Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście – II kw. 2021

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście w II kwartale 2021 roku przedstawia te inwestycje, które zdobyły najwięcej głosów użytkowników obido. Na wybór najlepszej inwestycji wpływa m.in. cena mieszkania, metraż i lokalizacja.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście – II kw. 2021

Nowe mieszkania w Trójmieście. Najlepsze inwestycje w II kw. 2021

Zakup nowego mieszkania wiąże się z wieloma decyzjami. Przede wszystkim należy wybrać, gdzie chcemy mieszkać. Czy będzie to mieszkanie w centrum, na obrzeżach, a może poza granicami miasta? Bardzo ważna jest tutaj także okolica osiedla. Osoby, które poszukują mieszkania doceniają te nieruchomości, które mieszczą się blisko sklepów, przystanków, lokali usługowych, restauracji, parków, siłowni i placówek oświatowych.

Duże znaczenie ma jakość wykończenia mieszkania. Na plus są nowoczesne i inteligentne rozwiązania, komfortowe rozkłady oraz atrakcyjne części wspólne.

I MIEJSCE

Słowackiego 77, Spravia

Inwestycja Słowackiego 77 (Gdańsk, Wrzeszcz) składa się z dwóch 5-kondygnacyjnych budynków, w których rozlokowano 73 mieszkania o pow. od 25 do 120 mkw. Teren osiedla wypełnia różnorodna zieleń i mała architektura. Deweloper Spravia uwzględnił także plac zabaw dla dzieci z ekologicznymi, drewnianymi zabawkami. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe podziemne i miejsca postojowe naziemne.

Mieszkania w Słowackiego 77 to idealna propozycja m.in. dla rodzin z dziećmi.

Inwestycja Słowackiego 77 od dewelopera Spravia
Słowackiego 77, Spravia

II MIEJSCE

Park Południe, Robyg Gdańsk

Inwestycja Park Południe (Gdańsk, Chełm) to rodzinne osiedle, na którym został zaaranżowany malowniczy park sensoryczny. Cały projekt składa się z 8 budynków wielorodzinnych, liczących 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem i 1 kondygnację podziemną. Mieszkania w Parku Południe posiadają nowoczesne balkony, loggie, tarasy i ogródki. Deweloper Robyg zadbał o ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych, całodobowy monitoring osiedla w jakości HD oraz podwyższony standard wykończenia części wspólnych.

Do dyspozycji mieszkańców, którzy posiadają samochód, są miejsca postojowe w garażu podziemnym i miejsca postojowe naziemne. Dodatkowo w inwestycji uwzględniono komórki lokatorskie.

Inwestycja Park Południe od dewelopera Robyg
Park Południe, ROBYG

Zobacz inwestycję Park Południe.

III MIEJSCE

Jasień Życzliwa, Targo

Inwestycja Jasień Życzliwa (Gdańsk, Jasień) składa się z 5-piętrowego budynku, w którym znajduje się 55 mieszkań dwupokojowych, trzypokojowych, czteropokojowych i pięciopokojowych. Mieszkania w inwestycji Jasień Życzliwa mają metraż od 37 do 113 mkw. i przynależne ogródki lub balkony.

Deweloper Targo zadbał także o 55 komórek lokatorskich oraz 58 miejsc postojowych w garażu podziemnym. W budynku uwzględniono cichobieżną windę, która łączy garaż z każdą kondygnacją.

Inwestycja Jasień Życzliwa od dewelopera Targo
Jasień Życzliwa, Targo

Zobacz inwestycję Jasień Życzliwa.

Nowe mieszkania w Trójmieście – zwycięskie inwestycje

Najlepsze inwestycje w Trójmieście – Słowackiego 77, Park Południe, Jasień Życzliwa – zostały docenione za komfortowe mieszkania z funkcjonalnymi rozkładami, atrakcyjne części wspólne i dobrze rozwiniętą okolicę.

Kolejny artykuł

Najtańsze i najdroższe dzielnice Łodzi
Łódź to wyjątkowo klimatyczne i intrygujące miasto, które oferuje zarówno poindustrialne zabudowania, które niegdyś pełniły funkcje zakładów, fabryk czy hal produkcyjnych, jak i imponujące, nowoczesne obiekty. Łódź charakteryzuje się także nietuzinkowymi kawiarniami, sztuką uliczną, wyjątkowymi muzeami i dostępem do licznych terenów zielonych. Warto przyjrzeć się temu miastu oraz poznać najtańsze i najdroższe dzielnice Łodzi.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu