Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu – I kwartał 2021

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Ranking inwestycji mieszkaniowych powstaje na podstawie preferencji użytkowników platformy obido. Analizowane są ich zachowania, oceny i poziom zainteresowania nieruchomościami. Zobacz trzy najlepsze inwestycje we Wrocławiu, które zdobyły najwięcej pozytywnych głosów w I kwartale 2021 roku.

Ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu – I kwartał 2021

Nowe mieszkania we Wrocławiu. Najlepsze inwestycje w I kw. 2021

Na wybór najlepszej inwestycji wpływa kilka istotnych czynników. Użytkownicy obido najchętniej wybierają te nieruchomości, które mieszczą się w dobrze rozwiniętej i skomunikowanej lokalizacji. Dodatkowo ważna jest atrakcyjna okolica, przystępna cena za mieszkanie, zróżnicowane metraże oraz zastosowanie udogodnień na osiedlu. Poniżej prezentujemy inwestycje, które zajęły I, II i III miejsce w rankingu inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu.

I MIEJSCE

ROBYG Jagodno, ROBYG Wrocław

Inwestycja ROBYG Jagodno [Wrocław, Jagodno] to dobrze rozwinięte osiedle, na którym powstają mieszkania i domy, nowe przedszkole, klub fitness, park, dziedzińce, patia oraz tereny rekreacyjne. Budynki wyróżniają się nowoczesną i elegancką architekturą.

W inwestycji ROBYG Jagodno znajdzie się 15 budynków wielorodzinnych (łącznie 618 mieszkań), 11 budynków w zabudowie szeregowej oraz 93 budynki atrialne jedno- i dwupoziomowe. Deweloper ROBYG Wrocław przewidział także zastosowanie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań, takich jak panele fotowoltaiczne i lampy LED.

ROBYG Jagodno znajduje się na wrocławskim Jagodnie przy ulicy Klasztornej. Termin odbioru to III kwartał 2022 r.

Inwestycja Robyg Jagodno od dewelopera Robyg
ROBYG Jagodno, ROBYG Wrocław

Zobacz mieszkania w inwestycji ROBYG Jagodno.

II MIEJSCE

Rodzinne Maślice 3, Arkop Deweloper

Inwestycja Rodzinne Maślice 3 [Wrocław, Fabryczna] składa się z trzech 3-piętrowych budynków. W części podziemnej zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi i pomieszczeniami na jednoślady. Mieszkańcy będą mogli skorzystać także z miejsc postojowych naziemnych.

Mieszkania w inwestycji Rodzinne Maślice 3 cechują się funkcjonalnymi i komfortowymi układami. Do lokali na piętrze przynależą przestronne balkony, natomiast do lokali na parterze – tarasy z zielonymi ogródkami. Arkop Deweloper na ostatniej kondygnacji zaprojektował także przestronne mieszkania z antresolami, wyposażone w klimatyzację.

Rodzinne Maślice 3 znajdują się we Wrocławskiej dzielnicy – Fabryczna. Inwestycja jest już gotowa do zamieszkania.

Rodzinne Maślice 3, Arkop Deweloper

Zobacz mieszkania w inwestycji Rodzinne Maślice 3.

III MIEJSCE

Zajezdnia Wrocław, Bouygues Immobilier Polska

Inwestycja Zajezdnia Wrocław [Wrocław, Śródmieście] to 6-piętrowy budynek, który wyróżnia się podwyższonym standardem wykończenia, częściowo szklanymi balustradami, industrialnym charakterem części wspólnych i zastosowaniem cegły klinkierowej na elewacji. Architektura budynku nawiązuje do okolicznej, XIX-wiecznej zabudowy.

Mieszkania w inwestycji Zajezdnia Wrocław posiadają balkony lub ogródki. W ofercie znajdują się głównie lokale typu studio, wyróżniające się praktycznymi rozkładami pomieszczeń. Deweloper Bouygues Immobilier Polska zapewnia także dostęp do przestrzeni usługowej na parterze oraz miejsc postojowych w hali garażowej i przy budynku.

Zajezdnia Wrocław znajduje się na wrocławskim Nadodrzu przy ulicy Krętej. Termin odbioru to III kwartał 2021 r.

Zajezdnia Wrocław, Bouygues Immobilier Polska

Zobacz mieszkania w inwestycji Zajezdnia Wrocław.

Nowe mieszkania we Wrocławiu – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje – ROBYG Jagodno, Rodzinne Maślice 3, Zajezdnia Wrocław – zostały docenione przede wszystkim za mieszkania o zróżnicowanych metrażach i komfortowych, przemyślanych rozkładach, a także za atrakcyjne powierzchnie dodatkowe i części wspólne.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie – I kwartał 2021
Ranking inwestycji mieszkaniowych powstaje na podstawie preferencji użytkowników platformy obido, którzy są na etapie poszukiwania nowego mieszkania. Zobacz trzy najlepsze inwestycje w Warszawie, które dostały najwięcej pozytywnych głosów w I kwartale 2021 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu