Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie – II kwartał 2022

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Ranking inwestycji mieszkaniowych prezentuje 3 najlepsze inwestycje w danych kwartale. Na wybór mają wpływ parametry dotyczące mieszkania, zastosowane udogodnienia na osiedlu oraz zalety lokalizacji. Zobacz najpopularniejsze warszawskie inwestycje w II kwartale 2022 roku.

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie – II kwartał 2022

Nowe mieszkania w Warszawie. Najlepsze inwestycje w II kwartale 2022

Nowe mieszkania z rynku pierwotnego wyróżniają się nowoczesną architekturą, materiałami najwyższej jakości, funkcjonalnymi mieszkaniami oraz licznymi udogodnieniami, które mają na celu podnieść komfort codziennego życia na osiedlu.

W Warszawie powstaje mnóstwo nowych nieruchomości, dlatego deweloperzy starają się robić wszystko, aby to właśnie ich oferta mieszkaniowa wyróżniła się spośród morza pozostałych inwestycji i trafiła do jak największego grona odbiorców.

Kto tym razem okazał się najlepszy? Która warszawska inwestycje znalazła się na podium i zyskała najwięcej pozytywnych głosów wśród poszukujących mieszkania? Poniżej prezentujemy 3 zwycięskie inwestycje, które w II kwartale 2022 roku zdobyły największe uznanie.

I MIEJSCE

Promenada Biała Łąka, Rogowski Development

Promenada Biała Łąka (Warszawa, Białołęka) docelowo obejmie 11 trzykondygnacyjnych budynków zlokalizowanych we wschodniej części Białołęki. W budynkach rozmieszczono mieszkania o metrażu od 28 do 63 m² i układzie 2-, 3- i 4-pokojowym.

Mieszkania w inwestycji Promenada Biała Łąka wyróżnią funkcjonalne i dobrze doświetlone wnętrza. Do dyspozycji przygotowano także dodatkowe powierzchnie – ogródki i tarasy na parterze oraz balkony na piętrach.

Deweloper Rogowski Development uwzględnił też naziemne miejsca postojowe, windy oraz liczne nasadzenia drzew i niskiej roślinności.

Inwestycja Promenada Biała Łąka Rogowski Development

Zobacz mieszkania w inwestycji Promenada Biała Łąka.

II MIEJSCE

Osiedle Literackie II, Charbud Development

Osiedle Literackie II (Warszawa, Radzymin) składa się z dwóch 4-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, w których rozplanowano 104 mieszkania o powierzchni od 36,59 do 97 m² i układzie 2-, 3- i 4-pokojowym. Wśród powierzchni dodatkowych są ogródki i balkony.

Mieszkania w inwestycji Osiedle Literackie II wyposażono w instalację domofonową, internetową oraz instalację telewizji satelitarnej i naziemnej.

Do dyspozycji mieszkańców przygotowano miejsca postojowe w garażu podziemnym, miejsca parkingowe naziemne oraz nowoczesne windy (3 w budynku C i 2 w budynku D). Deweloper Charbud Development oferuje też komórki lokatorskie do każdego mieszkania.

Inwestycja Osiedle Literackie II Charbud Development

Zobacz mieszkania w inwestycji Osiedle Literackie II.

III MIEJSCE

Apartamenty Zielony Natolin, Marvipol

Inwestycja Apartamenty Zielony Natolin (Warszawa, Ursynów) obejmuje budynek o zróżnicowanej zabudowie – od trzech do dziesięciu pięter. W obiekcie rozmieszczono 65 apartamentów i 3 lokale usługowe.

Mieszkania w inwestycji Apartamenty Zielony Natolin mają metraże od 25 do 75 m² i wyposażone są w powierzchnię dodatkową – balkon lub loggię.

Na terenie inwestycji zaplanowano m.in. wspólny taras na dachu trzeciego piętra, paczkomat, różnorodną roślinność i małą architekturę oraz specjalne miejsca dla najmniejszych mieszkańców osiedla: hotel dla owadów na tarasie oraz poidełka, karmniki i domki dla ptaków.

Deweloper Marvipol zadbał też o rozwiązania smart home & building, takie jak: sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem i wybranymi gniazdkami za pomocą aplikacji mobilnej, monitorowanie zużycia energii, monitoring CCTV osiedla oraz bezdotykowa kontrola dostępu do budynku.

Całość osiedla uzupełnią ekologiczne rozwiązania: filtry antysmogowe, zewnętrzne czujniki jakości powietrza Airly, chodniki pokryte kostką z „zielonego betonu”, energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych oraz panele fotowoltaiczne.

Apartamenty Zielony Natolin Marvipol

Zobacz mieszkania w inwestycji Apartamenty Zielony Natolin.

Nowe mieszkania w Warszawie – zwycięskie inwestycje

Promenada Biała Łąka, Osiedle Literackie II oraz Apartamenty Zielony Natolin to trzy inwestycje, które wyjątkowo spodobały się osobom poszukującym mieszkania i zostały w tym kwartale wyróżnione w rankingu inwestycji.

Wszystkie inwestycje zostały docenione m.in. za kameralną zabudowę – Promenada Biała Łąka i Osiedle Literackie II to osiedla niskich, 2- i 3-piętrowych budynków, natomiast Apartamenty Zielony Natolin obejmują zaledwie jeden budynek, składający się z części trzypiętrowej i dominanty dziesięciopiętrowej.

Na wynik wpłynęła też zróżnicowana oferta mieszkaniowa w prezentowanych inwestycjach, składająca się z mieszkań o zróżnicowanych metrażach i wygodnych układach, które można dopasować do swoich potrzeb. Szeroka oferta mieszkaniowa w zwycięskich inwestycjach sprawia, że przestrzeń idealną dla siebie znajdzie tu zarówno singiel, para, rodzina z dziećmi, jak i inwestor.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu – II kwartał 2022
Ranking inwestycji mieszkaniowych prezentuje 3 najlepsze inwestycje w danym kwartale. Zobacz, które poznańskie nieruchomości zdobyły największe zainteresowanie w II kwartale 2022 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu

Zobacz takie oferty

Warszawa, Powiat wołomiński
Osiedle Literackie II, m. D13
4 pokoje90 m² + balkon 8,09 m²
  • Jezioro Zegrzyńskie (22 minuty samochodem)
  • Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu (7 minut rowerem)
  • Przedszkole "Piotruś Pan" (7 minut spacerem)
  • Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu (7 minut rowerem)
  • Stacja metra "Trocka" (20 minut samochodem)
BEZPIECZNY KREDYT 2% RODZINNY KREDYT 3D MIESZKANIE KOMUNIKACJA ANEKS DUŻY BALKON DWUSTRONNE PRAWIE GOTOWE OSOBNA KUCHNIA