Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie – II kw. 2021

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Szukasz nowego mieszkania w Warszawie i zastanawiasz się jaką inwestycję wybrać? Aby ułatwić tę ważną decyzję, co kwartał publikujemy ranking inwestycji, które w danym okresie zdobyły najwięcej głosów użytkowników obido.pl. Zobacz ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie z najlepszymi inwestycjami w II kwartale 2021 roku.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie – II kw. 2021

Nowe mieszkania w Warszawie. Najlepsze inwestycje w II kw. 2021

Na wybór najlepszego mieszkania składają się czynniki, które dotyczą inwestycji oraz jej lokalizacji. Dzielnica, w której znajduje się mieszkanie powinna być dobrze rozwinięta, a w okolicy muszą mieścić się najważniejsze punkty: sklepy, przystanki autobusowe, tramwajowe lub stacje kolejowe i stacje metra, a także tereny zielone i rekreacyjne. Dodatkowo dla rodzin z dziećmi ważna będzie bliskość szkół i placów zabaw.

Sama inwestycja musi wyróżniać się wysokim standardem wykończenia, mieszkania powinny mieć funkcjonalne układy i atrakcyjne powierzchnie dodatkowe. Atutem są oddzielne, widne kuchnie, duże łazienki lub możliwość łączenia mieszkań. Doceniana jest również opcja wykończenia pod klucz i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w częściach wspólnych.

I MIEJSCE

Wilania, Polnord

Inwestycja Wilania (Warszawa, Wilanów) wchodzi w skład zespołu budynków mieszkalnych, które noszą nazwy: Wilania, Wiktoria i Wioletta. Deweloper Polnord oferuje kameralne, 4-piętrowe budynki, w których umieszczono po 30 mieszkań. W ofercie są mieszkania dwupokojowe (55-56 mkw.), trzypokojowe (55-79 mkw.) i czteropokojowe (84-89 mkw.) z przynależnym balkonem lub ogródkiem. Mieszkania w inwestycji Wilania posiadają widne kuchnie lub aneksy z oknem oraz duże łazienki.

Ponad połowa terenu osiedla jest biologiczne czynna. Zadbano o rozległe tereny rekreacyjne i 6 stref wyciszających pomiędzy budynkami a drogą. Do dyspozycji mieszkańców jest podziemny garaż, boksy rowerowe i wózkownie.

Wilania znajduje się w warszawskim Wilanowie, 3 minuty od skrzyżowania al. Rzeczypospolitej z ul. Branickiego.

Inwestycja Wilania od dewelopera Polnord
Wilania, Polnord

Zobacz mieszkania w inwestycji Wilania.

II MIEJSCE

Osiedle Bokserska, Spravia

Inwestycja Osiedle Bokserska (Warszawa, Ursynów) składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, które posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem i 1 kondygnację podziemną, na której znajdują się miejsca postojowe.

Mieszkania w Osiedlu Bokserska są wyposażone w ogródki, balkony i tarasy. Dodatkowo deweloper Spravia oferuje możliwość skorzystania z wykończenia pod klucz. Na terenie inwestycji zaprojektowano 2 zielone dziedzińce z małą architekturą.

Osiedle Bokserska mieści się w spokojnej i mieszkaniowej części Służewca. W pobliżu jest przystanek autobusowy i stacja kolejowa Warszawa Okęcie.

Inwestycja Bokserska od dewelopera Spravia
Bokserska, Spravia​​​​​

Zobacz mieszkania w inwestycji Bokserska.

III MIEJSCE

Apartamenty Nakielska, Profit Development

Inwestycja Apartamenty Nakielska (Warszawa, Wola) to 7-piętrowy budynek z reprezentacyjnym holem wejściowym, wewnętrznym dziedzińcem i garażem podziemnym. W ofercie znajduje się 218 apartamentów. Mieszkania w Apartamentach Nakielska posiadają ogródki, balkony, loggie lub przestronne tarasy. Wszystkie lokale będą wyposażone w duże, drewniane okna.

Deweloper Profit Development zadbał także o uwzględnienie monitoringu, ochrony oraz wideodomofonów. Nie zabraknie także nowoczesnych rozwiązań: systemu inteligentnego mieszkania, paczkomatów, stacji naprawy rowerów czy stacji ładowania samochodów elektrycznych. Do dyspozycji mieszkańców będą również wózkownie, rowerownie i komórki lokatorskie.

Apartamenty Nakielska znajdują się na warszawskiej Woli, blisko punktów handlowych, parku oraz przystanków tramwajowych i autobusowych.

Inwestycja Apartamenty Nakielska od dewelopera Profit Development
Apartamenty Nakielska, Profit Development

Zobacz mieszkania w inwestycji Apartamenty Nakielska.

Nowe mieszkania w Warszawie – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje – Wilania, Osiedle Bokserska i Apartamenty Nakielska – wyróżniają się komfortową lokalizacją, wysokim standardem wykończenia oraz starannie zagospodarowanymi częściami wspólnymi. Nieruchomości stanowią ciekawą propozycję mieszkaniową dla różnych odbiorców: rodzin z dziećmi, singli czy inwestorów.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście – II kw. 2021
Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście w II kwartale 2021 roku przedstawia te inwestycje, które zdobyły najwięcej głosów użytkowników obido. Na wybór najlepszej inwestycji wpływa m.in. cena mieszkania, metraż i lokalizacja.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu