Twoje konto
polecane dla Ciebie Twoje ulubione porównania ofert zapytania do deweloperów ustawienia konta wyloguj się

Realco Property Investment and Development, Kamienica Wilcza 19


Prace budowlane w inwestycji Kamienica Wilcza 19 dewelopera Realco Property Investment and Development w Warszawie przebiegają bez zakłóceń. Według planu wykończone mieszkania mają zostać oddane do użytkowania we wrześniu 2020 r.

Realco Property Investment and Development, Kamienica Wilcza 19

Szczegółowe informacje o sytuacji na budowie inwestycji Kamienica Wilcza 19 dewelopera Realco Property Investment and Development:Adres inwestycji:ul. Wilcza 19, Śródmieście, Warszawa

Planowana data oddania wykończonych apartamentów do użytkowania:Wrzesień 2020 r.Czy prace odbywają się zgodnie z harmonogramem?Wszystkie prace przebiegają według harmonogramu.Jakie prace wykonano w ostatnim tygodniu?[18.06.2020]

Równocześnie realizowane są etapy 7 i 8 przedsięwzięcia deweloperskiego: pracewykończeniowe w standardzie deweloperskim oraz roboty wykończeniowe w standardzie dozamieszkania. Aktualnie prowadzone są prace wykończeniowe, obejmującemontaż kuchni wraz ze sprzętem AGD, biały montaż w łazienkach oraz układanie podłógdrewnianych. W samej kamienicy w klatkach schodowych montowane są drzwi zewnętrzne,pochwyty drewniane oraz tralki. Na dziedzińcu i na froncie Kamienicy trwają końcowe pracezagospodarowania terenu.

Zdjęcia dokumentujące prace (wykonane 17.06.2020 r.):

Kolejny artykuł

Proxin Investment Sp. z o.o., Nowe Ogrody, etap 5
Prace budowlane w inwestycji Nowe Ogrody (etap 5) dewelopera Proxin Investment Sp. z o.o. w Poznaniu przebiegają bez zakłóceń. Według planu mieszkania mają zostać oddane do użytkowania w I kw. 2021 r.
Zobacz wszystkie artykuły z tego działu