Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście – IV kwartał 2022

Ula Olczak
Ula Olczak

Poszukujesz wyjątkowego mieszkania z rynku pierwotnego w Trójmieście? Sprawdź nasz cokwartalny ranking inwestycji mieszkaniowych i dowiedz się, które inwestycje zyskały największe zainteresowanie klientów obido w IV kwartale 2022 r.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście – IV kwartał 2022

Nowe mieszkania w Trójmieście. Najlepsze inwestycje w IV kwartale 2022

Mieszkania z rynku pierwotnego wyróżniają się nowoczesnością i funkcjonalnością. Taki lokal możemy też od początku do końca zaprojektować według własnego pomysłu. Dodatkowo deweloperzy w swoich inwestycjach dbają nie tylko o wyjątkowe mieszkania, ale też komfortowe przestrzenie wspólne – liczne miejsca parkingowe, rekreacyjne części wspólne, a nawet rozwiązania ekologiczne wpływające na niższe opłaty.

W poniższym rankingu inwestycji mieszkaniowych przedstawiliśmy osiedla, które wzbudziły największe zainteresowanie wśród klientów obido. Sprawdź, co je wyróżnia!

I MIEJSCE

Monsa, Rutkowski Development

Monsa (Gdańsk, Jasień) to inwestycja o kaskadowej zabudowie oraz nowoczesnej architekturze, zlokalizowana w dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jasień. Okolica cieszy się świetnie rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową oraz dobrym dostępem do terenów rekreacyjnych, takich jak zbiornik „Świętokrzyska” z terenem spacerowym. Przy inwestycji dostępny jest przystanek autobusowy.

Mieszkania w inwestycji Monsa posiadają zróżnicowane układy i powierzchnie od 25 do 75 mkw. Do każdego lokalu przewidziano zielony taras lub nowoczesny balkon.

Deweloper Rutkowski Development zadbał o atrakcyjność przestrzeni wspólnych, w których znajdą się pergole, ławeczki, alejki czy place zabaw. Na terenie osiedla nie zabraknie również miejsc postojowych oraz komórek lokatorskich.

Inwestycja Monsa – Rutkowski Development

Zobacz mieszkania w inwestycji Monsa.

II MIEJSCE

Neo Jasień, Dekpol

Neo Jasień (Gdańsk, Jasień) to proekologiczne osiedle wyróżniające się nowoczesną architekturą. Inwestycja zapewnia wygodne połączenie z miastem oraz świetny dostęp do terenów zielonych, takich jak Park przy Orlim Gnieździe.

Mieszkania w inwestycji Neo Jasień posiadają funkcjonalne układy oraz powierzchnie od 34 do 71 mkw. W ofercie dostępne są zarówno mieszkania w standardzie deweloperskim, jak i lokale wykończone pod klucz.

Deweloper Dekpol zapewnił miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórki lokatorskie. Części wspólne osiedla zasilać będą panele fotowoltaiczne. Inwestycje dopełni zieleń z roślinami antysmogowymi, lampy antywirusowe i antybakteryjne oraz plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja Neo Jasień – Dekpol

Zobacz mieszkania w inwestycji Neo Jasień

III MIEJSCE

Ujeścisko Vita, DEVELIA

Ujeścisko Vita (Gdańsk, Ujeścisko) to urokliwa inwestycja mieszcząca się w pobliżu pięknych terenów zielonych, takich jak park przy wieży widokowej Kozacza Górka. W spacerowej odległości od osiedla dostępne są punkty handlowo-usługowe oraz przystanek autobusowy.

Mieszkania Ujeścisko Vita posiadają układy 2-, 3- i 4-pokojowe oraz powierzchnie od 35 do 90 mkw. Do lokali przynależą ogródki i przeszklone balkony.

Deweloper DEVELIA uwzględnił w projekcie starannie zagospodarowane przestrzenie wspólne z dużym placem zabaw oraz terenem reakcyjnym. Dla osób zmotoryzowanych nie zabranie miejsc postojowych zewnętrznych oraz w hali garażowej.

Inwestycja Neo Jasień – DEVELIA

Zobacz mieszkania w inwestycji Ujeścisko Vita.

Nowe mieszkania w Trójmieście – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje – Monsa, Neo Jasień oraz Ujeścisko Vita – wyróżniają się nowoczesnością i komfortem. Każda z inwestycji uwzględnia funkcjonalnie zagospodarowane części wspólne oraz szeroką ofertę mieszkaniową. Dużym atutem każdej z wymienionych inwestycji jest też lokalizacja, która zapewnia w najbliższej okolicy nie tylko dogodną infrastrukturę, ale też dobry dostęp do terenów rekreacyjnych.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Łodzi – IV kwartał 2022
Ranking inwestycji mieszkaniowych w Łodzi uwzględnia inwestycje, które cieszyły się w danym kwartale największym zainteresowaniem. Sprawdź, które projekty zwyciężyły w IV kwartale 2022 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu

Zobacz takie oferty

Gdańsk, Gdynia, Sopot, Jasień, Zakoniczyn, Chełm
Ujeścisko Vita, m. C/1.6
434 785 zł2 pokoje39 m² + ogród 40,78 m² + taras 5,66 m²
  • Stacja PKP Gdańsk Orunia (11 minut samochodem)
  • Biedronka (12 minut spacerem)
  • Przedszkole Artystyczne "Fantazja" (8 minut spacerem)
  • CH Kowale (11 minut samochodem)
  • Wieża Widokowa Kozacza Góra (5 minut rowerem)
BEZPIECZNY KREDYT 2% 3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA TRAMWAJ ANEKS DUŻY BALKON PRAWIE GOTOWE OGRÓDEK