Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu – II kw. 2021

Ilona Łyżczarz
Ilona Łyżczarz

Szukasz nowego mieszkania, ale wciąż nie wiesz, którą inwestycję wybrać? Zobacz nasz ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu w II kwartale 2021 roku i sprawdź, które inwestycje okazały się najlepsze.

Ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu – II kw. 2021

Nowe mieszkania we Wrocławiu. Najlepsze inwestycje w II kw. 2021

Ranking inwestycji mieszkaniowych powstaje na bazie głosów użytkowników obido. Na ostateczną ocenę wpływają takie kwestie jak: lokalizacja i okolica inwestycji, cena mieszkania, metraż, dostępność powierzchni dodatkowych (balkon, ogródek itp.) oraz zastosowane udogodnienia (np. garaż podziemny, siłownia, patio). Poniżej przedstawiamy inwestycje, które zajęły I, II i III miejsce.

I MIEJSCE

Lokum Vena, Lokum Deweloper

Lokum Vena (Wrocław, Śródmieście) obejmuje nowoczesną zabudowę, w której znajduje się 181 lokali oraz część zrewitalizowaną z 90 lokalami. Mieszkania w Lokum Vena wyróżniają się wysokim standardem wykończenia oraz komfortowymi rozkładami. Do dyspozycji mieszkańców jest garaż podziemny i lokale handlowo-usługowe.

Deweloper Lokum Deweloper zadbał o to, aby na terenie osiedla znalazł się dziedziniec z ławkami, latarniami i fontanną oraz starannie wyselekcjonowana zieleń z zachowanym starodrzewem. Osiedle jest monitorowane i ogrodzone odrestaurowanym metalowo-stalowym płotem.

Lokum Vena mieści się u zbiegu ulic Poniatowskiego i Prusa, w pobliżu Placu Bema. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca bliskość wrocławskiego rynku, Wyspy Słodowej i terenów rekreacyjnych.

Inwestycja Lokum Vena od dewelopera Lokum Deweloper
Lokum Vena, Lokum Deweloper

Zobacz mieszkania w Lokum Vena.

II MIEJSCE

Braniborska, Profit Development

Inwestycja Braniborska (Wrocław, Stare Miasto) cechuje się nowoczesną architekturą i wysokim standardem wykończenia. Budynek liczy 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną z miejscami postojowymi. Mieszkania w inwestycji Braniborska posiadają funkcjonalne układy i zróżnicowane metraże. Do mieszkań przynależą balkony.

Deweloper Profit Development przygotował dla mieszkańców specjalną otwartą przestrzeń na dachu z leżakami, oświetleniem i roślinnością.

Braniborska znajduje się przy samym centrum, dzięki czemu wszystkie udogodnienia i atrakcje miasta są zawsze pod ręką.

Inwestycja Braniborska od dewelopera Profit Development
Braniborska, Profit Development

Zobacz mieszkania w Braniborskiej.

III MIEJSCE

Zamieszkaj na Rudawskiej 3, RT II Deweloper

Zamieszkaj na Rudawskiej 3 (Wrocław, Psie Pole) to 5-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajduje się łącznie 117 lokali mieszkalnych z balkonami i tarasami. Mieszkania w Zamieszkaj na Rudawskiej posiadają metraż od 30 do 51 mkw. i układy jedno-, dwu- i trzypokojowe.

Deweloper RT II Deweloper zadbał o miejsca postojowe naziemne, miejsca w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Teren inwestycji jest monitorowany.

Osiedle Zamieszkaj na Rudawskiej znajduje się przy ul. Pakosławskiej, w pobliżu przystanku autobusowego i pętli tramwajowej. W kilkanaście minut pieszo można dotrzeć także do centrum handlowego Marino.

Inwestycja Zamieszkaj na Rudawskiej 3 od dewelopera RT II Deweloper
Zamieszkaj na Rudawskiej 3, RT II Deweloper

Zobacz mieszkania w Zamieszkaj na Rudawskiej 3.

Nowe mieszkania we Wrocławiu – zwycięskie inwestycje

Zwycięskie inwestycje – Lokum Vena, Braniborska, Zamieszkaj na Rudawskiej 3 – wyróżniają się nowoczesną architekturą i wysokim standardem wykończenia. Lokum Vena i Braniborska znajdują się w centrum, zapewniając bliskość wszystkich najważniejszych punktów. Dodatkowo inwestycje Zamieszkaj na Rudawskiej i Lokum Vena są już ukończone i gotowe do zamieszkania.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie – II kw. 2021
Szukasz nowego mieszkania w Warszawie i zastanawiasz się jaką inwestycję wybrać? Aby ułatwić tę ważną decyzję, co kwartał publikujemy ranking inwestycji, które w danym okresie zdobyły najwięcej głosów użytkowników obido.pl. Zobacz ranking inwestycji mieszkaniowych w Warszawie z najlepszymi inwestycjami w II kwartale 2021 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu