Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście – I kwartał 2021

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Ranking inwestycji mieszkaniowych powstaje na bazie ocen osób, które poszukują mieszkania. Pod uwagę brane są różne kryteria, takie jak lokalizacja inwestycji, cena mieszkania lub zagospodarowanie części wspólnych na osiedlu. Zobacz trzy najlepsze inwestycje w Trójmieście, które zdobyły najwięcej pozytywnych głosów w I kwartale 2021 roku.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście – I kwartał 2021

Nowe mieszkania w Trójmieście. Najlepsze inwestycje w I kw. 2021

Przy wyborze mieszkania najważniejsze są takie kwestie, jak: atrakcyjność inwestycji, komfortowe i przemyślane części wspólne, nowoczesne i inteligentne rozwiązania, zróżnicowane metraże mieszkań, a także dogodna lokalizacja i dobrze rozwinięta okolica. Poniżej prezentujemy inwestycje, które zajęły I, II i III miejsce w rankingu inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście.

I MIEJSCE

Plac Unii, Hossa

Inwestycja Plac Unii [Gdynia, Śródmieście] wyróżnia się nowoczesną i oryginalną architekturą, która nawiązuje do tradycji gdyńskiego modernizmu i popularnych kanonów architektury z początku XX wieku. Budynki są proste i minimalistyczne, a kolorystyka elewacji – jasna i stonowana.

Mieszkania w inwestycji Plac Unii cechują się najwyższym standardem wykończenia. Do lokali przynależą tarasy i loggie – z których roztacza się widok na panoramę miasta, park, piękny plac lub Kamienną Górę – a świetne doświetlenie wnętrz zapewniają ponadstandardowe przeszklenia. Deweloper Hossa zadbał także o miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Plac Unii znajduje się w centrum Gdyni, nad Zatoką Gdańską. Termin odbioru to IV kwartał 2021 r.

Inwestycja Plac Unii od dewelopera Hossa
Plac Unii, Hossa

Zobacz mieszkania w inwestycji Plac Unii.

II MIEJSCE

Modern Tower, ATAL

Inwestycja Modern Tower [Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana] to 16-piętrowy budynek, w którym znajduje się strefa mieszkalna (piętra 8-16) oraz apartamenty inwestycyjne (piętra 1-7). Na parterze przewidziano lobby z recepcją oraz 14 lokali usługowych.

Mieszkania w inwestycji Modern Tower cechują się ergonomicznymi i funkcjonalnymi układami. Dodatkowo mieszkańcy mają możliwość indywidualnej aranżacji wnętrza. Do lokali przynależą tarasy i przestronne loggie. Deweloper ATAL zadbał o atrakcyjne części wspólne – do dyspozycji mieszkańców będzie siłownia z klubem fitness oraz ogólnodostępny taras z widokiem na Zatokę Gdańską i panoramę miasta.

Modern Tower znajduje się przy ulicy Kazimierza Górskiego, nieopodal wybrzeża. Termin odbioru to III kwartał 2021 r.

Inwestycja Modern Tower od dewelopera Atal
Modern Tower, ATAL

Zobacz mieszkania w inwestycji Modern Tower.

III MIEJSCE

Aura 40, Mill-Yon

Inwestycja Aura 40 [Gdańsk, Śródmieście] składa się z niskiego, nowoczesnego 5-piętrowego budynku, który wyróżnia się klinkierową fasadą i eleganckimi częściami wspólnymi.

Mieszkania w inwestycji Aura 40 posiadają zróżnicowane metraże, komfortowe rozkłady pomieszczeń i duże przeszklenia. W ofercie jest 39 apartamentów i 212 lokali mieszkalnych. Deweloper Mill-Yon zapewnia mieszkańcom także miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Aura 40 znajduje się przy ul. Wałowej, tuż obok Starego Miasta. Termin odbioru to III kwartał 2021 r.

Inwestycja Aura 40 od dewelopera Mill-Yon
Aura 40, Mill-Yon

Zobacz mieszkania w inwestycji Aura 40.

Nowe mieszkania w Trójmieście – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje – Plac Unii, Modern Tower, Aura 40 – wyróżniają się prestiżowymi lokalizacjami, blisko wszystkich najważniejszych punktów: centrum miasta, stacji SKM, mniejszych sklepów, dużych centrów handlowych, lokali usługowych, obiektów kulturalnych i rozrywkowych, placówek oświatowych i akademickich, a także terenów sportowych i rekreacyjnych.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie – II kw. 2021
Ranking inwestycji mieszkaniowych przedstawia najlepsze inwestycje w danym kwartale. Na wynik wpływają kryteria, takie jak cena mieszkania, układ pomieszczeń, metraż, piętro czy lokalizacja nieruchomości. Zobacz ranking inwestycji mieszkaniowych w Krakowie w II kwartale 2021 roku i sprawdź, które inwestycje zostały najwyżej ocenione.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu