Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście – III kw. 2021

Ula Olczak
Ula Olczak

Ranking inwestycji mieszkaniowych wyróżnia trzy inwestycje, które w oczach użytkowników obido okazały się najbardziej wyjątkowe w danym kwartale. Zainteresowanie wzbudzają osiedla z funkcjonalnymi mieszkaniami i wspólną przestrzenią, które uwzględniają szereg udogodnień. Zobacz inwestycje mieszkaniowe w Trójmieście, które zajęły czołowe miejsca w III kwartale 2021 roku.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście – III kw. 2021

Nowe mieszkania w Trójmieście. Najlepsze inwestycje w III kw. 2021

Wybór mieszkania weryfikuje priorytetowe pragnienia i potrzeby każdego klienta. Ostateczna decyzja często skupia kwestie takie jak: atrakcyjność lokalizacji, komfortowe metraże mieszkań czy dobrze zaaranżowana i zorganizowana przestrzeń wspólna, która pozwala realizować codzienne zadania bez wsiadania w samochód. Duże znaczenie ma także poziom bezpieczeństwa oferowany przez osiedle.

I MIEJSCE

Młyny Gdańskie, Allcon

Młyny Gdańskie (Gdańsk, Śródmieście) to osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja składa się z czterech budynków z reprezentacyjną strefą wejścia i lobby pełnym ponadczasowej elegancji. Na terenie osiedla powstanie prywatna strefa rekreacyjno-klubowa uzupełniona miejscem do spotkań z przyjaciółmi, jak i przestrzeń do aktywności fizycznych wyposażona w salę fitness oraz strefę kardio. Przestrzeń wspólna obejmować będzie również dziedziniec pełen zieleni i małej architektury oraz lokale usługowe i gastronomiczne.

Deweloper Allcon w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, wyposażył osiedle w kontrolę dostępu i monitoring.

Mieszkania w inwestycji Młyny Gdańskie posiadają powierzchnie od 25 do 122 mkw. i dostępne są w układach liczących od 1 do 5 pokoi. Największe apartamenty zyskają ekspozycję na 3 strony świata, a część nich dopełnią dwie łazienki. W ofercie są lokale z balkonami lub tarasami, a także z obszernymi ogródkami o powierzchni nawet 220 mkw.

Ranking najlepszych inwestycji w Trójmieście - Młyny Gdańskie

Zobacz mieszkania w inwestycji Młyny Gdańskie.

II MIEJSCE

Plac Unii, Hossa

Plac Unii (Gdynia, Śródmieście) to nowoczesna inwestycja inspirowana modernizmem. Projekt poza częścią mieszkalną proponuje także parkową zieleń, miejsca rekreacji oraz place zabaw dla dzieci. Na terenie inwestycji nie zabraknie również ogródków otoczonych roślinnością oraz lokali usługowych. Estetykę i funkcjonalność placu dopełni mała architektura, fontanny, rzeźby i oświetlenie.

Deweloper Hossa proponuje pakiety wykończeniowe stanowiące świetną propozycję dla osób, które cenią czas i pragną powierzyć aranżacje mieszkania specjalistom.

Mieszkania w inwestycji Plac Unii to apartamenty o wyjątkowym charakterze. Świetne doświetlenie pomieszczeń zapewniają ponadstandardowe przeszklenia, a dodatkową przestrzeń – tarasy i loggie, z których rozpościera się widok na reprezentacyjny plac, park, Kamienną Górę i panoramę miasta.

Ranking najlepszych inwestycji w Trójmieście - Plac Unii

Zobacz mieszkania w inwestycji Plac Unii.

III MIEJSCE

Apartamenty Dolny Sopot, Tree Development Group

Apartamenty Dolny Sopot (Sopot, Dolny Sopot) to inwestycja składająca się z dwóch budynków o kameralnej zabudowie. Na terenie osiedla przewidziano rekreacyjne strefy zielone, alejki spacerowe z bogatą roślinnością oraz plac zabaw dla dzieci. Inwestycja zostanie wyposażona w monitoring.

Deweloper Tree Development Group proponuje liczne miejsca postojowe usytuowane zarówno w części naziemnej, jak i w podziemnych halach garażowych.

Mieszkania w inwestycji Apartamenty Dolny Sopot oferują powierzchnie od 22 do 128,21 mkw. Parterowe lokale wyposażone są w prywatne ogródki, a wyższe kondygnacje wzbogacone są o balkony i tarasy ze szklanymi balustradami. Pełna oferta proponuje około 90 funkcjonalnych apartamentów.

Ranking najlepszych inwestycji w Trójmieście - Apartamenty Dolny Sopot

Zobacz mieszkania w inwestycji Apartamenty Dolny Sopot.

Nowe mieszkania w Trójmieście – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje – Młyny Gdańskie, Plac Unii i Apartamenty Dolny Sopot – reprezentują prestiżowe projekty składające się ze świetnie zorganizowanych przestrzeni wspólny oraz zróżnicowanych, pożądanych metraży. Inwestycje te proponują także bliskość do przystanków komunikacji miejskiej, dogodną infrastrukturę oraz świetną ofertę edukacyjną i zdrowotną.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu – III kw. 2021
Ranking inwestycji mieszkaniowych uwydatnia preferencje nieruchomościowe użytkowników obido. Wpływ na popularność danej inwestycji mają liczne czynniki. Zobacz trzy najlepsze inwestycje mieszkaniowe w Poznaniu w III kwartale 2021 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu