Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie – I kwartał 2022

Ula Olczak
Ula Olczak

Ranking inwestycji mieszkaniowych wyróżnia trzy najciekawsze inwestycje w danym kwartale. Zobacz warszawskie inwestycje, które zostały ocenione przez użytkowników obido jako najbardziej atrakcyjne w I kwartale 2022 roku.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie – I kwartał 2022

Nowe mieszkania w Warszawie. Najlepsze inwestycje w I kwartale 2022

Lokalizacja, szeroki wybór metraży i układów mieszkań oraz funkcjonalnie zagospodarowane części wspólne to elementy, które wpływają na atrakcyjność danej inwestycji. Użytkownicy często poszukują mieszkań w pobliżu parków, przystanków komunikacji miejskiej oraz punktów handlowo-usługowych. Takie usytuowanie pozwala na realizację codziennych obowiązków bez konieczności wsiadania w samochód.

Funkcjonalne układy i komfortowe metraże znacząco wpływają na popularność inwestycji, tak jak dodatkowe przestrzenie wygospodarowane na terenie osiedla – parkingi, komórki lokatorskie, zielone dziedzińce czy też place zabaw dla dzieci.

Sprawdź, które warszawskie inwestycje zwróciły szczególną uwagę użytkowników obido w I kwartale 2022 roku.

I MIEJSCE

Piękna 16A, Nordic House Deweloper

Inwestycja Piękna 16A (Warszawa, Śródmieście) to zrewitalizowana kamienica o pięciu kondygnacjach, w której wydzielono zaledwie 20 funkcjonalnych mieszkań. Lokalizacja inwestycji to centrum Warszawy. Najbliższe otoczenie bogate jest w punkty handlowe i usługowe, przestrzenie rekreacyjne, szkoły, uczelnie czy miejsca kultury i sztuki. Nieopodal osiedla jest przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy i stacja metra.

Mieszkania w inwestycji Piękna 16A posiadają układy jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe i czteropokojowe. Dodatkowo część z nich oferuje przynależne balkony.

Deweloper Nordic House Deweloper uwzględnił w inwestycji dziedziniec z zielenią i architekturą – przestrzeń idealną do wypoczynku i sąsiedzkiej integracji.

Inwestycja Piękna 16A

Zobacz mieszkania w inwestycji Piękna 16A.

II MIEJSCE

Osiedle Tercet, Napollo

Osiedle Tercet (Warszawa, Targówek) składa się z trzech budynków liczących od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Inwestycja usytuowana jest w sąsiedztwie urokliwych terenów rekreacyjnych takich jak Park Bródnowski i Las Bródnowski. W pobliżu znajdują się również sklepy, centrum handlowe Atrium Targówek oraz przystanek tramwajowy.

Mieszkania w inwestycji Osiedle Tercet posiadają układy 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe oraz są ustawne i funkcjonalne. Dodatkowo przynależą do nich komfortowe balkony.

Deweloper Napollo przewidział na terenie inwestycji przestrzeń wspólną z placem zabaw i małą architekturą, naziemne i podziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie oraz lokale handlowo-usługowe.

Inwestycja Osiedle Tercet

Zobacz mieszkania w inwestycji Osiedle Tercet.

III MIEJSCE

Kameralny Ursynów, Sainz Development

Kameralny Ursynów (Warszawa, Ursynów) to zespół 12 lokali w zabudowie bliźniaczej. Obiekty wyróżniają się nowoczesną bryłą i licznymi przeszkleniami. Osiedle usytuowane jest w urokliwej części Warszawy. W pobliżu mieści się Las Kabacki, sklepy czy Centrum Ursynów. W sąsiedztwie jest też przystanek autobusowy.

Mieszkania w inwestycji Kameralny Ursynów obejmują trzy poziomy – parter, piętro i wysokie poddasze. Parter składa się z przedsionka, salonu z jadalną, kuchni, WC, pomieszczenia gospodarczego i garażu, natomiast na piętrze zaplanowano sypialnię, dwa pokoje i łazienkę. Mieszkania liczą 160 mkw., a przynależne ogródki od 136 do 226 mkw.

Deweloper Sainz Development przewidział w cenie każdego mieszkania jednostanowiskowy garaż.

Inwestycja Kameralny Ursynów

Zobacz mieszkania w inwestycji Kameralny Ursynów.

Nowe mieszkania w Warszawie – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje – Piękna 16A, Osiedle Tercet, Kameralny Ursynów – oferują mieszkania ustawne i funkcjonalne o zróżnicowanych metrażach i układach. Dodatkowo części wspólne tych osiedli są komfortowo i nowocześnie zorganizowane. Każda z inwestycji proponuje inną lokalizację, lecz niezależnie od tego czy jest to Śródmieście, Targówek czy Ursynów, w spacerowych odległościach od osiedli usytuowane są niezbędne punkty handlowo-usługowe, zielone tereny oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście – I kwartał 2022
Rankingi inwestycji mieszkaniowych to cykliczne prezentacje inwestycji wyróżnianych przez użytkowników obido. Sprawdź, które trójmiejskie inwestycje zyskały największą sympatię w I kwartale 2022 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu