Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu – III kw. 2021

Ula Olczak
Ula Olczak

Ranking inwestycji mieszkaniowych zawiera wyróżnione przez użytkowników obido projekty, które cechują się dogodnymi dla nich parametrami. Zobacz trzy najbardziej docenione inwestycje we Wrocławiu w III kwartale 2021 roku.

Ranking inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu – III kw. 2021

Nowe mieszkania we Wrocławiu. Najlepsze inwestycje w III kw. 2021

Największe zainteresowanie użytkowników wzbudzają inwestycje proponujące zróżnicowane metraże i układy oraz powierzchnie dodatkowe w formie balkonów czy ogródków. Na terenie osiedla ważna jest także dobrze zorganizowana przestrzeń, która zawiera tereny rekreacyjne czy place zabaw dla najmłodszych. Istotną kwestią jest również lokalizacja, która zapewnia doskonałe połączenie z miastem oraz rozwiniętą infrastrukturę.

I MIEJSCE

Osiedle Komedy, Dom Development Wrocław

Osiedle Komedy (Wrocław, Krzyki) to wieloetapowy projekt, który finalnie składać się będzie z sześciu budynków o niskiej zabudowie. Osiedle posiadać będzie ułatwienia dla niepełnosprawnych. W inwestycji nie zabraknie oświetlonych ścieżek oraz starannie zaprojektowanej zieleni. Na terenie osiedla przewidziano także wózkownie i schowki oraz miejsca postojowe dla jednośladów.

Deweloper Dom Development Wrocław zaaranżował także miejsce dla najmłodszych, dzięki czemu powstał plac zabaw ze ścieżką aktywności.

Mieszkania w inwestycji Osiedle Komedy posiadają zróżnicowane metraże oraz wzbogacone są o szklane balkony, tarasy, loggie lub ogródki. Każdy lokal zostanie wyposażony w światłowód, łącze RTV i duże przeszklenia, które zadbają o optymalne nasłonecznienie wnętrz. Mieszkania można wykończyć samodzielnie lub skorzystać z oferty programów wykończeniowych.

Ranking najlepszych inwestycji mieszkaniowych - Osiedle Komedy

Zobacz mieszkania w inwestycji Osiedle Komedy.

II MIEJSCE

Rodzinne Maślice, Arkop Deweloper

Rodzinne Maślice (Wrocław, Fabryczna) to osiedle realizowane w trzech etapach. Budynki będą wyposażone w nowoczesne windy. Na terenie osiedla znajdą się liczne komfortowe rozwiązania, m.in. garaż wielostanowiskowy, naziemne miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie na jednoślady.

Deweloper Arkop Deweloper zadbał o aranżacje wspólnej przestrzeni. Na terenie osiedla przewidziano starannie dobraną i zaaranżowaną zieleń, plac zabaw dla najmłodszych oraz miejsce wypoczynku dla trochę starszych mieszkańców.

Mieszkania w inwestycji Rodzinne Maślice posiadają szeroką gamę metraży, dzięki czemu każdy znajdzie idealne lokum dla siebie. Dla pełnego komfortu mieszkania wyposażone są w ogródki, tarasy lub balkony. W ofercie są też przestronne mieszkania z antresolami, które tworzą dodatkowe możliwości aranżacyjne.

Ranking najlepszych inwestycji mieszkaniowych - Rodzinne Maślice

Zobacz mieszkania w inwestycji Rodzinne Maślice.

III MIEJSCE

ROBYG Jagodno, ROBYG Wrocław

ROBYG Jagodno (Wrocław, Krzyki) jest multifunkcyjnym osiedlem składającym się z budynków wielorodzinnych, domów szeregowych i domów z atrium. W inwestycji przewidziano rekreacyjne miejsca dla mieszkańców, np. klub fitness, dziedzińce, patia, park, tereny rekreacyjne i przedszkole dla najmłodszych.

Deweloper ROBYG Wrocław w trosce o środowisko zadbał o ekologiczne rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne czy lampy LED.

Mieszkania w inwestycji ROBYG Jagodno są bardzo zróżnicowane, ale wszystkie cechują się pełną funkcjonalnością i komfortem. W ofercie przewidziano m.in. lokale wyposażone w balkony i domy z prywatnymi ogrodami. Wszystkie mieszkania oferują kameralność i prywatność oraz swobodę.

Ranking najlepszych inwestycji mieszkaniowych - ROBYG Jagodno

Zobacz mieszkania w inwestycji ROBYG Jagodno.

Nowe mieszkania we Wrocławiu – zwycięskie inwestycje

Najlepsze inwestycje – Osiedle Komedy, Rodzinne Maślice i ROBYG Jagodno – to z pewnością osiedla, które spełniają największe oczekiwania użytkowników. Wpływ na ich zainteresowanie ma z pewnością różnorodność mieszkań i ich funkcjonalność, świetnie zagospodarowana przestrzeń wspólna oraz dogodna lokalizacja.

Kolejny artykuł

Ranking inwestycji mieszkaniowych w Trójmieście – III kw. 2021
Ranking inwestycji mieszkaniowych wyróżnia trzy inwestycje, które w oczach użytkowników obido okazały się najbardziej wyjątkowe w danym kwartale. Zainteresowanie wzbudzają osiedla z funkcjonalnymi mieszkaniami i wspólną przestrzenią, które uwzględniają szereg udogodnień. Zobacz inwestycje mieszkaniowe w Trójmieście, które zajęły czołowe miejsca w III kwartale 2021 roku.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu