetria, deweloper Śniadecki Development
Osiedle Asymetria, Śniadecki Development

Zobacz mieszkania w Osiedlu Asymetria.

Nowe mieszkania w Poznaniu – zwycięskie inwestycje

Zacisze Strzeszyn i Osiedle Asymetria to pełne zieleni inwestycje, które oferują najważniejsze udogodnienia i komfortowe powierzchnie do zamieszkania. Z kolei Elite Garbary Residence to nieruchomość w sercu miasta, idealna dla osób, które cenią sobie łatwy dostęp do wszystkich istotnych usług i atrakcji oferowanych przez miasto. To także świetna propozycja dla inwestorów.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Łodzi – IV kw. 2021
Szukasz mieszkania w Łodzi? W rankingu inwestycji mieszkaniowych opisujemy 3 inwestycje, które zdobyły największe uznanie w IV kwartale 2021 roku. Sprawdź, czy któraś z tych nieruchomości spełnia Twoje oczekiwania.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu